Spel & Ontspanning

Filteren

Filters

Verbindende Teambuildings
Topkeuze: Sportief & Actief
Activiteiten: Spel & Ontspanning
Eten, Drinken, & Feesten
Inspirerende Workshops
Zoekwoord
Zoekwoord
Personen 0+
0
0
500
0500+
318 uitjes gevonden gevonden gebaseerd op de volgende filters
  • Citygames
  • Outdoor Sport en Spel
  • Indoor Sport en Spel
    • Kwalitatief aanbod van uitjes
    • Direct contact
    • Unieke content van uitjes

    Lachen, gieren, botsen! Dat is de essentie van een potje bubbelballen: pure fun van begin tot eind.

    In zo’n opblaasbare bubbel wordt elke botsing een lachmoment en elke actie een avontuur.

    Van leuke samenwerkingsspelletjes tot compleet chaotisch total loss bubbelvoetbal, alles kan. Plezier gegarandeerd!

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in! 

    10 - 40 personen

    Heb jij het in je om uit de handen van Jamie-Lee Six te blijven? Boek nu Het Jachtseizoen als enerverend stadsspel!

    De jacht op een misdadiger
    Niet een bekende Belg is op de vlucht, maar jullie. Jamie-Lee Six, Maarten Cop en Laura Tesoro hebben het in zich om bekende Belgen op te pakken. Dit keer zijn wij op jacht naar jullie. Weten jullie uit onze handen te blijven?

    Een zenuwslopende teambuilding activiteit
    - Combinatie van city game en city tour.
    - Inclusief te gekke begeleiding, interactieve app, toffe spelmaterialen en attributen.
    - Te spelen in een stad naar keuze. 
    - Ontwikkeld door de makers van het NK-Escape Rooms.

    Spanning, sensatie en samenwerking
    Los verschillende raadsels en puzzels op. Stap voor stap komen jullie dichter bij de ontsnapping. Maar ben snel… de tijd blijft tikken. Spanning, sensatie en samenwerking staan centraal in dit stadsspel. Zijn jullie ons te slim af en weten jullie te ontsnappen? Of weten wij jullie te pakken?

    4 - 2500 personen

    Bij teambuilding kunnen wij zo ver gaan als u wil, en dan nog dat éne stapje verder… Gaande van een super spannend stadsspel zoals The Target of het zeer leuke Team me Up, tot een 3-daagse back-to-basics trektocht, wij werken het concept uit waar u onbewust naar verlangt!

    Indien u totaal geen idee heeft van welke activiteit eventueel voor u geschikt is, dan contacteren wij u voor een eerste gesprek. Van daaruit maken wij op wat u belangrijk vindt tijdens deze activiteit en zoeken wij naar oplossingen op maat:

    • wie neemt deel aan de activiteit 
    • waar moet de activiteit plaatsvinden? 
    • wat moet zeker aan bod komen? 
    • wanneer moet deze plaatsvinden & hoelang?

    Teambuilding is immers meer dan een ochtend of middag samen een activiteit doen, teambuilding omvat communiceren, samenwerken, in ongewone situaties geplaatst worden en hierop inspelen, … kortom: wij zullen er voor zorgen dat er moet samengewerkt worden en er écht aan teambuilding gedaan wordt!

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in!

    8 - 300 personen

     Creëer een speciale ervaring voor jouw werknemers.

    In onze iPad-rally nemen ze het in kleine teams tegen elkaar op en moeten ze leuke opdrachten en lastige puzzels oplossen. Op de tablet zien ze in realtime wat de andere teams doen. En de speciale functie: Met behulp van jokers kunnen ze punten stelen van de andere teams, mijnen leggen en virussen spelen op de tegengestelde teams.

    De rally zorgt voor plezier en communicatie onder het personeel, tot ver na het evenement.

    Dat is wat we beloven:

    • Overal haalbaar
    • We organiseren de rally op een locatie naar keuze
    • Persoonlijk advies
    • We adviseren je in een persoonlijk gesprek en passen de rally aan jouw behoeften aan
    • Professionele uitvoering
    • STADTHELDEN is dé specialist voor teamevents met meer dan 300.000 tevreden deelnemers in de afgelopen 12 jaar.

    Laat ons samen jouw volgende evenement plannen en de teamgeest van je medewerkers naar een hoger niveau tillen.

