
Doel:
Quickfire is een dynamisch spel waarbij gebruik wordt gemaakt van een tablet. De missie van het team is simpel: elk team moet zoveel mogelijk Olympische uitdagingen voltooien binnen een bepaalde tijd.
Spelverloop:
Met de Olympische Spelen van 2024 in het vooruitzicht hebben we een nieuw teambuildingsspel ontwikkeld waarbij elk team een tablet en een doos vol materiaal krijgt. Het doel is om zoveel mogelijk Olympische uitdagingen te voltooien binnen de gestelde tijd. Elk team heeft de keuze uit intellectuele, creatieve en fysieke opdrachten en kiest welke opdrachten het wil voltooien.
Einde:
Het winnende team wordt bekroond op het podium met Olympische medailles.
Dit is een indrukwekkende activiteit die lang blijft nazinderen en waarbij teams slagen in – een op het eerste zicht – onmogelijke opdracht. Een teamprestatie als nooit te voren!
Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in!
Stap samen een andere wereld binnen. In de VR Group Experience van The Park laat je de realiteit even achter je en duik je met je team in een interactieve virtuele omgeving. Werk samen, los uitdagingen op en beleef een avontuur dat je niet snel vergeet. Van spannende missies tot intense team battles, elke ervaring vraagt samenwerking, communicatie en een portie lef.
Wat mag je verwachten?
Bij The Park speel je niet alleen een game. Je stapt letterlijk een verhaal binnen. Na een korte introductie en safety briefing maak je kennis met VR via een aantal korte mini games. Zo raakt iedereen vertrouwd met de technologie en zit de sfeer meteen goed.
Daarna begint het echte werk. Samen met je team betreed je een virtuele wereld waar je vrij kan rondlopen, communiceren en samenwerken om een missie tot een goed einde te brengen. Gedurende dertig minuten word je volledig ondergedompeld in een VR experience naar keuze.
Je kan onder meer kiezen uit:
The Break In: Werk samen om een spectaculaire roof tot een goed einde te brengen voordat de criminelen ontsnappen.
The Hallow: Overleef een intense confrontatie met zombies en mysterieuze wezens in een donkere, dreigende wereld.
De Mol:Ontmasker de verrader binnen je team. Vertrouwen, strategie en observatie bepalen wie er wint.
Don’t Scream Escape Room: Een zenuwslopende VR escape room waarin je angsten moet overwinnen om te ontsnappen.
NanoClash Focus: Team tegen team in een futuristische battle waarin snelheid, communicatie en tactiek centraal staan.
Mission Planet X: Red de planeet in een epische ruimtemissie waarin samenwerking het verschil maakt.
Voor deze activiteit kan je kiezen tussen twee formules.
Professional
1 groepsgame + 2 mini VR games als opwarming
Premium
2 groepsgames + 2 mini VR games als opwarming
Dankzij de nieuwste VR technologie beweeg je vrij rond in de virtuele wereld en speel je samen met je team in dezelfde ruimte. Dat maakt de ervaring niet alleen spectaculair, maar ook verrassend sociaal.
De VR Group Experience is ideaal voor teambuildings, bedrijfsuitjes of een dag vol actie met collega’s of vrienden. Samen lachen, samenwerken en even volledig opgaan in een andere wereld. Dat is waar The Park voor staat.
Naast het spelen kan je nagenieten in onze gezellige ontvangstruimte met drankjes en een babbeltje, of je bezoek combineren met een formule op maat inclusief catering of meetingfaciliteiten.
Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in!
Combineer MVO en teambuilding met Bouw een fiets voor Afrika! Een absoluut TOP-uitje in samenwerking met stichting Tools To Work.
Bouw samen met uw collega’s, een fiets voor Afrika! Van kaal frame tot een complete, kwalitatief uitstekende fiets. Uitgerust met de mooiste accessoires. Dat is de uitdaging die u met uw team aangaat!
