Commercial maken
Waarom onthoud je dat ene spotje wel en dat andere niet? We gaan het je vertellen. En beter nog, we gaan er zelf een maken!
Van brainstormsessie over het script tot de complete uitvoering. Dit is een stukje teambuilding zonder dat dit woord zal vallen. Maar bovenal is het gewoon leuk, hilarisch, spannend en gezellig als we de workshop in een paar woorden samenvatten.
We beginnen met een spetterende intro voor de hele groep. Vervolgens gaan we van start in kleine groepen van gemiddeld 12 personen met een brainstormsessie (45 minuten). Als resultaat komt hier het script uit. Nu is het tijd om iedereen een taak te geven. Camera, licht, geluid, regie, runner, acteurs en actrices, iedereen doet mee! De teamleiders geven iedereen een korte uitleg wat te doen op de set. Het kan beginnen! We gaan draaien.
De laatste scène staat erop en …”it’s a wrap”. Nu is het tijd voor de Grande Première.
U kunt bij ook ons terecht voor
*Lipdub maken
*Speelfilm maken
*Soap maken
*Videoclip maken
Superleuk team evenement! Boek snel via onderstaand formulier of vraag meer informatie aan via dit formulier.