Bedrijfsuitjes Spel en Ontspanning

Filteren

Filters

De leukste voorjaarsuitjes 2026
Verbindende Teambuildings
Topkeuze: Sportief & Actief
Activiteiten: Spel & Ontspanning
Eten, Drinken, & Feesten
Inspirerende Workshops
Zoekwoord
Zoekwoord
Personen 0+
0
0
500
0500+
205 uitjes gevonden gevonden gebaseerd op de volgende filters
  • Outdoor Sport en Spel
    • Kwalitatief aanbod van uitjes
    • Direct contact
    • Unieke content van uitjes

    Tijd voor een teambuilding met je werk! De banden versterken, je eigen grenzen verleggen en elkaar beter leren kennen … Indian Rock touwenparcour zorgt voor een avontuurlijke en unieke ervaring!

    Na intensief vergaderen verdient iedereen een frisse neus … dus even je hoofd leeg maken en je benen strekken … De unieke combinatie van laag tegen de grond waar we een heerlijke en eenvoudige maaltijd op een houtvuur koken … en hoog in de bomen om je geest te ontspannen. Dat en nog veel meer kan je beleven op het terrein van Indian Rock. Alles wordt afgewisseld met een mix van avontuurlijke activiteiten. Dit op een ongedwongen manier.

    Deze activiteit is uiterst geschikt voor iedereen die zin heeft om een dagje buiten door te brengen. Let’s go back to basics … verleg je grenzen en vertrouw op je eigen kunnen en de helpende handen van je collega's.

    Een held hoef je niet te zijn, dat wordt je bij Indian Rock wel!

    15 - 40 personen

    Als outdoor organisatie hebben we op basis van onze ervaring met veel escaperooms een oudoor escapespel ontwikkeld. Hierbij wordt u niet opgesloten in een kamer, maar alles speelt zich buiten in de natuur af.

    Door allerhande cryptische aanwijzingen, door puzzels en raadsels op te lossen en door geheime codes te kraken, moet u binnen een bepaalde tijd een paswoord vinden dat recht geeft op een fantastische prijs. soms in de lucht, soms onder de grond, soms op het water. Meer variatie is er niet.

    Hoeveel minuten hebben we nog?
    Een mooie teambuilding, 2 uur spanning en plezier, sportief bezig zijn in een prachtige natuur op en rond dikkebusvijver.

    2 verschillende versies: het standaard spel is ideaal voor families en kinderen middelbaar. 
    Het escape-PLUS-spel  is moeilijker.
    Dit escapespel kan ook als nachtspel !!

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in!

    8 - 30 personen

    Op zoek naar een energieke teambuilding vol actie, competitie en teamwork?
    Met RED vs BLUE nemen twee teams het tegen elkaar op in een non-stop strijd vol slimme en speelse uitdagingen. Team Rood versus team Blauw. Snelheid, strategie en samenwerking bepalen wie er met de overwinning vandoor gaat. Een goedkope teambuilding voor jong en oud!

    Wat kan je verwachten?
    “RED vs BLUE” is een teambuilding vol energie waar twee teams het tegen elkaar opnemen: team Rood en team Blauw. In een reeks slimme en speelse opdrachten strijden jullie om punten, snelheid en eer. Elke uitdaging test een andere vaardigheid: bouwen, puzzelen, creativiteit, communicatie… en vooral: teamwork.

    Het spel loopt continu door. Op vaste momenten worden opdrachten gecontroleerd – wie op dat moment het best scoort, pakt de punten. Maar pas op: sommige opdrachten worden onverwacht geactiveerd. Zodra het signaal klinkt, telt maar één ding: wie is het snelste team? Aan het einde bepalen de verzamelde punten wie zich de ultieme winnaar mag noemen. Pure teamspirit, strategie en een flinke dosis fun. 

    Deze teambuildingactiviteit is een sterke nieuwkomer in het aanbod van Rent Some Fun. Zowel kleine als grote groepen kunnen tegen elkaar strijden. Tot wel 72 personen kunnen worden verdeeld over team Rood en team Blauw. Zijn jullie klaar voor een non-stop competitie vol energie, creativiteit en strijdlust? Let the battle begin: RED vs BLUE!

