Citygames in Kapelle-op-den-Bos - WegmetdeBaas

Filteren

Filters

Verbindende Teambuildings
Topkeuze: Sportief & Actief
Activiteiten: Spel & Ontspanning
Eten, Drinken, & Feesten
Inspirerende Workshops
Zoekwoord
Zoekwoord
Personen 0+
0
0
500
0500+
62 uitjes gevonden gevonden gebaseerd op de volgende filters
  • Citygames
  • Plaats, regio of provincie: Kapelle-op-den-Bos
    • Kwalitatief aanbod van uitjes
    • Direct contact
    • Unieke content van uitjes

    WIE ZIJN DE MOLLEN- Je lijkt wel blind als je het niet ziet!
    Vindt u het televisieprogramma “Wie is de Mol” ook zo leuk? Dan is het voor u genieten bij ‘Wie zijn de Mollen’ dat hierop gebaseerd is! Tijdens het spelprogramma is er namelijk niet één, maar zijn er meerdere mollen en u wordt uitgedaagd om de mol in uw groep te ontdekken!

    Ben jij de Mol in jouw groep?
    Uw groep wordt bij aanvang in kleinere groepen van circa 8 personen ingedeeld. De individuele groepsleden kunnen in een kort één-op-één onderonsje met de organisatie zelf aangeven of zij de Mol zouden willen zijn. Uit die personen wordt één Mol voor die ene groep gekozen. Zijn of haar missie is de uitvoering van de spelonderdelen zoveel mogelijk te saboteren, zonder ontmaskerd te worden!

    Boordevol vragen, opdrachten en challenges tegen elkaar!
    Uw team wordt uitgedaagd met een keuze uit toffe activiteiten zoals bijvoorbeeld een muzikaal optreden met locals, foto-opdrachten met je team op bijzondere plekjes in de stad, het bouwen van een metershoog bastion, een schietspel, een blind vertrouwen game, het oplossen van breinbrekers, winnen met een theater-game en het vinden van lokaal lekkers! Alles om een super middag met elkaar te hebben vol actie, verrassing en avontuur gericht op samenwerking, teambuilding en het genereren van zoveel mogelijk energie. En het is nog leuk ook!

    (Tromgeroffel) and the winner is…!
    De groepen zullen tegen elkaar strijden en natuurlijk worden de behaalde resultaten bij elkaar opgeteld. Welke groep haalt de meeste punten? Aan het einde moet de groep ook een gezamenlijke keuze maken wie volgens hen de Mol in de groep is want zonder het ontmaskeren van de Mol kan je natuurlijk niet winnen! Niet alleen de winnende groep, maar ook de persoon die het beste heeft ‘lopen mollen’ krijgt natuurlijk een welverdiende prijs!

    Unieke uitdagingen voor iedereen
    Alle spelonderdelen en activiteiten zijn zelf bedacht en vormgegeven. De spelonderdelen zijn volgens het principe ‘voor elk wat wils’ en op een recreatieve manier actief van aard. Het spel kan gespeeld worden in historische binnensteden en/of sfeervolle plaatsen en is in aangepaste vorm ook geschikt als groepsactiviteit op grotere buitenlocaties zoals bossen etc. Tijdens het spel wordt er van zowel steden als parken gebruik gemaakt, dat geld ook voor binnen- en buitenlocaties. Uiteraard kan het spel, indien gewenst, worden afgesloten met een heerlijk hapje en drankje!

    Weer of geen weer, maar wel altijd weerbestendig!
    Door de ruime keuze in vragen, opdrachten en uitdagingen is de activiteit is hierdoor in hoge mate weerbestendig. Er zitten namelijk ook veel dingen tussen die zowel binnen als buiten kunnen en dat maakt het voor iedereen wel zo prettig. De kwaliteit en intensiteit van het spel blijft dus altijd in ordeongeacht het weer! Wel net zo’n prettig idee toch?

    Wie zijn de Mollen is een leuk en zeer vermakelijk spel vol competitie, interactie en hilarische momenten. Het is een spel waar vaak nog lang over na wordt gesproken!

