Kajak en clean-up teambuilding in Brussel

  • City to ocean
  • 8 - 60 personen
  • 27050
  • Beschrijving

Op zoek naar een impactvolle en onvergetelijke teambuilding met collega's? Tijdens deze activiteit combineer je avontuur met milieubewustzijn terwijl je Brussel vanuit een uniek perspectief ontdekt, vanop het water! Leer niet alleen jezelf en je team beter kennen, maar draag ook bij aan schonere waterwegen.

Wij bieden aan:

- Een kajaktocht van ongeveer 40 minuten op het kanaal in Brussel waarbij afval uit het water gevist wordt.
- Al het nodige materiaal (reddingsvesten, peddels, net, handschoenen, een gesloten container...)
- Uitleg over de problemen waarmee onze waterlopen geconfronteerd worden + structurele oplossingen die er iets aan kunnen doen.
- Een activiteit die bijdraagt  tot een geweldige samenwerking, vertrouwen en groepsgevoel voor uw team.

Ons kajakseizoen loopt van 1 april tot 30 oktober. We organiseren kajaktochten van maandag tot en met donderdag tussen 9u en 17u30. Voor meer informatie kan je altijd terecht op onze site.

Onze 10 kajaks bieden plaats aan maximaal 20 roeiers tegelijk op het water.
Voor grotere groepen (tot 60 personen) combineren we dit met een kadeopruiming voor een nog grotere impact! Een tocht duurt 2 uur voor groepen van 10 tot 20 personen en 2,5 uur voor groepen groter dan 20 personen.

Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in. 

Ligging uitje

Locatie: Akenkaai 8 in 1000 Brussel.

Contact

Ook al zijn wij vaak op pad met een groep, wij doen altijd ons best u te woord te staan. Wij zouden het op prijs stellen dat wanneer u via ons contact zoekt of belt, u WegmetdeBaas vermeldt!

Ontvang informatie / offerte

Aanhef
Naam
Bedrijfsnaam
E-mailadres
Telefoonnummer
Aantal personen
Straat en huisnummer
Postcode
Plaats

Bekijk ook onze andere activiteiten!

Contact

Ook al zijn wij vaak op pad met een groep, wij doen altijd ons best u te woord te staan. Wij zouden het op prijs stellen dat wanneer u via ons contact zoekt of belt, u WegmetdeBaas vermeldt!