    In het kort:

    • Teambuildingactiviteit op jouw locatie
    • Spelduur: ongeveer 1,5 uur
    • Kleine of grote groepen; iedereen speelt tegelijkertijd
    • Focus: strategie, snelheid, samenwerken & pure fun
    • Indoor of outdoor
    • Inclusief enthousiaste begeleiding die de teams op weg helpen

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in!

    12 - 72 personen

    Maak samen met Jeppa een gepersonaliseerde competitie voor jouw bedrijfspersoneel.

    Schrijf je in via een geautomatiseerde applicatie op de smartphone en hou de scores bij van verschillende opdrachten. De opdrachten zijn door jou te kiezen uit ons attractieverhuur. De applicatie kan weergegeven worden met logo en huisstijl van jouw bedrijf.

    Met een scorebord dat om de 20 seconden via de app wordt geupdate krijgen we één winnende ploeg aan het einde van je bedrijfsevent.

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in! 

    50 - 300 personen

    De zon op je gezicht, de wind in je haren en het geluid van de golven op de achtergrond – er is niets heerlijker dan een dagje aan zee! Of je nu op zoek bent naar avontuur, ontspanning of gezelligheid, de kust biedt eindeloos veel mogelijkheden voor een onvergetelijke tijd.

    • De zee trotseren

    Trotseer de golven met een raft of laat je meevoeren door de wind tijdens het kitesurfen. Beide activiteiten bieden spanning, avontuur en een unieke ervaring op het water. Perfect voor iedereen die van actie houdt!

    • Beach games

    Maak je stranddag onvergetelijk met beachgames! Speel een fanatiek potje beachvolleybal, bouw indrukwekkende zandkastelen, of bots erop los met bumperbal.

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in.

    10 - 200 personen

    Onze ROOKIE SPORTS RALLY brengt meteen energie in de groep!
    In kleine teams ontdekken jullie op een speelse, laagdrempelige en supertoegankelijke manier de nieuwste trends in sport & spel. En het beste nieuws? Jullie kiezen zelf de locatie - binnen of buiten, alles kan!

    We kozen voor jullie 8 van de leukste teamspellen:
    ✔ Samen of tegen elkaar te spelen
    ✔ Geen zware inspanning, geen hardlopen, geen contactsport
    ✔ Toegankelijk voor iedereen
    ✔ En vooral: superplezier gegarandeerd!

     

    • Kanjam: Mik je frisbee recht in de ton en laat jullie team schitteren!
    • Laddergolf: Ga voor de perfectie en slinger je bolas zo hoog mogelijk op de ladder!
    • Paddlesmash: Bundel jullie krachten! Houd de pickleball in de lucht en speel de tegenstanders van het veld zonder de grond te raken!
    • Disc Golf: Beleef golf op een superleuke manier: richt, gooi en scoor door jullie frisbees in het doel te krijgen!
    • Boccia: Een zachtere, maar even strategische variant van petanque — aan jullie om te tonen wat jullie kunnen!
    • Ramp Shot: Laat je niet afleiden en stuur je bal door de opening van de ramp naar die van je teamgenoot!
    • Shuffleboard: Laat je puck glijden, controleer de richting en scoor hoger dan de tegenstander!
    • Bijlwerpen: Focus, mik nauwkeurig en versla de andere teams met je scherpste worpen!

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in!

    20 - 160 personen

    Beleef een spannend avontuur op een zelf gekozen locatie als paparazzi en ontdek alles over je team. Op basis van een door de spelers vooraf ingevulde vragenlijst maken wij een unieke game, waardoor dit de perfecte manier om je collega's beter te leren kennen.

    In deze spannende citygame ga je de uitdaging aan om de meest sappige en fascinerende verhalen over je team te vinden en deze vervolgens bij de redactie in te dienen. Het team dat de meeste informatie verzamelt, gaat er met de winst vandoor! Met persoonlijke vragen en een meeslepend verhaal is deze op maat gemaakte teambuilding-game een leuke manier om de banden binnen je team te versterken en een geweldige tijd te hebben. En het beste is: je kunt het spelen waar en wanneer je maar wilt!