De teams beginnen met enkel een frame en gereedschap. Wat volgt is een dynamisch programma waarbij alle deelnemers tot het einde betrokken blijven bij het streven naar een zo goed mogelijk eindresultaat. De fietsonderdelen worden verworven door strategisch in te kopen en te onderhandelen. Daarna gaat een deel van het team aan slag met de onderdelen, de boutjes en de moertjes, terwijl anderen zich buigen over onze breinbrekers om accessoires te verdienen. Aan het einde van dit evenement worden de fietsen door de deelnemers getest. Onder toeziend oog van alle deelnemers volgt de ereronde en ontvangt het winnende team een originele prijs.
Met Bouw een fiets voor Afrika, bouwt u aan een goed doel: wij hebben een samenwerking met de stichting Tools to Work (AMBI erkend) uit Teteringen. Dankzij jullie donatie worden er door de stichting fietsen en andere goederen opgestuurd naar projecten in Afrika. Uiteraard geven wij u hier graag meer informatie over.
Bij Bouw een fiets voor Afrika zijn er alleen maar winnaars. Terecht een TOP-uitje met een goed gevoel en uitermate geschikt als teambuilding activiteit!
Programma voorstel
14:45 - 15:00 Ontvangst en uitleg
15:00 - 15:30 Veiling van de fietsonderdelen
15:30 - 16:00 Onderhandelingen en start bouwen
16:00 - 17:00 Verder bouwen en inkopen accessoires
17:00 - 17:15 Testronde op het parcours
17:15 - 17:30 Prijsuitreiking en afsluiting
Inbegrepen
Optioneel
Hierbij ligt de nadruk op wederzijds vertrouwen, onderlinge communicatie en heldere rolverdeling om tot een goed resultaat te komen. Zéér toegankelijk voor jong & oud, een mix van denk -en beweegopdrachten.
The Walking A
➔ Run the ball!
➔ Make the snake
➔ Shoot the targets
➔ Bamboo build
➔ Cornhole
➔ Walk the line
➔ Bandencurling
➔ Five in a row
➔ Nail-it!
Duur programma: +/- 2u30 min.
Doel: Probeer zoveel mogelijk punten te verzamelen met je team win de trophy! Praktische info: Het programma ‘Team-act’ is een outdoor of indoor programma. Je zorgt er dus best voor dat je voorzien bent op regenweer. Indien er extreme regenval is, is het aan de klant om een indoor locatie te voorzien.
Op zoek naar een originele teambuilding op het strand? Tijdens Expeditie Robinson bij StevoKitesurf nemen collega’s het in teams tegen elkaar op tijdens uitdagende en verrassende proeven aan zee in De Panne.
De focus ligt op teamwork, communicatie, strategie en plezier, met natuurlijk een gezonde dosis competitie. Welk team werkt het beste samen en verzamelt de meeste punten?
Mogelijke proeven:
• Vuur maken
• Katapult schieten
• Kokosnotenproef
• Wateropdracht
• Tactische teamopdrachten
Iedere proef vraagt andere kwaliteiten. Soms draait het om snelheid of behendigheid, terwijl bij een andere opdracht inzicht, concentratie, communicatie of samenwerking doorslaggevend zijn. Daardoor kan iedereen een belangrijke bijdrage leveren en is de activiteit geschikt voor zowel sportieve als minder sportieve collega’s.
De groep wordt verdeeld in verschillende teams. Onze ervaren begeleiders geven een duidelijke speluitleg, begeleiden de proeven en houden de score bij. Het programma wordt aangepast aan de groepsgrootte, het gewenste niveau van uitdaging en de weersomstandigheden.
Expeditie Robinson duurt 2 uur en kan het hele jaar georganiseerd worden op het strand van De Panne. De activiteit is geschikt voor groepen van 8 tot 100 personen.
StevoKitesurf organiseert sinds 2008 professioneel begeleide groepsactiviteiten en teambuildings aan de Belgische kust.
Willen jullie er een langere teambuildingdag van maken? Expeditie Robinson kan gecombineerd worden met andere strand- en wateractiviteiten. Ook catering, een vergaderruimte of overnachting zijn op aanvraag mogelijk.
Vul voor meer informatie of een vrijblijvend voorstel het aanvraagformulier in.
Stel je voor: het SABEL in de aanslag, de blik gefocust… klaar voor een sierlijke aanval of een slimme ontwijking. Schermen is méér dan sport – het is een unieke mix van spanning, strategie én plezier.