    Op maat gemaakt
    Spreekt deze activiteit u aan? Dan maken we hem graag voor u (verder) op maat en dat doen we in elke gewenste wat grotere plaats of stad in geheel Vlaanderen. Waar mogelijk verwerken we specifieke vragen en/of opdrachten van uw organisatie in ‘Wie zijn de Mollen’ om hem nog leuker en specialer te maken en dat doen we in één of meerdere talen afhankelijk van uw wensen en uiteraard zonder extra kosten. Kijk voor een verdere impressie op: http://www.artofevents.nl/spelprogramma en natuurlijk ook naar de foto's op deze site.

    Referenties Wie Zijn De Mollen:
    Bedrijfsnaam: GGD Den Haag, Regionaal SOA- centrum
    “Zeer leuk en origineel event, Super gezellig, veel gelachen gecombineerd met de spanning om iets te winnen. Gelukkig ook iets van de omgeving en de stad gezien. Plekken waar je nooit komt, helemaal prima!”

    Bedrijfsnaam: Chevron
    Collega's waren zeer tevreden over de locatie voor het eten in combinatie met de mooie stad! Leuke, orginele spelonderdelen en gelukkig prachtig weer! Dank voor het enthousiasme van alle begeleiders. Het is wel jullie werk, maar je zou dat bijna vergeten!

    Bedrijfsnaam: Menzis
    We zijn heel tevreden over de activiteit! Goede, vriendelijke belgeleiding en erg leuke activiteiten die zo verschillend waren dat er ook voor iedereen wat wils bij was. Enthousiasme van de begeleiding bij de activiteiten was erg aanstekelijk! Ga zo door!

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte onderstaand aanvraagformulier in!

    30 - 500 personen

    De perfecte moordzaak voor een bloedstollend bedrijfsuitje!

    Cluedo, het beroemde, bloedstollende bordspel heeft er een dimensie bij gekregen. Bij TB Events maak je het moordspel levensecht mee en kruip je zelf in de huid van een detective! Een ideaal groepsuitje, gezelschapsuitje of bedrijfsuitje voor mensen die van zinderende ontknopingen houden. En we zullen jouw hulp hard nodig hebben, want er is een kopstuk gesneuveld...

    De weledelgeboren heer Von Blaue is gisteravond door zijn vrienden dood aangetroffen in de hal van zijn landhuis. Het heerschap zou een feest geven diezelfde avond. Von Blaue is niet in zijn huis vermoord en het moordwapen is ook nog niet terecht. Wel zijn er voorwerpen vermist uit het huis en de 6 genodigden voor het feest verblijven op dit moment in zijn mansion buiten de stad. Wie heeft de moord gepleegd, waar vond het delict plaats en welk wapen werd gebruikt? Kortom: lossen jullie de zaak op?

    Wat staat je te wachten tijdens Cluedo?
    Je gaat niet zomaar het veld in. Jullie beginnen met een uitgebreide briefing. We hebben namelijk een belangrijk aanknopingspunt: de agenda van Von Blaue. Dan delen we de groep op in teams en gaan we de stad in. Jullie worden op pad gestuurd met informatie, een telefoon om contact te onderhouden met het hoofdbureau en een kaart met zoekfoto’s van de 9 locaties waar heer Von Blaue de afgelopen tijd is geweest, volgens zijn agenda. Op elke locatie die je vindt, beantwoordt jouw team een vraag. Dit levert je een aanwijzing op. Zo komt je team steeds een stap dichterbij de oplossing.

    Zodra jullie alle feiten op tafel hebben liggen, moeten jullie naar de plaats delict. Hier wordt jullie scherpzinnigheid, inlevingsvermogen en creativiteit op de proef gesteld: hoe kwam Von Blaue aan zijn einde? Jullie maken een foto waarop de dood van de heer von Blaue in scene is gezet door jullie team. Brrr...