    Gewapend met niets anders dan je smartphone en je verstand, navigeer je door een zelf gekozen stad (of dorp, bos, strand, o.i.d.) op zoek naar informatie die veel geld kan opleveren bij de hoofdredacteur van het Breakout News Network. Met elke stap die je zet met je telefoon, wordt een deel van de kaart in de app onthuld, zodat je alle benodigde informatie kan vinden. De klok tikt door! Je hebt slechts twee uur om zoveel mogelijk informatie te verzamelen en op tijd bij het hoofdkwartier te zijn om je bevindingen in te dienen.

    Je moet scherp blijven en al je vaardigheden gebruiken om als winnaar uit de bus te komen. En let op! Andere paparazzi zijn op jacht, en ze zullen niet aarzelen om vuile tactieken te gebruiken om je van je stuk te brengen.

    Aan het einde van het spel gaat het erom wie het meeste geld op zijn rekening heeft staan. Maar of je nu wint of verliest, je gaat weg met een schat aan leuke en onvergetelijke verhalen over jezelf en je team.

    Alle teamleden vullen vooraf een vragenlijst in. Op basis van de antwoorden maken we op maat gemaakte citygame over en voor het team. Je kan het op elke gewenste locatie spelen. Je hoeft dus niet te reizen, speel het gewoon in de buurt van je kantoor of elke andere gewenste locatie.

    Over Breakout Bandits: sociale impact maken
    We zijn een sociale onderneming die als primaire doel heeft om een sociale impact te maken. Winst maken is een secundair doel. Bij Breakout Bandits maken we teambuildingsgames met vastgelopen jongeren. Ze leren nieuwe skills, krijgen meer zelfvertrouwen en krijgen weer perspectief! Jouw teamuitje zorgt er voor dat we nieuwe jongeren verder kunnen helpen. Zo hebben onze games niet alleen impact op jouw team, maar ook op het leven van onze jongeren! 

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in!

    8 - 500 personen
    • Kwalitatief aanbod van uitjes
    • Direct contact
    • Unieke content van uitjes

    TECH TAPAS – Jouw eigen mix van technologie & fun

    Benieuwd naar allerlei vormen van technologie?
    Dan is Tech Tapas precies wat je zoekt! Tijdens deze verrassende proeverij stel je zélf je ideale mix samen: kies drie activiteiten uit een uitgebreid menu van games — mét of zonder technologie.

    Ga je voor een set dynamische binnenactiviteiten?
    Of kies je liever voor een afwisselende buitenmix?
    Jij bepaalt volledig de smaak én de sfeer van jouw tech‑ervaring!

     

    • Mini-dronefun: Ervaar de thrill van het drone-vliegen en daag elkaar uit in onze teamchallenges. (binnen)

    • VR - Beat Saber: Zwaai je laserzwaarden in het rond en ram de blokjes kapot op het ritme van de muziek! (binnen)

    • PS4 game - Moving Out: Roepen, gillen, tieren, … de spanningen lopen hoog op in ons heerlijke verhuisspel. (binnen)

    • MR Shooter: Een ultiem teamgevecht in deze Mixed Reality variant van “Verover de Vlag”. (binnen of buiten als het niet regent)

    • IR Pistoolschieten: Leuke introductie voor wie goed wil leren mikken. (binnen of buiten als het niet regent)

    • Mini-Segway Initiatie: Mix de veiligheid van grote segways met de fun van een hoverboard en geniet! (binnen of buiten)

    • Unplugged - Kanjam: Gooi (met of zonder hulp van je teamgenoot) je frisbee in de zwarte ton! (binnen of buiten)

    • Unplugged - Bijlwerpen: Neem het op tegen een ander team en gooi een hogere score op het dartsboard! (binnen of buiten)

    • Unplugged - Paddle Smash: Versla het andere team door de bal zolang mogelijk in de lucht te houden! (binnen of buiten)

     

    Praktisch

    Een TECH TAPAS duurt typisch 2 uur.