Voor wie?
Iedereen kan meedoen! Of je nu sportief bent of gewoon nieuwsgierig naar iets nieuws.
Waar?
Op uw eigen locatie – binnen of buiten, zolang de ondergrond maar vlak is.
Wat is inbegrepen?
• Professionele uitrusting (sabel, masker, handschoen en vest)
• Creatieve spelvormen en verrassende uitdagingen
• Begeleiding door een gediplomeerde sportdocent en Maître d’Armes / voormalig bondscoach van NL & DE en opleider schermtrainers voor het IOC en Ministerie voor Sport (V.R.O.M.)
Wat maakt ons bijzonder?
• Workshops in het Nederlands, Duits en Engels
• Geschikt voor groepen van 10 tot 60 deelnemers bij 1,5 uur en bij 2,5 uur met elektronische puntenregistratie in teams tot 40 personen.
• Unieke combinatie van leuk en leerzaam
• Actief sinds 2000 – met duizenden enthousiaste deelnemers in Duitsland, Nederland en België
Perfect voor vele gelegenheden
Of het nu gaat om een conferentiebreak, teamevent, bedrijfsuitje, incentive, kick-off of medewerker-motivatie – een schermsessie is altijd een hoogtepunt.
De duur bedraagt naar keuze 1,5 of 2,5 uur.
Transparante prijzen
Prijs vanaf € 30 p.p. bij 1,5 uur en voor 2,5 uur op aanvraag! (op basis van een minimale afname van 17 personen), excl. btw en reiskosten vanaf Venlo (NL) (€ 0,50 per km).
Wilt u een gedetailleerde beschrijving van het 1,5- of 2,5-uur durende programma? Stuur ons dan gerust een e-mail!
Van Philips en Canon tot politie, brandweer, banken, verzekeringen en vrienden- en vriendinnen-groepen – talloze teams gingen u al voor.
Hun reactie na afloop?
"Dit was fantastisch – dit wil ik zeker nog een keer doen!
Waarom kiezen voor een schermworkshop?
✅ Een originele activiteit die energie en adrenaline losmaakt
✅ Teambuilding en plezier in één
✅ Een belevenis waar nog lang over nagepraat wordt
Dus … wilt u uw groep verrassen met een activiteit die net zo sierlijk als spannend is?
Wij brengen de vonk – u hoeft alleen maar het sabel te grijpen!
Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in.
Doel:
Teams moeten de geheime code ontcijferen voordat de timer stopt.
Spel verloop:
Elk team krijgt een vergrendelde aluminium koffer. Een mysterieuze video neemt de deelnemers mee op avontuur. Met de informatie uit de video, zijn de teams in staat de koffer te openen. Daarin zitten opnieuw 4 vergrendelde kisten boordevol puzzels en raadsels om te ontcijferen. Enkel door samen te werken en informatie te delen, kunnen de deelnemers het spel tot een goed einde brengen. Teamwork is daarbij essentieel.
Einde:
In de laatste koffer vinden de deelnemers letters. Door ze in de juiste volgorde te zetten, kunnen ze een slogan vormen. Met deze slogan kunnen de deelnemers de aftelklok stoppen
Dit is een indrukwekkende activiteit die lang blijft nazinderen en waarbij teams slagen in – een op het eerste zicht – onmogelijke opdracht. Een teamprestatie als nooit te voren!
Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in!
Met dit complete arrangement weet u gelijk waar u aan toe bent. Een lekker dagje met gevarieerde outdooractiviteiten, een heerlijke Outdoorlunch èn een uitgebreide BBQ in de Belgische Ardennen.
Na een korte introductie gaat u onder leiding van onze goed opgeleide en gastvrije instructeurs ons challengeparcours doen, abseilen, lekker mountainbiken, boogschieten en vlotvaren. In overleg zijn andere activiteiten ook mogelijk.
Dit arrangement wordt aangeboden voor groepen vanaf 8 personen.