    Aan het einde van het spel keer je terug naar het ontvangstpunt. Onder genot van een laatste drankje wordt de zaak opgehelderd en de winnaar bekend gemaakt.

    Voor meer informatie of een vrijblijvende offerte kunt u onderstaand formulier invullen.

    6 - 500 personen
    City Game Prison Escape, een superspannend ontsnappingsuitje! Jullie worden gevangen gehouden en de tijd tikt! In het geheim bereiden jullie een uitbraak voor…. Lukt het jullie om alle codes te kraken en uit het vizier van de bewakers te blijven?
     
    De City Game Prison Escape is een thrill seeking City Game waarbij je als team moet proberen te ontsnappen aan je bewakers. Om te ontsnappen heb je codes, sleutels en materialen zoals hamers en touw nodig. Om dit te verkrijgen bezoek je verschillende locaties in de stad. Door het oplossen van spannende puzzels en het vinden van geheime aanwijzingen kom je er langzaam achter hoe je kunt ontsnappen! Denk jij dat het je lukt binnen de tijd? Een spannend en actieve teambuildingactiviteit in de stad!
     
    Wat staat je te wachten tijdens de City Game Prison Escape:
    Bij ontvangst krijg je een uitgebreide telefonische uitleg over het spel. Vervolgens worden de teams samengesteld, zodat je weet met wie je de strijd aangaat. Dan ga je de stad in met je team om meerdere locaties te bezoeken. Lukt het jullie om als eerste alle codes te kraken en aanwijzingen te vinden om te ontsnappen?
     
    Aan het einde van het spel keer je terug naar het ontvangstpunt en volgt de prijsuitreiking.
    4 - 5000 personen

    Wil je graag op ludieke en plezierige wijze een stad ontdekken?

    Ga op culinaire wandeling met een echte biersommelier! Je verkent de stad, gaat op zoek naar het rijke verleden en houdt halt in een uniek café. De gids vertelt je dorstlessende verhalen over de kroeg, over hoe je bier en chocolade degusteert en over de karakteristieken van het bier en zijn brouwerij.

    Jullie worden via vele anekdotes en tips & tricks ondergedompeld in de geheimen van de Belgische bier- en chocolade wereld. Proef heerlijke lokale bieren en pralines terwijl je de stad ontdekt! Steeds authentieke café's die ofwel door hun uitgebreide bierkaart of door hun uniek decor en historisch verleden uitblinken.

    Bier en chocolade proeven zal nooit meer hetzelfde zijn.

    Een absolute aanrader als teambuilding activiteit of bedrijfsevenement.

    10 - 100 personen

    Freddy PLUS Vrijgezellen

    Organiseer je het vrijgezellenfeest van je beste vriend of vriendin? Moet het niet té actief zijn, maar vooral grappig, gepersonaliseerd en ontspannend? Dan hebben wij het perfecte spel voor jullie!

    Ga je op stap met de 'bride or groom' to be? Op zoek naar een onvergetelijke activiteit om jouw vrijgezel een knalfeest te bezorgen? Dan is het Freddy Plus Vrijgezellen spel ideaal voor jullie! Bij dit ludieke stadsspel vuurt Kabouter Freddy knotsgekke vragen en opdrachten af op jou en de vrijgezel.

    Freddy neemt jullie gedurende 2u mee op avontuur in de stad van jouw keuze. Via onze tablets volg je een interactief parcours waar allerlei vragen en opdrachten op jullie liggen te wachten! Jullie durf en kennis over de vrijgezellen kunnen deze tot een goed einde brengen! Lukt het jouw team om de meeste punten te scoren?

    Je zal foto's moeten nemen, geluidsfragementen moeten registreren en tal van vragen beantwoorden over het vrijgezellenbestaan, de stad die jullie kiezen en - niet te vergeten - over jullie vrijgezel! Bovendien kan je zelf tot 9 vragen volledig afstemmen op jouw vrijgezel! De ideale manier dus om leuke herinneringen aan die eerste kalverliefdes, de studententijd,... boven te halen op!

