Bedrijfsuitjes Spel en Ontspanning

Filteren

Filters

Verbindende Teambuildings
Topkeuze: Sportief & Actief
Activiteiten: Spel & Ontspanning
Eten, Drinken, & Feesten
Inspirerende Workshops
Zoekwoord
Zoekwoord
Personen 0+
0
0
500
0500+
185 uitjes gevonden gevonden gebaseerd op de volgende filters
  • Outdoor Sport en Spel
    • Kwalitatief aanbod van uitjes
    • Direct contact
    • Unieke content van uitjes

    Doe mee met ons voor een unieke en inspirerende teambuildingervaring die een positieve impact zal hebben op zowel jouw team als het milieu!

    Stel je voor: een interactief spel op je smartphone dat je team uitdaagt om de omgeving op te ruimen en tegelijkertijd meer te leren over duurzaamheid. Met onze twee uur durende activiteit, ben je niet alleen bezig met teambuilding, maar draag je ook bij aan een schonere en groenere wereld.

    Tijdens dit spel zullen jij en je teamgenoten de kracht van samenwerking ervaren terwijl jullie de uitdagingen aangaan die we speciaal hebben ontworpen om jullie kennis over duurzaamheid te testen. Door middel van boeiende quizvragen zul je meer te weten komen over belangrijke milieuthema's, zoals recycling, energiebesparing en biodiversiteit. Jouw antwoorden zullen niet alleen je team vooruit helpen, maar ook bijdragen aan de bewustwording en educatie rondom duurzaamheid.

    Maar dat is nog niet alles! We zullen ook creatieve foto- en video-opdrachten toevoegen aan het spel, waarbij je de kans krijgt om je artistieke talenten te laten zien terwijl je de schoonheid van de natuur vastlegt. Deze opdrachten zullen niet alleen zorgen voor plezier en teambinding, maar zullen ook dienen als visueel bewijs van jullie inzet voor een schonere omgeving.

    Samen zullen we een verschil maken en een positieve verandering teweegbrengen. Door deel te nemen aan deze teambuildingactiviteit geef je niet alleen je team een boost, maar draag je ook bij aan het behoud van onze planeet voor toekomstige generaties.

    Dus waar wacht je nog op? Sluit je aan bij ons voor een interactieve en educatieve teambuildingervaring die jullie dichter bij elkaar zal brengen en tegelijkertijd de wereld een stukje groener zal maken. Laten we samen de uitdaging aangaan en bewijzen dat we duurzaamheid serieus nemen!

    Meld je nu aan en maak deel uit van de duurzame beweging die een blijvende impact zal hebben. Samen kunnen we een positieve verandering creëren!

    10 - 500 personen

    Beleef een onvergetelijke rit vol stijl, nostalgie en teambeleving.
    Met de Classicrides Experience Tour bieden we bedrijven en groepen een unieke manier om samen op pad te gaan.
    Ontdek zorgvuldig uitgestippelde routes langs pittoreske wegen, charmante dorpjes en bijzondere stops, volledig op maat van jouw bedrijf of event.

    Kies je ervaring:
    - Zelf achter het stuur: Rijd met je collega’s in authentieke oldtimers en voel de charme van een vervlogen tijd.
    - Met chauffeur: Ontspan en geniet van de rit terwijl onze ervaren chauffeurs je rondvoeren.

    Elke tour wordt op maat samengesteld.
    Van route en voertuigen tot stops en cateringopties.
    Classicrides zorgt voor de organisatie, begeleiding en onvergetelijke sfeer.

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in. 
    Of bezoek direct onze site 

    1 - 99 personen

    Lijdt uw team aan funphobia? Of weet u het niet helemaal zeker?
    Kies voor een betrouwbare diagnose door onze Fun Doctors! 99% garantie op genezing, dit tijdens de dag zelf!

    Tijdens het onderzoek ondergaat het team verschillende F.U.N. tests. Zo kunnen onze Fun Doctors een duidelijke analyse maken.

    De tests zijn in de jaren 60 ontwikkeld door Dokter Föhn. Deze waren lang bekend als de Föhn-methode, later werd dit vertaald naar de iets makkelijkere F.U.N. tests!