Programma:
- 10:00 Challengeparcours
- 12:00 Abseilen
- 13:00 Outdoorlunch met soep
- 14:00 Mountainbiken met begeleiding
- 15:00 Vlotbouwen
- 16:00 Boogschieten
- 17:00 Barbecue
Inclusief: 5 activiteiten met begeleiding, lunch, barbecue
Exclusief: vervoer, verblijf, verzekeringen, drankjes
Wij helpen u ook graag met het vinden van een passende accommodatie in een authentieke vakantiewoning, op een mooie camping of in een mooi hotel.
Voor meer informatie of een offerte kunt u hieronder vrijblijvend het aanvraagformulier invullen!
Maak samen met Jeppa een gepersonaliseerde competitie voor jouw bedrijfspersoneel.
Schrijf je in via een geautomatiseerde applicatie op de smartphone en hou de scores bij van verschillende opdrachten. De opdrachten zijn door jou te kiezen uit ons attractieverhuur. De applicatie kan weergegeven worden met logo en huisstijl van jouw bedrijf.
Met een scorebord dat om de 20 seconden via de app wordt geupdate krijgen we één winnende ploeg aan het einde van je bedrijfsevent.
Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in!
"Escape From Work" combineert de beleving van een escaperoom met uitdagende en originele activiteiten.
Ga de strijd aan met de andere teams, verzamel extra aanwijzingen en start als favoriet in de finale.
Finale: Werk samen, ontcijfer de raadsels, kraak de codes en open de kluis maar pas op voor de valkuilen.
Activiteiten: “ unlock, toren van Hannoi, Lego Play, Archery Tag, Teambike, Matchball, kraak de kluis ”
Programma & Planning
De activiteiten duren in totaal 3 uur, het startuur kan in samenspraak gekozen worden.
Locat zorgt voor:
De totale organisatie: voorbereiding, uitvoering, catering, administratie.
Professionele begeleiding: iedereen is betrokken en actief bezig, geen wachttijden, motivatie, veiligheid. Een mix van creatieve (eigen ontwikkelde) activiteiten op een toffe locatie. Ons doel: collega’s/vrienden samenbrengen door originele activiteiten en creatief denken.
"Have Fun, Smile & Work Together "
City Game ontstress de kip, een spel met ontzettend veel lol en plezier! Ken jij ook een collega, vriend of familielid die een èchte stresskip is? Tijd voor ontspanning en leer hem of haar de fijne kneepjes van het relaxen.
City Game ontstress de kip, een spel met ontzettend veel lol en plezier! Ken jij ook een collega, vriend of familielid die een stresskip is? Tijd voor ontspanning en leer hem of haar de fijne kneepjes van het relaxen.
Spelenderwijs voer je leuke en spannende opdrachten uit, die je laten merken hoe je minder gestresst wordt. Op deze manier kun je zelfs voorkomen dat iemand overspannen wordt! Het doel van dit spel is om de deelnemers te leren op een goede manier met gestreste situaties om te gaan.
Wat staat je te wachten tijdens City Game ontstress de kip?
Uiteraard gooien we je niet zomaar in het diepe. Nadat jullie relaxed zijn ontvangen wordt alles tot in detail aan jullie uitgelegd door onze enthousiaste begeleiders. Zodat je alles van binnen en buiten kent. Hierna worden jullie verdeeld in teams en krijg je een laatste uitleg zodat alles duidelijk is.
Het doel van deze super spannende city-game is om zoveel mogelijk punten te verzamelen en daarmee de kip te ontstressen. Dit gaan jullie doen door verschillende punten af te gaan, opdrachten en superopdrachten uit te voeren en voor de andere teams een boobytrap te plaatsen.
Je gaat als team op pad met een mobiele telefoon met de TB Events app. Op deze app log je in en dan zie je verschillende punten op een plattegrond. Ga deze punten langs, beantwoord de vragen en verdien zoveel mogelijk punten met je team om de kip te ontstressen! Laat zien dat jullie stress bestendig zijn en win van de andere teams!
Honger naar meer?
Een lunch, diner of barbecue als afsluiter is een kroon op je speurwerk. Dit zit niet bij de prijs inbegrepen, maar er zijn diverse mogelijkheden. Neem gerust contact met ons op voor de mogelijkheden. Deze tocht is in diverse steden in Nederland, België en Duitsland te doen (ook in het Engels, Duits en het Frans). Het spel kan naar wens op bijna iedere locatie uitgezet worden.