    Neem vandaag nog contact met ons op via het aanvraagformulier voor een vrijblijvende offerte. We horen graag van je. 

    10 - 500 personen

    Je kwam voor een hilarische avond? Een avondje ongecompliceerd genieten? Alles mag op Zaterdag! Tijdens deze hilarische quiz draait alles om de pret!

    Wat staat je te wachten tijdens de Alles mag op Zaterdag Quiz?
    Jouw gezelschap wordt gastvrij ontvangen en welkom geheten en we maken teams. Zij gaan de lachwekkende strijd aan met elkaar. Deelnemers moeten improviseren, uitbeelden en er wordt gedanst! Ingrediënten zijn: opperste focus en wie is er het snelst van allemaal?

    Met hilariteit worden de volgende onderdelen doorlopen: “fotomime” waarbij een speler tegenover zijn teamgenoten een foto moet uitbeelden, “uit de hoogte” waar hints gespeeld wordt en het team 3 spreekwoorden moet raden, “lichaamstaal” waarin de spelers een woord spellen en de letters proberen te vormen met hun lichaam, “de dirigent” waarin de team captain zo probeert te digereren dat zijn team genoten het bekende nummer raden en nog veel meer hilarische onderdelen! Kortom: een avond vol vertier!

    Vul voor meer informatie onderstaand aanvraagformulier in!

     

    8 - 5000 personen

    Dit gloednieuwe spel komt rechtstreeks uit Australië en geeft je het gevoel in een real-time actiespel terecht te komen!

    Voorzien van verschillende superrealistische wapens die accuraat kunnen mikken tot 200 meter strijden 2 ploegen tegen elkaar. Maar geen paniek, er worden enkel pijnloze infraroodstralen afgevuurd!

    Door de geluidseffecten weet je precies wanneer je onder vuur wordt genomen. Eens je levens op zijn, wordt verder spelen onmogelijk. Maar maak je geen zorgen. Door even voorbij je eigen kamp te lopen krijg je weer extra levens. Zo kan je snel terugkeren naar het hart van de actie. Munitie is ongelimiteerd, dus relax, je bent altijd klaar om te reageren op de tegenpartij!

    Je bent bevrijd van bezwete maskers en zware vesten. Onze wapens mikken super accuraat in alle weersomstandigheden en vals spelen is geen optie. Door de verschillende wapens en terreinen lijken de missies levensecht.

    Of je nu beginner of gevorderd bent, er zijn steeds vernieuwende en interessante missies die volbracht moeten worden. We dagen je uit een basis te overmeesteren, een VIP te beschermen, bepaalde deals te saboteren of te infiltreren en zoveel meer!

    Ieder Battlefield heeft zijn specifieke uitdagingen, maar 1 ding is altijd zeker: je team zal zich moeten meten met de tegenstanders én de omgeving. Heuvels, bos, moeras, open vlaktes, water en talloze verschansingen maken van ieder spel een nieuwe uitdaging!

    10 - 36 personen

    Vertrouw jij je collega’s? In deze ludieke parodie op ‘De Sociaalste Medewerker’ gaan we op zoek naar... precies het tegenovergestelde: De asociaalste collega van het team. Er zit een saboteur in jullie midden. Stiekem aangeduid, met één doel voor ogen: Alles in de soep draaien!

    Laat jij je vakkundig misleiden? Of ontdek je wie de asociaalste medewerker is?

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in! 

    20 - 200 personen
    • Kwalitatief aanbod van uitjes
    • Direct contact
    • Unieke content van uitjes

    Duik in een unieke teamuitdaging waarbij teamwork, creativiteit en een vleugje inventiviteit samenkomen. Geen techneuten vereist, want deze activiteit is ontworpen voor iedereen die zin heeft in een leuke en gezamenlijke ervaring!

    Beeld je in: jouw team werkt samen aan het bouwen van een soepel verlopende kettingreactie. Of het nu gaat om een slimme knikkerbaan, een eenvoudige Rube Goldberg-setup of iets geheel origineels – de keuze is aan jullie.

    Deze workshop draait om het bouwen aan succes als team. We voorzien een assortiment aan huis-, tuin- en kantoorartikelen waaruit je kunt kiezen om je creativiteit de vrije loop te laten. Het doel? Een vlekkeloze kettingreactie waarbij elk teamlid een essentiële schakel vormt. Het gaat hier om het delen van ideeën en het gezamenlijk ontwikkelen van een creatief project. Werk samen, geniet van het proces en ontdek jezelf als team.