    Achteraf krijgen jullie ook al het beeldmateriaal dat jullie maakten dus aan leuke souvenirs van deze onvergetelijke vrijgezellenactiviteit geen gebrek! 

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte onderstaand aanvraagformulier in! Je kan deze activiteit op verschillende locaties spelen, vul daarom bij je aanvraag je stad naar keuze in.

    3 - 1000 personen

    Paparazzi On The Run is een citygame helemaal gebouwd rond jullie team. Vooraf vult iedereen een korte vragenlijst in. Wij verwerken de antwoorden tot een unieke citygame vol echte verhalen. Wie verzamelt als Paparazzi de beste scoops en wint daarmee het spel? Pak je camera en start de achtervolging!

    Waarom kiezen voor dit unieke teamuitje?

    • Jullie verhalen. Jullie game: Jullie bepalen zelf welke verhalen boven tafel komen. Jullie stellen de vragenlijst zelf samen, die spelers vooraf invullen, zodat de game draait om jullie team, inside jokes en verborgen talenten.
    • De jacht stopt, de verhalen niet:  Winnen is mooi, maar de echte winst zit in de momenten die je vastlegt. Foto’s, video’s en verhalen waar nog lang om gelachen wordt. De achtervolging stopt misschien, de verhalen niet.

    Impact op jouw team en op vastgelopen jongeren

    Wij zijn een sociale onderneming die als primaire doel heeft om een sociale impact te maken. Winst maken is een secundair doel. We maken teambuildingsgames met vastgelopen jongeren. Ze leren nieuwe skills, krijgen meer zelfvertrouwen en krijgen weer perspectief! Jouw teamuitje zorgt er voor dat we nieuwe jongeren verder kunnen helpen. Zo hebben onze games niet alleen impact op jouw team, maar ook op het leven van onze jongeren!

    Zo werkt het

    • Op jacht naar headlines: Als paparazzi van Breakout News Network gaan jullie, gewapend met een smartphone, op jacht naar alle verhalen uit jullie team. Grappige anekdotes. Verrassende feiten. Inspirerende onthullingen. Alles wat julie ontdekken kan geld waard zijn. Hoe beter jullie scoop, hoe hoger de beloning van de redactie.
    • Elke stap een nieuwe scoop: In de app duiken overal kansen op. Sommige verhalen liggen voor het oprapen. Andere moeten jullie verdienen, kopen of slim vrijspelen. Hoe meer je loopt, hoe groter jullie speelgebied wordt. Hoe slimmer je zoekt, hoe waardevoller jullie informatie. Maar vergeet niet: andere teams jagen op precies dezelfde primeurs.
    • Alles voor de primeur: Jullie starten met een redactiebudget. Genoeg om te beginnen — niet genoeg om álles te ontdekken. Koop je die ene tip die misschien goud waard is? Of kies je ervoor om geld bij te verdienen… Hoe verder het spel vordert, hoe duurder sommige informatie wordt. Slim plannen is net zo belangrijk als goed speuren.
    • De race naar de redactie: Na 2 uur moet alles worden ingeleverd bij Breakout News Network. Te laat komen is geen optie. Het team dat de meeste informatie ontdekt en die informatie bij de redactie inlevert verdient het meeste geld en wint het spel.
    6 - 500 personen

    ‘The Ultimate Expedition’ is een activiteit die meerdere doelen kan dienen. Het heeft competitie-elementen, actie en interactie en is bevorderend voor samenwerking en teambuilding. En de mensen die daar niet zo mee bezig zijn hebben het vooral over de originele en superleuke kant van het programma!

    Ga samen de uitdagingen aan
    Uw groep wordt via een leuke activiteit (of in overleg) opgesplitst in een aantal kleinere groepen van ongeveer 8 tot 10 personen. Vervolgens verplaatst u zich met uw team van plek naar plek en elke keer staat daar weer een nieuwe, toffe challenge voor uw groep zelf óf juist tegen een andere groep van uw gezelschap, te wachten. Naast deze challenges krijgt u ook een bucketlist mee met vragen en opdrachten, met als uitdaging om daar ook zoveel mogelijk punten mee te scoren!

