Een site vol met ideeën en tips voor uw teambuilding, workshops, uitjes etc.

Filteren

Filters

De leukste voorjaarsuitjes 2026
Verbindende Teambuildings
Topkeuze: Sportief & Actief
Activiteiten: Spel & Ontspanning
Eten, Drinken, & Feesten
Inspirerende Workshops
Zoekwoord
Zoekwoord
Personen 0+
0
0
500
0500+
329 uitjes gevonden gevonden gebaseerd op de volgende filters
  • Teambuilding
    • Kwalitatief aanbod van uitjes
    • Direct contact
    • Unieke content van uitjes

    Ontdek Antwerpen met een hapje en een drankje, al wandelend, kuierend … gewoon genieten samen met de echte locals!

    Tijdens deze Historisch Food Tour proef je hartige en artisanale locale producten van Antwerpen: vis, vlees, chocolade, ... we nemen je mee naar echte Antwerpse plekjes.

    We dompelen je onderen in de Antwerpse volksbuurt waar je de beste ondernemers ontmoet die met passie hun ambachtelijke locale producten serveren.

    Niks saais wel spannend en intrigerend, luister naar ongelofelijk mooie verhalen over vakmanschap, legendes en anekdotes.

    • Bezoek het historische gedeelte van de stad, kleine straatjes, steegjes en prachtige pleintjes … Nina geeft je een duidelijk beeld van stad zodat je je goed kan oriënteren

    • Geniet van opmerkelijke verhalen en historische culinaire Antwerpse feiten en weetjes

    • 5 Antwerpse lekkernijen

    • Ontvang nog eens een heleboel tips om je verblijf in Antwerpen verder te zetten

    • 100% buitenactiviteit

    Boek steeds van tevoren, onze plaatsen zijn beperkt!

    Bites & Walks won The Award for Excellence in Culinary Experiences for Belgium 2022 / 2023 en up and running voor de 2024 Award! 

    Travel & Hospitality Awards is een wereldwijd erkenningsprogramma voor de reisindustrie dat de allerbeste hotels, touroperators, gidsen, spa- en wellnessfaciliteiten, restaurants en innovatiebedrijven erkent.

    Bewonderenswaardige toewijding om een meeslepende en informatieve ervaring van Antwerpen te bieden op gastronomisch erfgoed.

    Geweldige touropties, waaronder een uniek vegetarisch en veganistisch alternatief, een biertour en de mogelijkheid om een op maat gemaakte
    privérondleiding te boeken met je familie of als teambuilding

    Uitstekende online beoordelingen en feedback, gasten zijn zeer tevreden over het eten, de service en de passie waarmee Nina van Bites & Walks haar gasten verwelkomt en gidst.

    4 - 50 personen

    FilmTeambuilding is de unieke motivatiebeleving dat plezier, entertainment, functionaliteit, humor & het bouwen aan een perfect op elkaar afgestemd team combineert!
     

    Uw uitje vol Plezier & Teambuilding
    Samen met uw collega's transformeert u tot hechte filmcrews en maakt u onder begeleiding van televisie- en filmprofessionals een spetterende/hilarische film, commercial, serie en/of tv-programma!

    Samenwerken
    Filmteambuilding laat u en uw collega's optimaal de reclame- en/of filmwereld beleven. Ook zal het teamspirit gevoel hoog zijn omdat een film, commercial, lipdub, of tv-programma alleen tot stand kan komen door samenwerking binnen de crew.

    Functioneel & Humor:
    U kunt als filmcrew ook functioneel produceren. Zo is het mogelijk om op een ludieke wijze organisatieboodschappen in uw hilarische film, commercial, serie en/of tv-programma te verwerken...

    Leer elkaar eens op een andere manier kennen
    Tijdens de opnames en de presentatie van jullie eigen films zullen er vele collega's gieren van het lachen:)!

    Maatwerk & Persoonlijk
    Ieder evenement dat Filmteambuilding organiseert is uniek en custom made. Voorafgaand aan het event brengen wij uw wensen exact in kaart. Dit wordt op een doeltreffende en vindingrijke wijze vertaald en geïntegreerd in het totale concept.

    FilmTeambuilding is inclusief:
    * Professionele producent

    * Professionele begeleiding (regisseur per filmgroep)
    * Professionele camera's
    * Persoonlijke service
    * Geluidsfaciliteiten
    * Hulp bij creatief script writing
    * Brainstormsessie ontwikkeling concept
    * Rekwisieten & props en hulp met uitzoeken
    * Hulp bij het maken van het script/scenario
    * Uitschrijven van het op maat gemaakte script
    * Hulp bij het uitzoeken van de locatie naar wens
    * Plezier, hilariteit, entertainment & teambuilding 
     

    Voor meer informatie of een vrijblijvende offerte kunt u onderstaand formulier invullen! 