    Het draait niet alleen om het eindresultaat, maar vooral om het plezier van het gezamenlijk bouwen. Dus, klaar voor een gezellige en boeiende activiteit waarbij jouw team niet alleen een kettingreactie op gang brengt, maar ook de onderlinge band versterkt? Pak deze kans, laat je creativiteit stromen en beleef samen een avontuur.

    • Geschikt voor iedereen.
    • Duur: 90 minuten of 120 minuten (met extra module)
    • Locatie: overal mogelijk, ook buiten!
    • Benodigheden: vlakke ondergrond en veel ruimte (3 tot 4 m2 p.p.) 

    Deelnemers waardeerden deze activiteit met een 9,2 gemiddeld.

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulie rin.

    20 - 250 personen

    Maak kennis met de mooiste highlights van de stad tijdens deze spannende puzzeltocht door de stad! 

    Uw dag begint als u samenkomt in het centrum van de stad.

    Zoek de Heilige Graal

    Al eeuwen is de mens gefascineerd door de Heilige Graal, de beker waarin het bloed van Christus opgevangen zou zijn. En de vindplaats van de graal ligt nu binnen handbereik tijdens deze puzzeltocht door de stad. Met uw eigen smartphone en de speciale app lost u diverse raadsels en puzzels op die u dichter bij de vindplaats van de Heilige Graal brengen. Daarnaast krijgt u ook vragen over diverse highlights van de stad.

    Hoe werkt het precies? De speciale app kan gedownload worden via de Google Play Store (Android), of via de de App Store (Iphone). Met een code start u uw versie van het spel op uw eigen smartphone. Op uw scherm ziet u de plattegrond van de stad waarin u zelf beweegt. De rode pointers zijn de highlights van de stad. Nadert u de rode pointer op 15 meter, dan verschijnt er een vraag over deze highlight of een raadsel. Uw quest kan beginnen...

    In teams of individueel
    De Heilige Graal kan gespeeld worden op de Iphone (IOS) of op een Android (o.a. Samsung) smartphone. Iedereen krijgt een eigen versie van het spel op zijn smartphone, u hoeft dus niet met een groepje 1 smartphone te delen. Het leukste is in groepjes van 4-6 deelnemers de stad in te gaan en dat iedereen de vragen zo goed mogelijk probeert te antwoorden. Aan het eind van het spel kan je je totaalscore vergelijken met anderen. Tijdens het spelen is het ook mogelijk de app pauzeren om bijvoorbeeld ergens een terrasje te pakken.

    Groepsgrootte
    6 - 200 personen (meer personen in overleg mogelijk)

    Prijsindicatie: vanaf € 14,- excl. btw

    Inclusief
    - Zoek de Heilige Graal citygame

    U kunt starten op elk gewenst tijdstip. 

    Voor meer informatie of een vrijblijvende offerte kunt u onderstaand formulier invullen. U ontvangt binnen 24 uur een offerte op maat.

    6 - 200 personen

    Hou je van België? Doe de Gek op België quiz als teamuitje! De gezelligste ‘ons kent ons’ quiz van België is ook als dinervariant te  spelen.
    Ga de strijd aan met je vrienden of collega’s en leer je eigenheimers kennen! Een supergezellig quizdiner, aan tafel geserveerd. Eet smakelijk!   

    Wat staat je te wachten tijdens de Ik hou van België dinerquiz?


    Bij ontvangst krijg je een uitgebreide uitleg over het spel.
    Vervolgens worden de teams samengesteld, zodat je weet met wie je de strijd aangaat.
    Elke team krijgt een eigen kleur petje uit onze nationale driekleur: zwart, geel en rood. Na een inleiding met een authentieke Belgische muzikale kraker gaat het feest beginnen.  
    De presentatie van de Gek op België quiz is in handen van een enthousiaste quizmaster. Hij of zij loodst de teams door een aantal vragenrondes, schattingsrondes en een Belgische spelling- en een muziekronde. Hou je van België, dan kunnen jij en je team dat nu gaan waarmaken!  
    Vooraf, tijdens of na afloop van de quiz kunt u genieten van een heerlijk diner.
    De quizavond kan op iedere willekeurige locatie in België, Nederland en Duitsland gespeeld worden.

