Fotozoektocht Einsteinroute

  • Xtreme Events Knokke
  • 10 - 80 personen
  • 16449
  • Beschrijving

De pittoreske kustgemeente De Haan straalt luxe en de sfeer van de Belle epoque uit en werpt een nostalgische blik op het verleden.

Deze idyllische badplaats is in de loop der jaren een toevluchtsoord geweest voor kunstenaars, schrijvers, artiesten,... Alfons Blomme, James Ensor en ook Albert Einstein waren er vaak geziene gasten.

Je ontdekt er tijdens de zoektocht leuke wist je datjes... over Albert Einstein die er enkele maanden incognito verbleef. De route loopt doorheen de beschermde villawijk de concessie, langs kronkelende laantjes omgeven door groen.

Het leuke aan de zoektocht is dat je meegenomen wordt naar dé plekjes die je niet of nauwelijks kent. 

Na een korte briefing krijgt elk team een map met foto's en een plattegrond. De zoektocht kan beginnen. Hulp van lokale bewoners komt goed van pas, welk team is hierin creatief en heeft de foto's het snelst gevonden.

En wenst u deze zoektocht per fiets, go-cart, E-bike, E-step of per elektrische golfwagen te doen? Alles is mogelijk aan u de keuze.

Voor meer informatie of een vrijblijvende offerte kunt u onderstaand formulier invullen.

Ligging uitje

@ De Haan

Contact

Ook al zijn wij vaak op pad met een groep, wij doen altijd ons best u te woord te staan. Wij zouden het op prijs stellen dat wanneer u via ons contact zoekt of belt, u WegmetdeBaas vermeldt!

Ontvang informatie / offerte

Aanhef
Naam
Bedrijfsnaam
E-mailadres
Telefoonnummer
Aantal personen
Straat en huisnummer
Postcode
Plaats

Bekijk ook onze andere activiteiten!

Contact

Ook al zijn wij vaak op pad met een groep, wij doen altijd ons best u te woord te staan. Wij zouden het op prijs stellen dat wanneer u via ons contact zoekt of belt, u WegmetdeBaas vermeldt!