     

    20 - 600 personen

    Orbeez guns is de allernieuwste ontwikkeling en revolutie in actiespellen. Dezelfde spanning als paintball maar dan zonder de pijltjes of verf.... en pijnloos!

    Een Orbeez-gun schiet ‘gelballetjes’ (of ‘orbeez’) af en werkt op batterijen. De balletjes zijn biologisch afbreekbaar en laten dus geen sporen na! Klaar voor een strategische strijd tegen collega’s?

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in! 

    20 - 60 personen

    Intuïtief schilderen - schilder vanuit je buik
    Een speelse workshop waarin je opnieuw leert schilderen zonder oordeel, geleid door je intuïtie. Niet zoals een innerlijke kind workshop, maar als een uitnodiging om te vertrouwen op het proces. Intuïtief schilderen is geen impulsief verf op een doek gooien, maar een combinatie van kijken, voelen en elke penseelstreek bewust zetten. Je ontdekt hoe kleur, tempo en aandacht je begeleiden in het opbouwen van een schilderij dat helemaal van jou is.

    Voor wie
    Voor iedereen die vrijer wil creëren. Voor wie vastzit in perfectionisme of denkt: ik kan niet schilderen. Voor nieuwsgierige makers die willen spelen met kleur, textuur en intuïtie.

    Van hoofd naar handen
    Je start misschien met twijfel, maar eindigt met een schilderij dat je verrast, omdat je durfde vertragen en kijken. Je handen nemen het over, je hoofd wordt zachter en je voelt opnieuw hoe bevrijdend schilderen kan zijn.

    Praktisch
    Duur: 3 uur

    De magie van co-creatie zal jullie dichter bij elkaar brengen en zorgt voor een onvergetelijke namiddag vol plezier en creativiteit. Aan het einde van de workshop heb je dan niet alleen een prachtig kunstwerk om mee naar huis te nemen, maar ook een blijvende herinnering aan een bijzondere tijd samen. Kom en ontdek hoe het volgen van je intuïtie niet alleen je creativiteit aanwakkert, maar ook de banden met anderen versterkt.

    Het Kleurstof Atelier in Ursel is een plek voor mensen en teams die willen vertragen, mengen, proberen, kliederen, zoeken.

    Met verf aan je handen.
    Met klei onder je nagels.
    Met je hoofd even op stil.
    Met een spatje Kleurstof...

    Want dat is Kleurstof: dat beetje extra dat je niet kan vastpakken, maar wel voelt, als een zachte glans die weer kleur brengt in wat je doet.

    Hier hoef je niets te bewijzen.
    Je mag maken, ontdekken en zijn…
    op jouw tempo, op jouw manier.

    Ook op locatie kan deze workshop tot 30 personen. Ik zorg voor beschermsmaterialen voor de vloer, tafels, pakken om te schilderen en handschoenen, doeken en uiteraard verf en materiaal! Het enige wat jullie hoeven doen is je helemaal uitleven tijdens het creëren!

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in!

    6 - 30 personen

    Get out, and escape! Lukt het jou om te ontsnappen uit je cel?
    Laat je opsluiten in je cel op locatie en probeer te ontsnappen! Let wel op je cel is goed beveiligd en wordt zwaar bewaakt door onze begeleiding! Als team worden jullie opgesloten in je cel. De tijd tikt, 1 groep, veel raadsels, puzzels, geheimen en codes die gekraakt moeten worden om te ontsnappen. Een enerverende teambuildingsactiviteit! Samen met je groep heb jij de taak om alles op te lossen en te ontsnappen. Jij vormt het ontsnappingsverhaal. Denk jij dat het je lukt om voordat de zon weer op komt te ontsnappen? Een thrill seeking teambuildingactiviteit!   

    Wat staat je te wachten tijdens Prison Escape op Locatie?Ook zo de behoefte om eens te ontsnappen uit de dagelijkse sleur? Je wordt ontspannen ontvangen. Er volgt een uitgebreide uitleg over het spel. Vervolgens worden de teams samengesteld, zodat je weet met wie je de cel in gaat. Vervolgens begin je in je cel te zoeken naar gereedschap, clues en andere aanwijzingen die jou helpen te ontsnappen. In een uur tijd probeer jij met je team uit te zoeken hoe je de cel uit komt. Welke groep weet binnen de tijd uit de cel te ontsnappen en uit de handen van de bewaking te blijven?!

