Geinspireerd op het populaire TV programma'a "Hunted", de "Big Escape" of de "Hunger Games" speel je deze tablet games als bedrijfsuitje of teambuilding in Antwerpen, Brussel, Gent, Brugge en Leuven.
Vanaf 29,50 per persoon. Speciaal geschikt voor grote groepen van 15 tot 500 personen.
Geen flauwe opdrachten en plaatjes raden in onze stadsspellen maar vette achtervolgingen en interactie in Antwerpen, Leuven of Gent of een van de andere steden
Hunted: Ben je voortvluchtig of juist de opsporingsdienst? We verdelen de totale groep in kleine teams van 7 en dan gaat plots het licht uit en klinkt een zware vervormde stem..... Tijd om te vluchten.
Wil je de spanning nog verder opvoeren? Huur dan onze "geheime dienst" in. Deze acteurs bewegen zich voor, naast en achter je zonder dat je er erg in hebt. Wordt je gesaboteerd of juist geholpen? Je weet het nooit met spionnen. Over dit bedrijfsuitje zal nog lang worden nagesproken.
Niet alleen is dit stadsspel op al spannend, deze games leiden je ook nog eens een keer langs mooie en onverwachte plekken in de bovengenoemde steden.
Deze activiteit draait om samenwerking en natuurlijk spanning en lol. Er zal nog lang over dit bedrijfsuitje worden nagepraat.
We vertellen je graag meer over deze activiteit.
Programma
- Ontvangst op een gezellige locatie
- Spel uitleg
- Teamindeling
- De Hunting Game
- Prijsuitreiking met bijbehorend prijsje!
Deze activiteit zal ongeveer 2 uur duren.
Ideaal voor de bedrijfsuitjes met meer dan 20 personen.
Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in en krijg direct info over de games en groepskortingen.
We vertellen je graag meer over deze activiteit.
Aantal personen
Van
14
tot
300
personen
Ligging
De voeren dit leuke spel uit in Antwerpen, Brussel, Gent, Brugge en Leuven
Vind ook andere bedrijfsuitjes