Bedrijfsuitjes Spel en Ontspanning in Heist-op-den-Berg

Filteren

Filters

Verbindende Teambuildings
Topkeuze: Sportief & Actief
Activiteiten: Spel & Ontspanning
Eten, Drinken, & Feesten
Inspirerende Workshops
Zoekwoord
Zoekwoord
Personen 0+
0
0
500
0500+
89 uitjes gevonden gevonden gebaseerd op de volgende filters
  • Indoor Sport en Spel
  • Plaats, regio of provincie: Heist-op-den-Berg
    • Kwalitatief aanbod van uitjes
    • Direct contact
    • Unieke content van uitjes

    Haka Teambuilding
    Iedereen kent wel de ‘krijgsdans’ van de haka, die door de All blacks of (iets minder bekend) de Silver Ferns wordt gedaan voor hun rugbymatch. Wist je dat dit soort krijgsdansen op alle eilanden in de South Pacific worden gedaan? Klaas Faka’hafua kent er alles van, omdat hij geboren is op het eiland Tonga. Samen met zijn partner, Hilde Goris, brengt hij in een teambuilding de kracht van de èchte haka tot op de werkvloer. Ze doen dit al jaren samen in retreats, ook internationaal.

    Ingepast in een groter geheel, zorgen wij voor stoom aflaten tijdens pauzes en een opbouw naar de apotheose van een mannelijke en de vrouwelijke haka samen te doen. Maar de haka workshop is een teambuilding op zich. Prachtig en heel bijzonder om de kracht van de eenheid in je team letterlijk te ervaren! Een onvergetelijke ervaring om dit met een native te doen, ook al kan de tekst in het Nederlands/Engels worden gegoten!

    We kiezen een haka uit die passend is, en passen die zo aan dat ook het aanleren haalbaar is :

    • Uitdagingen overwinnen
    • Afscheid nemen bijvoorbeeld van een afdeling of product, verhuizing
    • Respect tussen mannen en vrouwen
    • Doelen behalen
    • Teambuilding
    • Zelfontwikkeling : zelfvertrouwen, conficthantering, verbindende communicatie…

    Duur workshop :  3 a 4 uren (kan mits kleine aanpassing in prijs ook in verschillende delen doorheen de dag gebracht worden)

    Kostprijs : vanaf 35 personen 35 EUR per persoon
    -                   vanaf 100 personen 25 EUR per persoon

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in. 

    25 - 200 personen

    ROBOFUN – Pure fun met onze high‑tech robots! 
    Zet je schrap voor een knaller van een workshop vol actie, humor en verrassingen. Onze supercoole robots zijn klaar voor alles: racen, vechten, dansen… noem het maar op — wij hebben er een robot voor!

    FPV Racing – bestuur je robot alsof je er zelf in zit!

    Jullie “partners in crime” zijn high‑tech robots die je bestuurt in FPV (first‑person view).Je ziet exact wat hun camera ziet, waardoor het voelt alsof je zelf in de robot zit. Een unieke, supertoffe manier van racen die iedereen meteen meeneemt in de actie!

    Robowarsbattle time!
    Daarna betreden jullie de battle arena, waar de robots strijden in verschillende missies. Van snelle races tot spannende teamgevechten — telkens met hulp, strategie en luid aanmoedigende teamgenoten aan de zijlijn. Een perfecte mix van competitie, samenwerking en hilarische momenten!

    Robohaka – de gekste afsluiter ooit
    We sluiten af met een epische robot‑haka. Onze robots leren jullie een hilarische choreografie aan, en geloof ons: vooral jullie lachspieren krijgen het zwaar te verduren. Een onvergetelijke groepsboost en dé ideale afsluiter van deze unieke workshop.

    Praktisch
    Een ROBOFUN‑workshop duurt ongeveer 2 uur.

    15 - 50 personen

    Op zoek naar een quiz waar niet alleen kennis, maar ook strategie, samenwerking en oplettendheid belangrijk zijn? Dan is de Chaos Quiz ideaal voor jullie teambuildingactiviteit!

    Wat kan je verwachten?
    De "Chaos Quiz" voelt als een televisieshow waarin jouw team de hoofdrol speelt. Het doel: verzamel zoveel mogelijk punten door quizvragen te beantwoorden. Een traditionele quiz zeg je? Echt niet! We geven je aan het begin al alle antwoorden, alleen moet je ze op tijd zien te vinden.

    In een race tegen de klok, baan je je een weg doorheen de chaos om als eerste het juiste antwoord te pakken krijgen. Alleen dan maak je kans op de hoofdprijs. Focus, snelheid en teamwork zijn van essentieel belang om als winnaar uit de bus te komen.