    Deze activiteit is ook mogelijk in combinatie met een lunch , diner, vergaderarrangement.

    Vraag vrijblijvend een offerte aan via onderstaand aanvraagformulier!

    Nieuwsgierig naar meer teambuilding activiteiten van ons? Klik op het tabblad andere activiteiten van dit bedrijf voor Help de directeur is ontvoerd, Escape room op locatie,  Virtual reality, en nog veel meer…

    6 - 5000 personen

    Speel de gps-variant van het wereldbefaamde spel Monopoly live in jouw favoriete stad en word multimiljonair!

    Verover het monopolie over de stad door zoveel mogelijk toplocaties op te kopen. Op een hypermoderne smartphone zie je ze op het stratenplan verschijnen en bedenk je samen met de andere makelaars in je team een listig plannetje om de panden van jullie keuze te gaan insluiten. Jij en je teamleden krijgen meerdere gps-smartphones mee waarop je je eigen teamleden volgt maar ook de stappen van de concurrentie live bespiedt.

    Speel het Monopolis spel tactisch en laat de waarde van de gebouwen veranderen door virtuele aktetasjes op te pikken. Hou de bankrekening van je concurrenten in de gaten en beslis tijdig om de tegenpartij te bestelen. De satellieten waarschuwen je wanneer je wordt omsingeld door de tegenpartij. Alarmeer snel je teamgenoten via de walkietalkie-functie en verlaat de plek. Het wordt een bloedstollende race! Zeker wanneer plots de bankier met de inhoud van de kluis op stap gaat… er snel achteraan!

    Monopolis is een GEOTEAM stadsspel dat gebruik maakt van slimme technologie. Hou je van spanning, samenwerking en strategie? Dan is dit spel echt iets voor jullie! Maar er is meer: je ontdekt onderweg ook interessante bezienswaardigheden en leert een pak bij over de stad. De perfecte combinatie!

    Wist-je-datje: Het monopoliseren van gebouwen door het insluiten met 3 gps-telefoons is een uniek concept dat bekroond werd met een International Mobile Gaming Award. 

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in!

    10 - 100 personen

    East, West, North best!
    Trek bij aankomst een Eskimo kostuum aan en waan jezelf in het koude Noorden. Onze opperyeti leert jullie als echte Eskimo’s samenwerken door middel van tal van opdrachten. Van speerwerpen tot ijsvissen tot hondensleetrektocht parcours en nog veel meer. Jullie krijgen het helemaal onder de knie. Maak je klaar voor een bibberend avontuur!
    _______________
    Winterproof.be
    De winter is een zeer specifiek seizoen dat nood heeft aan een niche gamma. Daar speelt Winterproof volledig op in. Alle concepten, producten en events zijn specifiek verbonden aan een winters thema, of gaan gericht indoor door. Ze zijn winterproof.
    ________________
    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in! 

    8 - 200 personen
    • Kwalitatief aanbod van uitjes
    • Direct contact
    • Unieke content van uitjes

    Abstracte kunst binnen de de bedrijfsmuren stimuleert de creativiteit van de werknemers. Dat is geen geheim meer. Maar kunst is duur, vooral als je veel bedrijfsmuur aan te kleden hebt. Maar.... waarom zou je het niet zelf doen?

    Sommige stijlen in abstracte kunst zijn niet moeilijk te maken. De spatterige stijl van Jackson Pollock bijvoorbeeld. Deze man was ongetwijfeld geniaal in zijn pionierschap maar kunsttechnisch gesproken ligt het in ieders bereik.. Een dosis durf en kledij die bespat mag worden is evenwel handig.

    Onze ervaren begeleiding legt je feilloos uit wat de stappen zijn. Daarna kan je zelf aan de slag om je eigen abstract meesterwerk te creëren op een echte canvas . Er is keuze om individueel te werken, in kleine groepjes of in grote groep aan 1 werk. De grootte van de canvassen wordt in overleg bepaald.

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvend voorstel het aanvraagformulier in.

    Prijs vanaf € 500 per uitje. Voor een groep van 20 personen komt dat neer op slechts € 25 per deelnemer.