    Ontdek jullie kwaliteiten en win!
    Elke opdracht doet weer een beroep op een andere combinatie van kwaliteiten zoals: snelheid, intelligentie, samenwerking, creativiteit, doelgerichtheid, historisch besef, humor, stressbestendigheid e.d. Uw groep wordt van harte uitgenodigd om meer uit u en elkaar te halen door zelf keuzes te maken uit het grote aanbod van vragen en opdrachten. Geen verplichte activiteiten dus, maar alles op basis wat jullie graag willen doen en kiezen. Het aantal punten dat met de vragen en opdrachten wordt behaald bepaald uiteindelijk de winst.

    Weer of minder weer, maar altijd "goed" weer!
    The Ultimate Expedition is weinig weersgevoelig. Doordat de deelnemers keuzes mogen maken voor welke vragen, opdrachten en uitdagingen ze gaan is de activiteit is hierdoor in hoge mate weerbestendig. Er zitten namelijk ook veel dingen tussen die zowel binnen als buiten kunnen en dat maakt het voor iedereen wel zo prettig. De kwaliteit en intensiteit van het spel blijft dus altijd uitstekend!

    Op maat!
    In de activiteit kunnen we ook informatie van de organisatie en/of de deelnemers in verwerken als u dat leuk vindt. Je leert elkaar sowieso beter en vaak van een andere kant kennen. Daarnaast kijken we altijd met u hoe actief en intensief het gewenst is. Uiteraard wordt het programma aangepast aan uw tijdsplanning. In de regel duurt een Ultimate Expedition circa 3-4 uur. Een en ander afhankelijk van uw wensen. Iets korter of juist langer mag natuurlijk ook.

    Voor iedereen en (bijna) overal
    The ‘Ultimate Expedition’ is een leuk en zeer vermakelijk spel vol competitie, interactie en hilarische momenten. De spelonderdelen zijn volgens het principe ‘voor elk wat wils’ en is recreatief/actief van aard. Gedurende het spel wordt er van zowel de stad als aanwezige parken gebruik gemaakt, dat telt ook voor binnen- en buitenlocaties. Wij organiseren dit graag voor u op elke daarvoor geschikte locatie in Vlaanderen en Nederland en dus ongetwijfeld ook bij u in de gewenste plaats en/of omgeving!

    Een compleet pakket
    ‘The Ultimate Expedition’ speelt in op diverse doelen die veelal te maken hebben met energie genereren, veel plezier met elkaar hebben, strategisch denken, doorzettingsvermogen, samenwerking, flexibiliteit, leiderschap, teambuilding e.d. en een combinatie daarvan.

    Om een activiteit als deze te laten slagen hechten wij zeer veel waarde aan een prettige en goede sfeer tijdens deze activiteit. Alles is er bij ons op gericht om het u en de andere deelnemers naar de zin te maken en hen te laten stralen en genieten. Om de experience compleet te maken sturen wij u vooraf graag teasers om uw mensen te enthousiasmeren voor deelname en na afloop foto’s om nog eens rustig te kunnen nagenieten van een leuke activiteit.

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte onderstaand aanvraagformulier in!

    Bij Art of Events bieden we graag op maat gemaakte activiteiten aan. Eventuele extra voorzorgsmaatregelen m.b.t. gezondheid worden natuurlijk steeds weer op de nieuwe situatie en jullie wensen aangepast.

     Referentie The Ultimate Expedition:
    Bedrijfsnaam: Humana 
     “Art of Events heeft de collega’s van Humana een erg leuke dag bezorgd. Het enthousiasme van het team straalde er van af. De spelonderdelen waren origineel en zeer competitief. Een echte aanrader!”