Klaar voor een luchtig avontuur?
Zin in een ervaring die je niet snel vergeet?
Stap binnen in de wereld van onze DRONEFUN CHALLENGE!
Leer vliegen als een pro
Na een korte, heldere introductie — waarin je ontdekt hoe je een drone bedient — gaan we meteen de lucht in. In een eerste oefenspel voltooi je samen met je team je allereerste missie. Teamwork, focus en fun vanaf seconde één!
Uitdagende dronechallenges
Daarna barst de echte actie los: jullie nemen het in team op tegen elkaar in een carrousel van verrassende en superleuke opdrachten.
Denk aan:
Iedere challenge test jullie precisie, samenwerking en creativiteit.
Fun & teamspirit centraal
Onze Dronefun Challenge is een luchtige, humorvolle competitie die geschikt is voor een breed publiek. De focus ligt op plezier en teamwork, niet op technische kennis. Iedereen kan meedoen!
Praktisch
Een dronefun challenge duurt ongeveer 2u.
Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in!
Wie weet het ‘spelletje’ het best te spelen? Zorg ervoor dat jullie niet gepakt worden tijdens deze spannende city game. Boek nu Hunted the Game in een stad naar keuze en kruip in de huid van een misdadiger!
Op de vlucht geslagen
Jullie handlanger heeft een kostbare roof gepleegd. Miljoenen aan cash voor het oprapen. Er is alleen één probleem. Jullie worden gezocht. Blijf uit de handen van de opsporingsdienst door middel van opdrachten, raadsels en puzzels te voltooien. Stapje voor stapje komen jullie dichter bij de eindbestemming om te ontsnappen. Weten jullie uit handen van de opsporingsdienst te blijven?
De tijd begint te dringen…
- Combinatie van city game en city tour.
- Met unieke doe- en denkopdrachten geïnspireerd op het populaire tv-programma.
- Inclusief te gekke begeleiding, interactieve app, toffe spelmaterialen en attributen.
- Te spelen in een stad naar keuze.
Laten jullie je niet opjagen als team?
Het is een strijd tegen de klok. Een zenuwslopende klopjacht. Weten jullie het hoofd koel te houden? En weten jullie als eerste te ontsnappen? Ga de strijd aan tegen de andere teams en de opsporingsdienst. Hunted the Game is te spelen in elke stad naar keuze. Het belooft een spannende teamuitstap te worden.
Games – Fun – Barbecue – Drinks - Ambiance
Klaar voor een onvergetelijke teambuilding? Geniet van unieke activiteiten verdeeld over twee locaties. Wij zorgen voor leuk transport met de Locat-Express die jullie overal brengt!
Sluit de dag af met een heerlijke barbecue of knapperige frietjes en 2 uur all in drankjes.
Programma & Planning
De activiteiten duren in totaal 3 uur, het startuur kan in samenspraak gekozen worden.
Locat zorgt voor:
De totale organisatie: voorbereiding, uitvoering, catering, administratie.
Professionele begeleiding: iedereen is betrokken en actief bezig, geen wachttijden, motivatie, veiligheid. Een mix van creatieve (eigen ontwikkelde) activiteiten op een toffe locatie. Ons doel: collega’s/vrienden samenbrengen door originele activiteiten en creatief denken.
Als outdoor organisatie hebben we op basis van onze ervaring met veel escaperooms een oudoor escapespel ontwikkeld. Hierbij wordt u niet opgesloten in een kamer, maar alles speelt zich buiten in de natuur af.
Door allerhande cryptische aanwijzingen, door puzzels en raadsels op te lossen en door geheime codes te kraken, moet u binnen een bepaalde tijd een paswoord vinden dat recht geeft op een fantastische prijs. soms in de lucht, soms onder de grond, soms op het water. Meer variatie is er niet.
Hoeveel minuten hebben we nog?
Een mooie teambuilding, 2 uur spanning en plezier, sportief bezig zijn in een prachtige natuur op en rond dikkebusvijver.
2 verschillende versies: het standaard spel is ideaal voor families en kinderen middelbaar.
Het escape-PLUS-spel is moeilijker.
Dit escapespel kan ook als nachtspel !!
Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in!