    De F.U.N. tests bestaan uit:

    • Breinproeven
    • Fysieke (xl) proeven
    • Doorzettingsproeven
    • Teamproeven

    Genezing is vlakbij! Herstel of optimaliseer de fun factor in uw team en breng hen naar the next (fun) level.
    ---------------------------------------------------------------------------

    V-Formation is een dynamisch en creatief bedrijf gespecialiseerd in teambuildings, verhuur van opblaasbare attracties en sport events

    Als “Professional Fun Providers” organiseren en ondersteunen we reeds meer dan 10 jaar evenementen met een sterke focus op maatwerk, innovatie en mobiele service

    We gebruiken ons uitgebreid gamma aan uitdagende teambuildingsconcepten en meer dan 80 unieke attracties om in te spelen op groepsdynamiek en communicatie

    Van corporate events, bedrijfsincentives, attractieverhuren, sportdagen en -kampen tot internationale avonturen met “The Beast” (World’s Biggest Inflatable!): kwaliteit en plezier staan steeds centraal!
    ---------------------------------------------------------------------------
    Contacteer ons gerust voor een vrijblijvende offerte of meer informatie via onderstaand formulier!

    8 - 300 personen

    Op zoek naar een toffe teambuilding met uw team op het strand? Dan is Beachbuilding dé ideale activiteit voor jullie. De focus van dit programma ligt op teamwork & fun met een vleugje competitie!

    In teams voeren jullie verschillende ludieke & sportieve opdrachten uit op het strand. Samenwerken en communicatie zijn hier belangrijk!

    Mogelijke opdrachten:

    • Reuze aardbal: leg een parcours af met onze reuze aardbal
    • Trolleys: ga met z’n allen op reuze skilatten zo snel mogelijk vooruit
    • Spinnenweg: klauter met gans het team door een groot spinnenweb
    • Reuze springzakken & bierbakken estafette
    • Geblinddoekte puzzel

    Halverwege het programma voorzien we een pauze met een drankje. Na de activiteit sluiten we de teambuilding af met een welverdiende slotdrink.

    10 - 200 personen

    Het bijlwerpen komt van oorsprong uit Skandinavië. Het wint aan populairiteit zowel als sport of als recreatieve (hoogst therapeutische) activiteit. Hoewel het vaak als mannensport wordt gezien, is het ook zeer toegankelijk voor vrouwen. Bijlwerpen is verrassend gemakkelijk, de meeste mensen werpen de bijl in het doel in de eerste vijf tot tien worpen, de moeilijkheid schuilt in het constant goed werpen. De sport is meer ontspanning en ritme dan brute kracht.

    U altijd al eens een stoere Zweed willen voelen?

    Techniek en veiligheid worden u uitgelegd in verschillende rondes waar u ook leert omgaan met de 1 of meedere soorten (afhankelijk van de tijd) werpbijlen die we meebrengen. We sluiten af met een wedstrijd om te zien wij er het meest bijgeleerd heeft.

    Voor meer informatie of een vrijblijvende offerte kunt u het formulier invullen. 

    2 - 40 personen

    Op zoek naar een originele locatie om uw bedrijfsfeest te laten doorgaan? Of een actieve teambuilding?

    De donkvijver in Oudenaarde is de ideale plaats om aan watersport te doen. Al jaren organiseert The Outsider Vlaamse Ardennen hier verschillende activiteiten en sporten zowel op het water als naast het water. In Oudenaarde worden twee kabelbanen voorzien. Een 2.0 kabelbaan voor beginners en een 5.0 kabelbaan voor de meer gevorderden. Op deze manier zorgen we ervoor dat iedereen aan bod komt en dat iedereen op zijn of haar niveau kan komen waterskiën of wakeboarden.

    U kan tevens in onze taverne terecht voor een drankje en een hapje, feesten en seminaries, een gezellige barbecue, …

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte onderstaand aanvraagformulier in!

    2 - 100 personen

    Een totaalervaring vol energie

    Stap binnen in een universum waar de grenzen tussen realiteit, virtual reality en mixed reality compleet vervagen.
    Onze XR Shooter combineert het beste van drie werelden:

    • IR pistoolschieten
    • VR kleiduifschieten
    • MR teamgevecht

    Het resultaat?
    Een unieke, meeslepende schietervaring die je niet snel vergeet.