    5 - 25 personen

    Games – Fun – Barbecue – Drinks -  Ambiance

    Klaar voor een onvergetelijke teambuilding? Geniet van unieke activiteiten verdeeld over  twee locaties. Wij zorgen voor leuk transport met de Locat-Express die jullie overal brengt! 
    Sluit de dag af met een heerlijke barbecue of knapperige frietjes en 2 uur all in drankjes. 

      • Race met ofroad buggy's/ Powerturn ( afhankelijk van de locatie )
      • Archery Tag,
      • levengroot tafelvoetbalspel 
      • Varen met de raft boten 
      • Pistool schieten
      • reuze katapult
      • Denkopdrachten
      • ....
    • De Locat-express brengt jullie  naar de verschillende activiteiten, deze zijn verdeeld over 2 locaties
    • Programma & Planning       
      De activiteiten duren in totaal 3 uur, het startuur kan in samenspraak gekozen worden.

      • Ontvangst met koffie, thee, fruitsap en waters bij Locat te Diest of Kasterlee
      • Teamindeling & briefing door onze begeleiders
      • Start, de teams doorlopen de verschillende activiteiten
      • Prijsuitreiking
      • Eventueel afsluiten met een uitgebreide Barbecue of frietjes

      Locat zorgt voor:
      De totale organisatie: voorbereiding, uitvoering, catering, administratie.
      Professionele begeleiding: iedereen is betrokken en actief bezig, geen wachttijden, motivatie, veiligheid. Een mix van creatieve (eigen ontwikkelde) activiteiten op een toffe locatie. Ons doel: collega’s/vrienden samenbrengen door originele activiteiten en creatief denken.

    14 - 200 personen

    Sterke teams ontstaan niet toevallig. Ze groeien uit vertrouwen, openheid en de kracht van elk individu. Want een team is zoveel meer dan de som van losse mensen. 

    Tijdens deze unieke ervaring gaan jullie letterlijk en figuurlijk een grens verleggen. 

    Vuurlopen is een eeuwenoud ritueel dat wereldwijd nog steeds wordt beleefd. Het staat symbool voor doorzettingsvermogen, focus en vertrouwen, in jezelf maar vooral ook in elkaar. 

    Onder begeleiding van een ervaren fire-walk instructor, die al honderden mensen succesvol over het vuurtapijt leidde, gaan jullie deze uitdaging samen aan. Stap voor stap bouwen jullie op naar dat ene moment. Spannend, intens en onvergetelijk. 

    En dan… zetten jullie de stap. 

    Wat er gebeurt, gaat verder dan woorden. Drempels verdwijnen, vertrouwen groeit en de groep komt dichter bij elkaar dan ooit. 

    Want wie samen door het vuur gaat, komt er nooit hetzelfde uit. 

    Sterker. Verbonden. Als één team. 

    10 - 120 personen

    Dropping

    Geblinddoekt worden jullie naar een onbekende plek gebracht, vanwaar de weg zelfstandig terug moet worden gevonden. Natuurlijk laten we jouw team niet helemaal aan het lot over. Om te helpen krijgen jullie een gps-apparaat, een oude telefoon en een aantal dossiers mee. Door opdrachten te voltooien is er steeds meer kennis over de juiste route te verkrijgen. Zo komen jullie steeds dichter bij het uiteindelijke doel... Bereik zo snel mogelijk samen met jouw team de eindlocatie!

    Helaas is het niet zo makkelijk als dat het klinkt. Twee teamgenoten zijn aan elkaar vastgebonden en het is alleen mogelijk om vrijuit te bewegen door deze touwpuzzel op te lossen. Vervolgens wordt door het voltooien van de startopdracht de eerste gps-locatie onthuld. Voer de letter in en volg de satellieten. Zoek een eigen weg om zo snel mogelijk aan te komen bij het eerste checkpoint. Hier wacht een lastige uitdaging. Los alle puzzels op en kraak de codes om de laatste bestemming te bereiken.
    Als de eindlocatie is ontcijferd beginnen jullie aan het spannendste deel. Pas op! Er is zojuist een telefoontje binnengekomen, de boswachter is naar jullie op zoek! Als hij jouw team te pakken krijgt, is de missie niet behaald. Kijk goed om je heen en blijf op jullie hoede.


    Let op! Voor een spectaculaire dropping raden we aan om dit in het donker te doen. Wij horen graag van u welke startlocatie uw voorkeur heeft. Als u een dropping wenst in the middle of nowhere, zal de ontmoetingsplek ook dicht bij dit natuurgebied moeten liggen.

     

    Voor meer informatie of een vrijblijvende offerte kunt u onderstaand formulier invullen.