    10 - 80 personen

    Uniek én mogelijk op iedere locatie! 
    Drone Boxx verzorgt diverse Drone Experiences bij jou op locatie. Op een ontspannen, laagdrempelige en unieke manier maak je kennis met de mogelijkheden van deze techniek. Met Drone Boxx brengen we drone experiences naar jouw locatie. Leer vliegen met drones, neem deel aan spannende team challenges en ervaar het plezier van dronevliegen.

    Samen met jouw collega's creer je een uniek herinnering die altijd zal bijblijven. Maak jullie uitje (kerstborrel, teamuitje, trainingsdag) compleet met een competitieve, fun en onvergetelijke experience. Ervaar het WOW gevoel als je voor de eerste keer zélf een drone laat opstijgen en voel de trots wanneer je de drone steeds meer onder controle hebt. Er is een sterke samenwerking met andere collega's, omdat iedereen ondersteunt en motiveert. 

    Er zijn diverse mogelijkheden, dit stemmen we samen af, afhankelijk van jouw ruimte, aantal deelnemers en wensen.

    Wij ontzorgen het volledige evenement. Dat houdt in dat wij alles opbouwen, iedereen begeleiden en alles weer netjes achterlaten. Wij brengen de mogelijkheden van Drones bij jou op locatie. 

    Een aantal belangrijke punten:

    • Op ieder gewenst moment mogelijk (weekenden, avonden e.d.) op locatie
    • Ideaal voor alle bedrijfsuitjes en teambuilding: stijg samen op!
    • Ideaal voor scholen: leer nieuwe technieken op een leuke en laagdrempelige manier
    • Voor iedere doelgroep, tijdspanne en gelegenheid een passende experience
    • Wij komen naar jou toe en verzorgen het volledige evenement!
    • Kan zowel binnen als buiten
    • De goedkoopste in het écht zelf (FPV) vliegen, je bent niet alleen aan het kijken! 

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in!

    10 - 300 personen

    "Escape From Work" combineert de beleving van een escaperoom met uitdagende en originele activiteiten.
    Ga de strijd aan met de andere teams, verzamel extra aanwijzingen en start als favoriet in de finale.

    Finale: Werk samen, ontcijfer de raadsels, kraak de codes en open de kluis maar pas op voor de valkuilen.

    Activiteiten: “ unlock, toren van Hannoi, Lego Play, Archery Tag, Teambike, Matchball, kraak de kluis ”

    Programma & Planning       
    De activiteiten duren in totaal 3 uur, het startuur kan in samenspraak gekozen worden.

    • Ontvangst met koffie, thee, fruitsap en waters bij Locat te Diest of Kasterlee
    • Teamindeling & briefing door onze begeleiders
    • Start, de teams doorlopen de verschillende activiteiten
    • Finale, Welk team zal als eerste de kluis kraken
    • Eventueel afsluiten met een uitgebreide Barbecue of Walking Dinner (op onze locaties)

    Locat zorgt voor:
    De totale organisatie: voorbereiding, uitvoering, catering, administratie.
    Professionele begeleiding: iedereen is betrokken en actief bezig, geen wachttijden, motivatie, veiligheid. Een mix van creatieve (eigen ontwikkelde) activiteiten op een toffe locatie. Ons doel: collega’s/vrienden samenbrengen door originele activiteiten en creatief denken.

    "Have Fun, Smile & Work Together "

    14 - 500 personen

    We houden de vinger aan de pols en gaan mee met de tijd. Een mooi voorbeeld daarvan is de ‘Workshop Drones’. Onder het motto ‘start to drone’ leren de deelnemers spelenderwijs kennismaken met het fenomeen ‘drones’.

    Na een korte initiatie, hoe er mee te leren vliegen, gaan de teams meteen aan de slag. We werpen de deelnemers verschillende challenges voor die de piloot in u naar boven laten komen. Doelgericht op teamwork, maar ook het speelse karakter wordt niet uit het oog verloren. Zit er een brokkenpiloot tussen? Geen erg, de teammates kunnen dit misschien nog rechtzetten … Of het nu gaat om kleine dan wel grotere teams, onze talrijke teambuildingactiviteiten zijn er stuk voor stuk op gericht om de teamspirit aan te scherpen en het vertrouwen in de samenwerking te intensifiëren.