    XR SHOOTER – Waar actie, adrenaline en teamwork samenkomen

    Bereid je voor op een beleving die van begin tot einde blijft knallen.
    Je start met infrarood pistoolschieten, gewapend met biatlonpistolen waarmee je jouw precisie op de proef stelt. Opgewarmd? Mooi zo, want daarna duik je meteen de VR‑arena in om zoveel mogelijk kleiduiven aan flarden te schieten.

    Maar dit is nog maar het voorspel…

    In de grand finale trek je met je team ten strijde in een spectaculaire Mixed Reality‑variant van Verover de Vlag.
    Twee teams. Eén doel. Domineren, samenwerken en winnen.

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in!

    8 - 72 personen
    • Kwalitatief aanbod van uitjes
    • Direct contact
    • Unieke content van uitjes

    Een citygame vol vragen over jullie team. Beantwoordt de vragen en win info om de vlag te veroveren! Start nu de zoektocht naar de vlag én elkaar!

    Zoek de vlag, ontdek elkaar
    Capture The Flag is een citygame helemaal gebouwd rond jullie team. Vooraf vult iedereen een korte vragenlijst in. Wij verwerken de antwoorden tot een unieke citygame vol vragen over jouw team. Beantwoordt de vragen en win info om de vlag te veroveren! Start nu de zoektocht naar de vlag én elkaar!

    Waarom kiezen voor deze activiteit?

    • Jullie vragen. Jullie game: Jullie bepalen zelf de inhoud van de vragenlijst, zodat die past bij jullie team, doelen en dynamiek. De antwoorden verwerken we in de game, zodat jullie een unieke game spelen.

    • Nog lang nagenieten van de teamverhalen: Of je nu de vlag verovert of niet: dit teamuitje levert altijd een dag vol hilarische momenten op. Na aflopen genieten jullie nog lang na met de grappige foto’s, video’s en anekdotes.

    Hoe het werkt

    • Unlock levels: Elke stap telt. Terwijl je loopt, speel je nieuwe levels vrij. Soms moet je eerst een foto- of videochallenge tackelen voordat je door mag.

    • Verzamel informatie: Alles wat je doet, werkt toe naar de finale. Daar wachten meerdere vlaggen… maar slechts één is de juiste. In de levels daarvoor verzamel je informatie die spelers vooraf hebben ingevuld in de vragenlijst. Je hebt die aan het begin van de finale hard nodig tijdens een quiz over de spelers. Wie de quiz het beste invult, krijgt de meeste hints over welke vlag je moet pakken.

    • Wees slimmer dan de rest: Let ondertussen goed op! Gooi bommetjes om andere teams af te remmen en verzamel extra informatie voor de finale. Communiceer real time met andere teams om je strategieën te plannen en je tegenstanders te slim af te zijn.

    • Finale - Capture The Flag: In de finale komt alles samen tijdens de quiz.  Elk goed antwoord levert een hint op over de juiste vlag. Na de quiz verschijnen er, elke paar meter die jullie lopen of rennen, nieuwe vlaggen in het speelgebied. Welk team lukt het om als eerste de juiste vlag te pakken? Het team dat als eerste de juiste vlag pakt, wint het spel!

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in!

    6 - 500 personen

    "Escape From Work" combineert de beleving van een escaperoom met uitdagende en originele activiteiten.
    Ga de strijd aan met de andere teams, verzamel extra aanwijzingen en start als favoriet in de finale.

    Finale: Werk samen, ontcijfer de raadsels, kraak de codes en open de kluis maar pas op voor de valkuilen.

    Activiteiten: “ unlock, toren van Hannoi, Lego Play, Archery Tag, Teambike, Matchball, kraak de kluis ”

    Programma & Planning       
    De activiteiten duren in totaal 3 uur, het startuur kan in samenspraak gekozen worden.