    30 - 400 personen
    • Kwalitatief aanbod van uitjes
    • Direct contact
    • Unieke content van uitjes

    The App Game! Een supergaaf teambuildingsuitje met aan App spel op maat!  
    Ontdek een stad op een unieke wijze! Speel The App Game in elke gewenste stad. Je gaat als team de stad in om zoveel mogelijk punten te verdienen. Door real-time navigatie weet de TB Events App precies waar je bent en ontvang je de uitdagende opdrachten en vragen. Voer ze goed uit en verdien punten voor je team. Maar pas op: je tegenstander kan ook een boobytrap activeren! Daarnaast is niet alles direct zichtbaar in het spel. Geheime locaties worden gedurende het spel pas zichtbaar en wie het eerst komt, wie het eerst maalt!  

    Daarnaast is The App Game volledig naar wens te personaliseren. Voor dat je weet gaan de opdrachten niet meer over de stad maar over je eigen bedrijf, familie of vriendengroep! The App game staat garant voor een uitdagende interactieve ervaring en the city is your playground! Let’s play!  

    Wat staat je te wachten tijdens The App Game?  
    The App Game begint rustig. We zetten je eerst even in de wacht. Onder het genot van een kop koffie, thee of glaasje fris krijgen jij en je groep een uitgebreide speluitleg. Daarna vormen we teams en na een laatste strategische briefing gaan jij en je team de stad in. Via de App krijg je diverse uitdagende opdrachten en vragen door. Aan het einde van het spel keer je terug naar het ontvangstpunt. Onder genot van een drankje (koffie, thee of fris) wordt de uitslag berekend en het winnende team bepaald.

    Voor meer informatie of een vrijblijvende offerte kunt u onderstaand formulier invullen.

    6 - 5000 personen

    Maak van je teamuitje een Roadtrip! Stap in je auto, voltooi de challenges en verzamel op die manier hints over welke vlag je wel en niet moet pakken. Het team dat de meeste goede vlaggen pakt, wint het spel! Het perfecte teamuitje voor collega’s die van plezier, avontuur en samenwerking houden.

    Waarom kiezen voor dit Roadtrip Teamuitje?

    • Jullie eigen unieke game: We maken de game super persoonlijk door vooraf spelers te vragen om een vragenlijst in te vullen. De antwoorden uit de vragenlijst verwerken we in de challenges.
    • Herinneringen voor het leven: Of je nu de vlag verovert of compleet verdwaalt: dit teamuitje levert altijd een dag vol hilarische momenten op. Denk aan grappige foto’s, video’s en verhalen waar je op kantoor nog weken om lacht.

    Impact op jouw team en op vastgelopen jongeren

    Wij zijn een sociale onderneming die als primaire doel heeft om een sociale impact te maken. Winst maken is een secundair doel. We maken teambuildingsgames met vastgelopen jongeren. Ze leren nieuwe skills, krijgen meer zelfvertrouwen en krijgen weer perspectief! Jouw teamuitje zorgt er voor dat we nieuwe jongeren verder kunnen helpen. Zo hebben onze games niet alleen impact op jouw team, maar ook op het leven van onze jongeren!

    Start de motor! Zo ziet een Roadtrip Teamuitje eruit.

    • Rijd naar challenge locaties: Vanaf jullie startlocatie rijden jullie naar de challenge locaties. Wij zorgen er voor dat jullie onderweg de mooiste plekjes bezoeken in de omgeving.
    • Voltooi challanges: Door een challenge te voltooien ontvang je hints over welke vlag je wel en niet moet pakken in de finale. Challenges worden op maat gemaakt op basis van een vragenlijst die spelers vooraf moeten invullen. Zo is elk spel een unieke ervaring voor elk team!
    • Finale - Capture The Flag: Het team dat de meeste goede vlaggen in de finale pakt heeft gewonnen. De game kan afgesloten worden met een borrel of diner op de locatie van de finale. De perfecte plek om alle verhalen van deze roadtrip met elkaar te delen!
    6 - 500 personen

     Creëer een speciale ervaring voor jouw werknemers.