    Verschillende teams strijden tegen elkaar. Plezier voor zowel kleine als grote groepen. Tot wel 48 personen kunnen tegelijkertijd spelen! 

    De "Chaos Quiz" is één van de nieuwste activiteiten in het aanbod van Rent Some Fun en werd al enthousiast onthaald door tal van teams! Een energieke en originele teambuildingactiviteit die iedereen op scherp zet. Klaar voor de chaos?

    In het kort:

    • Teambuildingactiviteit op jouw locatie
    • Spelduur: ongeveer 1,5 uur
    • Tot 48 deelnemers per sessie
    • Focus: snelheid, communicatie en teamwork
    • Indoor of outdoor
    • Inclusief enthousiaste begeleiding die de teams op weg helpen

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in!

    12 - 48 personen
    Gaming door de jaren heen, dat is de essentie van The Digital Experience. Ga van start met pinball machines en echte arcade games. Vervolgens duiken we de 00’s binnen met interactieve dance games. Eindigen doen we met 4d experiences die je naar een nieuwe wereld katapulteren. Warm die duimen en alle zintuigen alvast op!

    ________________

    Winterproof.be

    De winter is een zeer specifiek seizoen dat nood heeft aan een niche gamma. Daar speelt Winterproof volledig op in. Alle concepten, producten en events zijn specifiek verbonden aan een winters thema, of gaan gericht indoor door. Ze zijn winterproof.
    ________________

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in!
    12 - 100 personen

    Lasershooting: Dé Ultieme Teambuilding Activiteit!

    Op zoek naar een actieve en spannende teambuilding? Lasershooting is dé manier om samen te werken, strategieën uit te denken en vooral veel plezier te beleven! Alleen door goed teamwork kun je de overwinning binnenhalen.

    Het leuke? Je kunt dit lasergame overal spelen! Transformeer je kantoor, bedrijfshal of vergaderruimte in een heuse lasergame-arena. Liever buiten spelen? Een lege zaal of grasveld toveren we om met opblaasbare obstakels voor extra uitdaging.

    Lasershooting is toegankelijk voor iedereen en zorgt gegarandeerd voor hilarische momenten. Neem je baas, collega’s of vrienden onder vuur en ontdek wie de ultieme lasergame-kampioen is!

    ✔ Geschikt voor groepen van 8 tot 50 spelers tegelijk
    ✔ Speel overdag in de buitenlucht of in een verduisterde ruimte
    ✔ Wij adviseren een spelduur van 1 tot 2 uur voor maximale fun

    Durf jij de uitdaging aan?

    8 - 50 personen

    Een totaalervaring vol energie

    Stap binnen in een universum waar de grenzen tussen realiteit, virtual reality en mixed reality compleet vervagen.
    Onze XR Shooter combineert het beste van drie werelden:

    • IR pistoolschieten
    • VR kleiduifschieten
    • MR teamgevecht

    Het resultaat?
    Een unieke, meeslepende schietervaring die je niet snel vergeet.

    XR SHOOTER – Waar actie, adrenaline en teamwork samenkomen

    Bereid je voor op een beleving die van begin tot einde blijft knallen.
    Je start met infrarood pistoolschieten, gewapend met biatlonpistolen waarmee je jouw precisie op de proef stelt. Opgewarmd? Mooi zo, want daarna duik je meteen de VR‑arena in om zoveel mogelijk kleiduiven aan flarden te schieten.

    Maar dit is nog maar het voorspel…

    In de grand finale trek je met je team ten strijde in een spectaculaire Mixed Reality‑variant van Verover de Vlag.
    Twee teams. Eén doel. Domineren, samenwerken en winnen.

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in!

    8 - 72 personen

    Na Sydney, Las Vegas, Montreal, Tokyo, Kuala Lumpur, Barcelona, Dubai en nog meer dan 100 andere zalige plekken... is Zero Latency eindelijk ook in Antwerpen. Maak kennis met 's werelds meest immersive free-roam virtual reality ervaring én de exclusieve gaming experiences die daarbij horen.

    Er kan er maar één de grootste zijn. Met een oppervlakte zo groot als een tennisveld, kan je inderdaad over een heuse arena spreken! Een verborgen pareltje aan het Zuid in Antwerpen, mét een gezellige bar en ruimte zat voor teambuildings, vergadering op locatie of creatieve workshops in een uniek kader! Mensen die niet spelen kunnen gezellig een drankje drinken in onze VR bar of op de schermen meevolgen hoe de spelers in de arena hun missie voltooien of gebruik maken van onze leuke recreatie zoals de racestoelen, Playstations, darts, kickertafel,….