    • Ontvangst met koffie, thee, fruitsap en waters bij Locat te Diest of Kasterlee
    • Teamindeling & briefing door onze begeleiders
    • Start, de teams doorlopen de verschillende activiteiten
    • Finale, Welk team zal als eerste de kluis kraken
    • Eventueel afsluiten met een uitgebreide Barbecue of Walking Dinner (op onze locaties)

    Locat zorgt voor:
    De totale organisatie: voorbereiding, uitvoering, catering, administratie.
    Professionele begeleiding: iedereen is betrokken en actief bezig, geen wachttijden, motivatie, veiligheid. Een mix van creatieve (eigen ontwikkelde) activiteiten op een toffe locatie. Ons doel: collega’s/vrienden samenbrengen door originele activiteiten en creatief denken.

    "Have Fun, Smile & Work Together "

    14 - 500 personen

    Laat de drukte van het kantoor achter je en vind in Bokrijk de ruimte om écht te ontspannen met je collega’s. Geen gewone teambuilding, maar een beleving.

    10 u. Belevingsroute ‘Bokrijkrally’ – Duel in twee teams, begeleid door een gids. Leef je uit in uitdagende wedstrijdjes gelinkt aan het dagelijkse leven van toen: kruiwagenrace, hoefijzerwerpen, touwtrekken, vogelpik, …

    12.15 u. Lunch: Italiaanse tafel – pastabuffet

    13.15 u. Vrije tijd in het museum – Verken de inspiratiehaltes rond mindfulness, vakmanschap en natuur, leef je uit in de Speelschuur, proef een biertje in de historische brouwerij, ontmoet ons levend erfgoed, …

    16 u. Koffie en taart om samen af te sluiten

    17 u. Einde

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in.

    10 - 150 personen

    City Game ontstress de kip!

    City Game ontstress de kip, een spel met ontzettend veel lol en plezier! Ken jij ook een collega, vriend of familielid die een èchte stresskip is? Tijd voor ontspanning en leer hem of haar de fijne kneepjes van het relaxen.

    City Game ontstress de kip, een spel met ontzettend veel lol en plezier! Ken jij ook een collega, vriend of familielid die een stresskip is? Tijd voor ontspanning en leer hem of haar de fijne kneepjes van het relaxen.

    Spelenderwijs voer je leuke en spannende opdrachten uit, die je laten merken hoe je minder gestresst wordt. Op deze manier kun je zelfs voorkomen dat iemand overspannen wordt! Het doel van dit spel is om de deelnemers te leren op een goede manier met gestreste situaties om te gaan.

    Wat staat je te wachten tijdens City Game ontstress de kip?

    Uiteraard gooien we je niet zomaar in het diepe. Nadat jullie relaxed zijn ontvangen wordt alles tot in detail aan jullie uitgelegd door onze enthousiaste begeleiders. Zodat je alles van binnen en buiten kent. Hierna worden jullie verdeeld in teams en krijg je een laatste uitleg zodat alles duidelijk is.

    Het doel van deze super spannende city-game is om zoveel mogelijk punten te verzamelen en daarmee de kip te ontstressen. Dit gaan jullie doen door verschillende punten af te gaan, opdrachten en superopdrachten uit te voeren en voor de andere teams een boobytrap te plaatsen. 

    Je gaat als team op pad met een mobiele telefoon met de TB Events app. Op deze app log je in en dan zie je verschillende punten op een plattegrond. Ga deze punten langs, beantwoord de vragen en verdien zoveel mogelijk punten met je team om de kip te ontstressen! Laat zien dat jullie stress bestendig zijn en win van de andere teams!

    Honger naar meer?

    Een lunch, diner of barbecue als afsluiter is een kroon op je speurwerk. Dit zit niet bij de prijs inbegrepen, maar er zijn diverse mogelijkheden. Neem gerust contact met ons op voor de mogelijkheden. Deze tocht is in diverse steden in Nederland, België en Duitsland te doen (ook in het Engels, Duits en het Frans). Het spel kan naar wens op bijna iedere locatie uitgezet worden.

    6 - 5000 personen

    Bij teambuilding kunnen wij zo ver gaan als u wil, en dan nog dat éne stapje verder… Gaande van een super spannend stadsspel zoals The Target of het zeer leuke Team me Up, tot een 3-daagse back-to-basics trektocht, wij werken het concept uit waar u onbewust naar verlangt!