    12 - 5000 personen

    Wie gaat de uitdaging aan?
    Zin om de Vlaamse Ardennen beter te leren kennen op een speelse wijze? De2Pk’tjes zoektocht toont je de geheime hoekjes, verrassende en ongekende plekken in de Vlaamse Ardennen.

    Vandaag rijden we de route door middel van Bolletje Pijltje, the old fashion way, door de Vlaamse Ardennen. Bij de route krijg je een aantal foto’s mee van plaatsen die je onderweg zal tegenkomen, opgelet: deze staan in willekeurige volgorde, plaats deze foto’s in de juiste volgorde. Bij de routebeschrijving zijn er ook verschillende vragen die je op de route dient op te zoeken.

    De foto’s maken het leuk om De2Pk’tjes zoektocht met meerdere teams tegen elkaar te spelen.

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in.

    4 - 36 personen

    Operation Freddy 
    Laat je op sleeptouw nemen door de beste gids ooit: Freddy. Deze niet-alledaagse kabouter-op-grote-mensen-maat neemt je mee naar alle interessante hoekjes van de stad. 

    Je kan kiezen om de stad in één of meerdere teams onveilig te maken, één-tegen-allen of allen-tegen-één. Wie durft Freddy aan? Elk team krijgt een tablet en gaat op pad. Op verschillende plaatsen in de stad van jouw keuze, heeft Freddy tal van vragen, doe-opdrachten en uitdagingen gedropt!

    Om veeleisende Freddy tevreden te houden, zal je zowel open- als meerkeuzevragen beantwoorden, gekke-bekken-selfies nemen, compositiefoto’s met augmented reality registreren of een audio-opname over een niet-te onderschatten onderwerp maken. 

    Een juist antwoord levert punten op en bij een originele uitvoering krijg je nog meer punten. Wie een fout maakt, mag zich aan boegeroep van Freddy verwachten. Speel je in meerdere teams? Dan kan ook punten stelen van elkaar door andere teams uit te dagen voor spannende duels!


    Na je spel ontvang je gratis per e-mail al je spelprestaties (foto’s, audio, ...) als souvenir! Zo vergeet je Operation Freddy nooit! 

    Vul voor meer informatie over dit uitje of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in! Je kan deze activiteit op verschillende locaties spelen, vul daarom bij je aanvraag je stad naar keuze in.

    3 - 1000 personen

    Inflatable Madness is een originele actieve teambuilding waarbij teams het tegen elkaar opnemen op en rond opblaasbare attracties. Denk aan obstakelbanen, de airmountain, ball blast zone, Go 4 it fields en meer...

    We stemmen het aanbod af op de groepsgrootte, beschikbare ruimte en gewenste intensiteit.

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in! 

    20 - 150 personen

    Deze traditionele spellen, vaak geworteld in de cultuur en geschiedenis van een gemeenschap, bieden een unieke kans voor teams om samen te komen op een informele manier, plezier te hebben en belangrijke vaardigheden te ontwikkelen zoals communicatie, strategie, en teamwork.

    Een van de meest opvallende aspecten van volksspelen is hun inclusiviteit. Of het nu gaat om jong of oud, ervaren of nieuwkomer, iedereen kan deelnemen aan deze activiteiten. Bovendien stimuleren volksspelen een gezonde competitieve geest, waarbij teams worden aangemoedigd om hun beste beentje voor te zetten. De variëteit aan volksspelen biedt ook de mogelijkheid om verschillende vaardigheden aan te spreken. Sommige spellen vereisen fysieke behendigheid, terwijl andere meer gericht zijn op strategie en precisie.

    Deze volksspelen kunnen zowel in competitievorm of in vrije inloop ingezet worden.

    We zorgen voor een gezonde mix aan volksspelen met keuze uit: Japans biljart, ringspel, schuiftafel, tafelhockey, tonspel, trou madame, jenga, kazenspel, sjoelbak, wip wap, cub, darts, kubb ...

    10 - 500 personen

    Over deze pagina

    Is het tijd voor een leuke teambuilding? Op WegmetdeBaas vindt u een mooi overzicht met tips voor uw teambuilding! Wilt u samen buiten een uitje beleven, een teambuilding binnen of bijvoorbeeld een teambuilding in de vorm van een kookworkshop  of een chocoladeworkshop? U vindt vele teambuildings op WegmetdeBaas.be. Uw Teambuilding begint bij WegmetdeBaas. Hier kunt u makkelijk en eenvoudig de teambuilding zoeken die bij uw organisatie past!