    Dit spel kan ook in het Engels of Frans gespeeld worden!

    8 - 500 personen

    Onze Goed Foute Bingo is het uitje voor een oergezellige middag of avond met jouw collega’s, vrienden of familie. Met onze bingomaster en eigen speciale bingo kaarten zorgen we voor een onvergetelijke bingo!.

    Wat staat jullie te wachten?
    We starten met de klassieke vorm en twee cijfer kaarten per deelnemer. Let goed op terwijl de bingomaster aan het rad draait en ga op zoek naar de nummers op jouw unieke kaarten. Om rustig in te komen starten we met één rij. Dit wordt tijdens de volgende rondes uitgebouwd naar een volle kaart op het einde van het spel. Let goed op want er zijn opdracht ballen in het rad verstopt. Als dit nummer valt en jij kunt deze afstrepen op jouw kaart, kun je een unieke voorsprong winnen! Ga de uitdaging aan, voltooi de opdracht en streep een getal naar keuze weg ter beloning. Met deze leuke opdrachten zal je getest worden op behendigheid, snelheid en teamwork.

    Maar dit is niet alles, naast de klassieke bingo hebben we ook iets nieuws toegevoegd! Luister naar het goed foute muziekfragment en achterhaal de titel en de artiest. Speur jouw speciale muziek bingo kaart af en zing ondertussen gezellig mee met alle hits. Raad de plaat waarbij allerlei legendarische nummers en guilty pleasures voorbij komen.
    Daarna nemen we een kijkje op het witte doek en duiken we in de film wereld. Iedereen pakt zijn originele film bingo kaart erbij en geeft zijn ogen goed de kost. Jullie krijgen namelijk korte filmfragmenten en screenshots te zien uit beroemde films. Van oscar winnaars tot aan hilarische foute films, alles komt voorbij. Deze twee speciale rondes worden afwisselend tussen de authentieke bingo rondes door gespeeld.

    Elke deelnemer ontvangt een eigen unieke set met twee cijfer bingo kaarten, één muziek bingo kaart en één film bingo kaart. Weet jij als eerste het doel te halen en heb jij bingo? Wie weet sleep jij een grappige en ludieke goed foute prijs in de wacht.

    12 - 5000 personen

    Voel je gedurende onze initiatie kruisboogschieten de nieuwe Willem Tel!

    De kruisboog is een eeuwenoud mechanisch wapen waarbij een pijl met grote kracht wordt weggeschoten. Na een uitleg door een ervaren initiator beginnen wij meteen oefensessie met pistoolkruisbogen en geweerkruisboogschieten.

    Concentratie en techniek gaan hierbij letterlijk hand in hand. Een kruisboog of een pistoolkruisboog is zeker geen speelgoed. Ook een kruisboogpistool met een trekgewicht van 50 LBS schiet meer dan 20 meter ver en zuiver. Een uitvoering van 80 LBS schiet nog verder. Een pistoolkruisboog heeft drie keer de inslagkracht die nodig is voor het doden van klein wild zoals een konijn.

    Na de oefensessie wordt het competitiegedeelte ingezet want dan wordt er voor de teampunten of individuele punten geschoten. Iedere deelnemer schiet dan een vooraf afgesproken aantal pijlen.

    Voor een sportieve en originele teambuilding is een activiteit van Actionmaker de ideale keuze. Houdt u het liever bij boogschieten? Of wil u iets nieuws proberen zoals blaaspijpschieten, laserkleiduifschieten of zelfs bijlwerpen? Bij ons kan het allemaal! Onze initiaties worden begeleid door ervaren instructeurs, op een locatie naar uw keuze of op één van onze vaste locaties. Onze professionele en flexibele werking zorgt ervoor dat uw teambuilding een groot succes wordt.

    Onderstaand vindt u een overzicht van al onze activiteiten:

    • Schermen
    • Boogschieten
    • Infrarood biatlon- en sportpistoolschieten 
    • Laserkleiduifschieten
    • Sumoworstelen
    • Blaaspijpschieten
    • Pistoolschieten
    • Kruisboogschieten
    • Pistoolkruisboogschieten
    • Indoor lasershooting
    • Karabijnschieten
    • Stadsspel in Gent
    • Chocoladeworkshop
    • Roofvogelworkshop
      Smaaktest

    • Aarzel zeker niet contact op te nemen via het formulier als vragen heeft of voor een vrijblijvende offerte.
    4 - 200 personen

    Plezier, uitdaging en een smakelijke beloning 
    Op zoek naar een originele teambuilding die ontspanning, spel en lekker eten combineert? The BBQ Game is een speels en laagdrempelig concept waarbij teamwork, fun en smaak samenkomen. Verwacht geen klassieke quiz, maar een reeks verrassende challenges die je collega's gegarandeerd in actie zetten.