    Indien u totaal geen idee heeft van welke activiteit eventueel voor u geschikt is, dan contacteren wij u voor een eerste gesprek. Van daaruit maken wij op wat u belangrijk vindt tijdens deze activiteit en zoeken wij naar oplossingen op maat:

    • wie neemt deel aan de activiteit 
    • waar moet de activiteit plaatsvinden? 
    • wat moet zeker aan bod komen? 
    • wanneer moet deze plaatsvinden & hoelang?

    Teambuilding is immers meer dan een ochtend of middag samen een activiteit doen, teambuilding omvat communiceren, samenwerken, in ongewone situaties geplaatst worden en hierop inspelen, … kortom: wij zullen er voor zorgen dat er moet samengewerkt worden en er écht aan teambuilding gedaan wordt!

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in!

    8 - 300 personen

    Gewapend met een roadbook en stadsplan ga je met je collega’s op ontdekkingstocht in het bruisende centrum van Brussel!

    Wij ontvangen jullie in een typisch café op de prachtige Grote Markt van Brussel. Verdeeld in verschillende groepen, strijden jullie om de eerste plaats. Haal het competitiebeest in jou en je teamgenoten naar boven en wie weet worden jullie wel de meesters van de rally.

    Wat jullie daarvoor moet doen? Jullie krijgen een lijst met meerkeuzevragen over de stad en alles wat ze te bieden heeft: van geschiedenis en architectuur tot chocolade en bier. En het blijft heus niet bij theorie. Zet jullie schrap voor enkele superleuke opdrachten. Wat dachten jullie bijvoorbeeld van bier en chocolade proeven, een volksspel winnen in een authentieke kroeg of jullie talent als striptekenaars bovenhalen?

    Met deze combinatie tussen samenwerking, competitie, doen en denken beleven jij en je collega’s gegarandeerd een geslaagde teambuilding.

    Praktische info

    • Inbegrepen: welkomstdrankje, roadmap met vragen en uitleg per groep, plannetje van Brussel per groep, assistentie op de verschillende locaties, 1 drankje tijdens de activiteiten, materiaal voor de activiteiten, prijs voor alle leden van het winnende team, drankje ter afsluiting
    • Duur: 3 uren (+ lunch/diner optioneel)

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in!

    20 - 100 personen

    Schieten met allerlei materialen in een kringopstelling met een drankje bij.. wat wil je meer hebben. Daag elkaar uit in het schieten van pijl en boog, blaaspijp, karabijn, reuzekatapult ...

    Maak samen met Jeppa een gepersonaliseerde competitie voor jouw bedrijfspersoneel.

    Optioneel: Na een actief dagje rust je gezellig samen en geniet je van een heerlijke BBQ.

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier met uw wensen in!

    14 - 60 personen
    Midden in het stadscentrum wordt u door ons ontvangen. Uw gezelschap wordt vervolgens in kleinere teams verdeeld. Ergens in de stad is een gesloten kist met daarin “De Verborgen Tamboerijn” verstopt.

    Het doel van deze speurtocht is uiteraard om zo snel mogelijk deze kist te vinden, de cijfersloten te kraken en de Tamboerijn aan de wedstrijdleiding te overhandigen. Gewapend met een plattegrond zullen alle teams verscheidene speuropdrachten tot een goed einde moeten brengen.

    De opdrachten tijdens dit detectivespel zijn enorm gevarieerd, soms gymnastiek voor lijf en leden en soms gymnastiek voor de grijze hersencellen. Elke goed uitgevoerde speuropdracht levert een tip op. Des te meer geslaagde opdrachten, des te meer tips. Met deze locatie- en cijferslottips zal het na verloop van tijd duidelijk worden waar ‘De Verborgen Tamboerijn’ te vinden is.

    Het team dat als eerste de geheime locatie achterhaalt en met de juiste cijfercombinaties de kist kan openen wint deze SPEURLOCK HOLMES.

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte onderstaand aanvraagformulier in!
    20 - 120 personen

    Over deze pagina

    Een teambuilding organiseren in België begint bij WegmetdeBaas.be. Een site vol met ideeën over workshops, teambuildings, personeelsfeestjes, survivals en uitjes. Of u nu op zoek bent naar een indoor, outdoor of een sportieve bedrijfsuitstap: op WegmetdeBaas België vindt u altijd de teambuilding die u zoekt. Bedrijfsuitstapjes zoeken wordt zo wel heel gemakkelijk!