    In onze iPad-rally nemen ze het in kleine teams tegen elkaar op en moeten ze leuke opdrachten en lastige puzzels oplossen. Op de tablet zien ze in realtime wat de andere teams doen. En de speciale functie: Met behulp van jokers kunnen ze punten stelen van de andere teams, mijnen leggen en virussen spelen op de tegengestelde teams.

    De rally zorgt voor plezier en communicatie onder het personeel, tot ver na het evenement.

    Dat is wat we beloven:

    • Overal haalbaar
    • We organiseren de rally op een locatie naar keuze
    • Persoonlijk advies
    • We adviseren je in een persoonlijk gesprek en passen de rally aan jouw behoeften aan
    • Professionele uitvoering
    • STADTHELDEN is dé specialist voor teamevents met meer dan 300.000 tevreden deelnemers in de afgelopen 12 jaar.

    Laat ons samen jouw volgende evenement plannen en de teamgeest van je medewerkers naar een hoger niveau tillen.

    Neem vandaag nog contact met ons op via het aanvraagformulier voor een vrijblijvende offerte. We horen graag van je. 

    10 - 500 personen

    Levensecht Kolonisten van Catan- Grondstof voor een verrassend spannende strijd!

    Dit super spannende en tactische spel kluistert vele fans avonden lang aan het bord. Door de juiste grondstoffen als graan, hout en wol te verzamelen, koloniseert u een dorp. TB Events brengt dit razend populaire bordspel nu in een gloednieuwe levensechte app-variant.
    Terug naar af: elke pionier bouwt in teamvorm aan z’n eigen toekomst.


    Wat staat u te wachten?

    Na ontvangst met koffie of een drankje volgt een uitgebreide speluitleg en vormen we teams. Gewapend met een handboek en de Catan-app op je telefoon leg je met je team een route af langs alle bezienswaardigheden van de stad. Zoekfoto's vinden, opdrachten goed uitvoeren en juiste antwoorden zorgen voor onderhandelingsbouwstoffen. Deze kunnen worden omgezet in een dorp, stad en straten en onderling kan er onderhandeld worden om ontbrekende bouwstoffen te krijgen. Welk team manoeuvreert zich in de beste onderhandelingspositie en verovert de stad?

    Aan het einde van de tocht volgt de prijsuitreiking onder het genot van een drankje in het restaurant. Een aansluitend diner is een heerlijke dagafsluiter. Dit zit niet bij de prijs inbegrepen, maar behoort uiteraard tot de mogelijkheden. Levensecht Kolonisten van Catan is te spelen in vrijwel elke stad in Nederland, België en Duitsland (ook in het Engels).

    Voor meer informatie of een vrijblijvende offerte kunt u onderstaand formulier invullen.

    8 - 500 personen

    In Spy School City Game worden jullie vaardigheden als spionnen op de proef gesteld.

    Gewapend met een tablet krijgen de teams in een stad of locatie naar keuze een hele reeks spion-gerelateerde vragen en uitdagingen voorgeschoteld. Een oog voor detail, een fantastisch geheugen en de drang om de andere spionnen-teams net een stapje voor te zijn is essentieel in deze spannende teambuilding!

    Verlies de andere teams en de klok zeker niet uit het oog terwijl jullie de missies tot een goed trachten te brengen. Door gebruik te maken van de interactieve kaart en live scorebord dienen jullie via GPS naar de juiste plekken te gaan om foto en video-opdrachten, vragen en raadsels te activeren. De opdrachten zijn gericht op strategie, samenwerking en creativiteit.

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in!

    10 - 450 personen

    Jullie worden gevangen gehouden en de tijd tikt! In het geheim bereiden jullie een uitbraak voor….

    Lukt het jullie om alle codes te kraken en uit het vizier van de bewakers te blijven? Een superspannend ontsnappingsuitje!