    Maar ook aan doorzettingsvermogen, snelheid en behendigheid, tactisch doorzicht en ervaringsleren wordt in ruime mate aandacht besteed. Het komt allemaal aan bod op een creatieve en speelse manier in zowel de standaard formules als de activiteiten die perfect op maat kunnen worden gemaakt voor elk event. Gedurende deze workshop zullen jullie op verschillende manieren geprikkeld worden om het beste uit het team naar boven te halen.

    De verkenningsfase via simulator en het oefenen van vrije figuren met een echte drone vormen de start. Naarmate de workshop vordert, worden de figuren steeds complexer. Eindigen doen we met een heuse competitie, waarin verschillende groepen het tegen elkaar opnemen in verschillende rondes. Zowel technische vaardigheid, precisie, snelheid en stressbestendigheid zullen ruimschoots aanwezig zijn.

    Hou het hoofd cool en help elkaar, want dit maakt het verschil tussen een stuntvlieger en een brokkenpiloot. Benieuwd wie binnen jullie team de stuntpiloot in spe is?

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in!

    10 - 60 personen

    Bent u op zoek naar het ideale spelprogramma om de strijd aan te gaan met uw vrienden of collega’s bijvoorbeeld een bedrijfsuitje?

    Boek dan nu ‘Expeditie Robinson in de stad’! In een spannend avontuur wordt u op allerlei vlakken getest om te kijken of u een echte Robinson bent. Overleeft u de eilandraad, hebt u het beste geheugen en een competitieve instelling? Dan is dit arrangement op uw lijf geschreven.

    Deze editie van Expeditie Robinson speelt zich af in hartje Antwerpen. U wordt ingedeeld in team Noord, Zuid, Oost of West en vervolgens kan het spel beginnen. Ga op zoek naar typische Expeditie Robinson items, test uw geheugen en schakel de concurrentie uit.  Door middel van teambuilding komt u steeds dichter bij de finale, waar een spannende eindstrijd wacht en de echte Robinsons zich onderscheiden van de rest. Overleef alle proeven en opdrachten door de stad. Creatief denken en snel handelen staan hierbij centraal. Vergeet ondertussen niet te genieten van al het moois dat de stad te bieden heeft.

    Als afsluiting van dit intensieve spelprogramma eindigen we in een typisch Antwerps café, waar u kunt genieten van een welverdiende borrel en waar de winnaars worden beloond! Zet je schrap!

    Prijs:
    10 - 19 personen: € 29,50 p.p. excl. BTW
    20 - 29 personen: € 27,50 p.p. excl. BTW
    Vanaf 30 personen: € 24,50 p.p. excl. BTW


    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in! 

    10 - 200 personen

    Op zoek naar een escaperoom die je echt overal kan spelen? Met onze escape box “The Mummy's Mystery” zetten we je team aan het puzzelen, waar je maar wilt!

    Wat kan je verwachten?
    We brengen jouw team samen in een uitdagende escape game. Als groep werk je samen om een gesloten escape box te openen. Door spitsvondige raadsels op te lossen, baant je team zich een weg doorheen het verhaal. Elk geopend slot brengt je een stapje dichter bij de ontknoping. Ontrafelen jullie het mysterie?

    Met jaren ervaring in de ontwikkeling van mobiele escape games, brachten we een escape box tot leven. Een uniek escape-concept waarbij grote groepen tot 72 personen tegelijkertijd kunnen genieten van een escape game. Grote groepen worden opgedeeld in teams van 6 personen en spelen hetzelfde escape spel tegen elkaar. Geen zorgen, kleine groepen kunnen ook bij ons terecht.

    Het spel bestaat uit een handgemaakte houten kist met bijbehorende attributen. De spelers proberen raadsels te ontdekken en op te lossen. Hiervoor is collectief denkvermogen, samenwerking en creativiteit onmisbaar. Een activiteit die jong en oud doet samenwerken in een toffe setting. Zet je zintuigen maar op scherp, je zal ze nodig hebben.