    Wat houdt het in?
    De kern van het spel? Een grote, interactieve spelbox vol raadsels en opdrachten.
    Elk juist antwoord opent automatisch een kluisje – en daar zitten... gouden patatjes in. Die heb je nodig om je BBQ-buit veilig te stellen, al moet je er wel nog een extra uitdaging voor trotseren.

    Daarna barst het minitoernooi los, met luchtige opdrachten zoals cornhole en nagelkloppen – perfect om de sfeer erin te houden en extra punten te scoren voor het eindklassement.

     BBQ als afsluiter
    Na al dat denk- en doewerk is het tijd voor ontspanning en eten.
    We serveren een eenvoudige maar lekkere barbecueformule:

    • 2 broodjes per deelnemer met keuze uit hamburger, kippenburger of braadworst
    • Een groentebuffet om je broodje zelf naar smaak af te werken
    • Sauzen inbegrepen
    • Vegetarisch, halal of allergenenvriendelijk? Geen probleem – geef het ons vooraf door

    Inclusief: 2 drankjes per persoon (bier, 0.0%, plat of bruisend water)

    Voor wie?
    The BBQ Game is geschikt voor zowel kleine als grotere groepen, en duurt in totaal ongeveer 2,5 uur (spel + eten).
    We komen naar een locatie naar keuze, of organiseren het op één van onze partnerplekken in Vlaanderen of Brussel.

     Wat zit er in de prijs?

    • Begeleiding en al het nodige spelmateriaal
    • BBQ met keuzevlees, groentebuffet en 2 drankjes p.p.
    • Gezellige mini-competities
    • Complete ontzorging op locatie

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in.

    15 - 80 personen

    Bij deze teambuilding gaan jullie op schattenjacht en verzamelen zo veel mogelijk aanwijzingen om de kluis te kraken. Jullie zijn bereid om alles op alles te zetten om de code van de schatkist te vinden en de buit te kunnen binnenrijven. Dit in het decor van een stad of omgeving die jullie verkiezen.

    Gewapend met onze Samsung tablets gaan de groepen op zoek naar verschillende hotspots waar er hen allerlei leuke en verrassende uitdagingen wachten. Deze kunnen zeer divers zijn: ze doen beroep op jullie algemene kennis met meerkeuzevragen, ze halen de creatieve mens in jullie naar boven met knotsgekke foto- en video’s challenges of je breekt samen met je team het hoofd over een van onze raadsels.

    Langzaam maar zeker verzamelen jullie alle informatie die nodig is om de code van onze kluis te kraken. 

    Benieuwd?
    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in!

    10 - 500 personen

    Wat krijg je wanneer je de tofste quiz aller tijden combineert met onze nostalgische 2CV'tjes, beter gekend onder de roepnaam Geit of Eend;) Inderdaad, de slimste geit ter wereld.

    Jullie cruisen doorheen de Vlaamse Ardennen met onze 2PK's. Roadbook van dienst is een tablet waarmee jullie navigeren richting het aangeduide punt op kaart.

    Gedurende de rally zijn er verschillende stopplaatsen waar de gekende quizrondes uitgevochten zullen worden vanuit jullie vierwieler. Na het oplossen van de vragen en raadsels krijgen jullie live feedback over de score van de anderen.

    Eens terug bij ons op Pladutse 3 volgt de ontknoping en komen we te weten wie binnen jullie team voor één jaar de Slimste Geit ter wereld is.

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte onderstaand contactformulier in!

    1 - 200 personen

    Over deze pagina

    Een teambuilding organiseren in België begint bij WegmetdeBaas.be. Een site vol met ideeën over workshops, teambuildings, personeelsfeestjes, survivals en uitjes. Of u nu op zoek bent naar een indoor, outdoor of een sportieve bedrijfsuitstap: op WegmetdeBaas België vindt u altijd de teambuilding die u zoekt. Bedrijfsuitstapjes zoeken wordt zo wel heel gemakkelijk!