    De Secret Escape Game is een thrill seeking City Game waarbij je als team moet proberen te ontsnappen aan je bewakers. Om te ontsnappen heb je codes, sleutels en materialen zoals hamers en touw nodig. Om dit te verkrijgen bezoek je verschillende locaties in de stad. Door het oplossen van spannende puzzels en het vinden van geheime aanwijzingen kom je er langzaam achter hoe je kunt ontsnappen! Denk jij dat het je lukt binnen de tijd? Een spannend en actieve teambuildingactiviteit in de stad!

    Wat staat je te wachten tijdens de Secret Escape Game:

    Bij het beginpunt krijgen jullie telefonisch een uitgebreide uitleg over het spel. Vervolgens worden de teams samengesteld, zodat je weet met wie je de strijd aangaat.. Dan ga je de stad in met je team om meerdere locaties te bezoeken. Lukt het jullie om als eerste alle codes te kraken en aanwijzingen te vinden om te ontsnappen?

    Aan het einde van het spel keer je terug naar het ontvangstpunt voor de uitslag van het spel.

    4 - 500 personen

    Bij teambuilding kunnen wij zo ver gaan als u wil, en dan nog dat éne stapje verder… Gaande van een super spannend stadsspel zoals The Target of het zeer leuke Team me Up, tot een 3-daagse back-to-basics trektocht, wij werken het concept uit waar u onbewust naar verlangt!

    Indien u totaal geen idee heeft van welke activiteit eventueel voor u geschikt is, dan contacteren wij u voor een eerste gesprek. Van daaruit maken wij op wat u belangrijk vindt tijdens deze activiteit en zoeken wij naar oplossingen op maat:

    • wie neemt deel aan de activiteit 
    • waar moet de activiteit plaatsvinden? 
    • wat moet zeker aan bod komen? 
    • wanneer moet deze plaatsvinden & hoelang?

    Teambuilding is immers meer dan een ochtend of middag samen een activiteit doen, teambuilding omvat communiceren, samenwerken, in ongewone situaties geplaatst worden en hierop inspelen, … kortom: wij zullen er voor zorgen dat er moet samengewerkt worden en er écht aan teambuilding gedaan wordt!

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in!

    8 - 300 personen

    “Citius, Altius, Fortius" - Samen met jullie gaan we graag sneller, hoger en sterker dan ooit om dé ultieme Olympische teambuilding te beleven.

    Ons Olympisch thema-evenement moedigt teams aan om een tandje bij te steken, hun innerlijke atleet wakker te maken en samen te werken om een reeks uitdagingen aan te gaan, allemaal met een Olympische twist.

    Sportkledij hoef je niet aan te trekken, het enige wat nodig is, is een beetje winnersmentalieit en in grote mate: zin om plezier te hebben.

    Combineer kennis en creativiteit
    Om de sporttrivia en creatieve uitdagingen tot een goed eind te kunnen brengen moeten zowel de hersenen als de spieren op scherp staan. Winnen of verliezen - goud, zilver of brons – het wordt een Olympische topervaring, en je hoeft er niet eens voor naar Parijs (maar het mag wel...)

    De straten, parken en andere hotspots in de stad staan bol van de mogelijkheden voor leuke uitdagingen en opdrachten, waarbij het ganse team geweldige sportmomenten zal beleven, sportvragen beantwoorden, tegen de klok uitgedaagd worden en foto- en video-uitdagingen zal aangaan.

    Zoals gezegd: we hoeven niet naar Los Angeles, al gaan we er graag met jullie heen, maar kunnen deze Spelen wel degelijk organiseren in gelijk welke stad ter wereld.

    Wij staan alvast klaar, nu jullie nog!

    10 - 500 personen

    Over deze pagina

    Een teambuilding organiseren in Kapelle-op-den-Bos begint bij WegmetdeBaas.be. Een site vol met ideeën over workshops, teambuildings, personeelsfeestjes, survivals en uitjes. Of u nu op zoek bent naar een indoor, outdoor of een sportieve bedrijfsuitstap: op WegmetdeBaas België vindt u altijd de teambuilding die u zoekt. Bedrijfsuitstapjes zoeken wordt zo wel heel gemakkelijk!