    "The Mummy's Mystery" is niet onze enige escape box in ons aanbod. We hebben ook onze escape box "A Pirate's Old Whiskey Crate" waarmee we 120 personen tegelijkertijd aan het spelen zetten. "The Mummy's Mystery" is iets uitdagender dan "A Pirate's Old Whiskey Crate", maar wel net zo leuk!

    In het kort:

    • Escape game op jouw locatie
    • Spelduur: ongeveer 1,5 uur
    • Kleine of grote groepen spelen tegelijkertijd
    • Focus: samenwerken, collectief denkvermogen & creativiteit
    • Indoor of outdoor
    • Inclusief enthousiaste begeleiding die de teams op weg helpen

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in!

    12 - 72 personen

    The App Game! Een supergaaf teambuildingsuitje met aan App spel op maat!  
    Ontdek een stad op een unieke wijze! Speel The App Game in elke gewenste stad. Je gaat als team de stad in om zoveel mogelijk punten te verdienen. Door real-time navigatie weet de TB Events App precies waar je bent en ontvang je de uitdagende opdrachten en vragen. Voer ze goed uit en verdien punten voor je team. Maar pas op: je tegenstander kan ook een boobytrap activeren! Daarnaast is niet alles direct zichtbaar in het spel. Geheime locaties worden gedurende het spel pas zichtbaar en wie het eerst komt, wie het eerst maalt!  

    Daarnaast is The App Game volledig naar wens te personaliseren. Voor dat je weet gaan de opdrachten niet meer over de stad maar over je eigen bedrijf, familie of vriendengroep! The App game staat garant voor een uitdagende interactieve ervaring en the city is your playground! Let’s play!  

    Wat staat je te wachten tijdens The App Game?  
    The App Game begint rustig. We zetten je eerst even in de wacht. Onder het genot van een kop koffie, thee of glaasje fris krijgen jij en je groep een uitgebreide speluitleg. Daarna vormen we teams en na een laatste strategische briefing gaan jij en je team de stad in. Via de App krijg je diverse uitdagende opdrachten en vragen door. Aan het einde van het spel keer je terug naar het ontvangstpunt. Onder genot van een drankje (koffie, thee of fris) wordt de uitslag berekend en het winnende team bepaald.

    Voor meer informatie of een vrijblijvende offerte kunt u onderstaand formulier invullen.

    6 - 5000 personen

    Ik, Leonardo Da Vinci , geboren op 1452 en  bekend als de eerste  ‘homo universalis’  heb  verschillende aanwijzingen in mijn schilderijen en uitvindingen achtergelaten.  Enkel het  team dat  mijn opdrachten doorstaat en mijn codes kan kraken,  verdient de titel “Team Universalis” en zo mijn geheime deur kunnen openen.
    Deze Teambuilding combineert een toffe escaperoom-ervaring met originele activiteiten.

    Programma & Planning       
    De activiteiten duren in totaal 3 uur, het startuur kan in samenspraak gekozen worden.

    • Ontvangst met koffie, thee, fruitsap en waters bij Locat te Diest of Kasterlee
    • Teamindeling & briefing door onze begeleiders
    • Start, de teams doorlopen de verschillende activiteiten
    • Finale, Welk team zal als eerste de kluis kraken
    • Eventueel afsluiten met een uitgebreide Barbecue of Walking Dinner (op onze locaties)

    Locat zorgt voor:
    De totale organisatie: voorbereiding, uitvoering, catering, administratie.
    Professionele begeleiding: iedereen is betrokken en actief bezig, geen wachttijden, motivatie, veiligheid. Een mix van creatieve (eigen ontwikkelde) activiteiten op een toffe locatie. Ons doel: collega’s/vrienden samenbrengen door originele activiteiten en creatief denken.

    "Have Fun, Smile & Work Together "

    14 - 197 personen

    Over deze pagina

    Een teambuilding organiseren in België begint bij WegmetdeBaas.be. Een site vol met ideeën over workshops, teambuildings, personeelsfeestjes, survivals en uitjes. Of u nu op zoek bent naar een indoor, outdoor of een sportieve bedrijfsuitstap: op WegmetdeBaas België vindt u altijd de teambuilding die u zoekt. Bedrijfsuitstapjes zoeken wordt zo wel heel gemakkelijk!