    Indien gewenst, kan er ook aanvullend voor een drank- en/of eetformule gekozen worden. Voor zakelijke events wordt de arena steeds privé afgehuurd. Er sluiten dus geen andere spelers aan tijdens de VR sessies.

    • VR shooter experience van 30 minuten of langer volledig op maat samen te stellen
    • VR escape room experience van 45-60 minuten
    • Kies uit wel 12 verschillende spellen en talloze combinaties
    • Zet je eerste stappen in een post-apocalyptische wereld, vecht tegen zombies of ontsnap uit 1 van onze vele escape rooms
    • Jij zit écht in het spel door deze hightech VR-ervaring
    • Beweeg vrij rond, zonder kabels of rugzak, door de arena ter grootte van een tennisveld
    2 - 24 personen
    • Kwalitatief aanbod van uitjes
    • Direct contact
    • Unieke content van uitjes

    Back to the 90s! 
    In dit opzwepende spel vol herkenning en herinneringen nemen wij u mee terug naar de tijd waarin internet en mobiele telefoons nog maar net aan hun opmars begonnen. Flippo’s en Furbies veroverden de wereld. Half België liep rond op buffalo's in salopettes en alle tienermeisjes waren verliefd op Nick van de Backstreet Boys. Jawel het 90s Nostalgia Spel neemt u mee terug naar de zinderende jaren negentig!

    Inhoud
    In teams gaat u onderling de strijd aan in een Nineties Nieuwsquiz, Het Rad van Fortuin, een spetterende 90s Karaoke Battle en nog veel meer! Naast het spannende spelelement staat deze heerlijke ‘trip down memory lane’ ook garant voor een avond (of middag) vol plezier, positiviteit en saamhorigheid. We komen allemaal ergens anders vandaan maar de 90s verbinden ons.

    Voor wie
    Uitermate geschikt voor grote groepen, bedrijfsuitstappen, personeelsfeesten en incentives. Er is afhankelijk van het gezelschap zowel een Vlaamse als Nederlandse als een gemixte versie beschikbaar.

    Arrangementen
    U kunt kiezen uit de volgende arrangementen:

    -Het 90s Nostalgia Quiz Arrangement (3 uur)
    -Het 90s Nostalgia Dinerspel (Quiz+3 gangendiner)
    -Een complete 90s Nostalgia Feestavond (vanaf 4 uur)

    SPECIAL EDITIONS
    "All I Want for Christmas is youuuu" Ook te boeken een 90s Quiz Kerst-editie.
    -90s Quiz - Kerst-editie

    Meer info
    Voor meer informatie of een vrijblijvende offerte kunt u het formulier invullen. 

    20 - 500 personen

    Op zoek naar een escaperoom die je echt overal kan spelen? Met onze escape box “A Pirate’s Old Whiskey Crate” zetten we je team aan het puzzelen, waar je maar wilt!

    Wat kan je verwachten?
    We brengen jouw team samen in een uitdagende escape game. Als groep werk je samen om een gesloten escape box te openen. Door spitsvondige raadsels op te lossen, baant je team zich een weg doorheen het verhaal. Elk geopend slot brengt je een stapje dichter bij de ontknoping. Ontrafelen jullie het mysterie?

    Met jaren ervaring in de ontwikkeling van mobiele escape games, brachten we een escape box tot leven. Een uniek escape-concept waarbij grote groepen tot 120 personen tegelijkertijd kunnen genieten van een escape game. Grote groepen worden opgedeeld in teams van 6 personen en spelen hetzelfde escape spel tegen elkaar. Geen zorgen, kleine groepen kunnen ook bij ons terecht.

    Het spel bestaat uit een handgemaakte houten kist met bijbehorende attributen. De spelers proberen raadsels te ontdekken en op te lossen. Hiervoor is collectief denkvermogen, samenwerking en creativiteit onmisbaar. Een activiteit die jong en oud doet samenwerken in een toffe setting. Zet je zintuigen maar op scherp, je zal ze nodig hebben.

    In het kort:

    • Escape game op jouw locatie
    • Spelduur: ongeveer 1,5 uur
    • Kleine of grote groepen spelen tegelijkertijd
    • Focus: samenwerken, collectief denkvermogen & creativiteit
    • Indoor of outdoor
    • Inclusief enthousiaste begeleiding die de teams op weg helpen

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in!

    12 - 120 personen

    Op zoek naar een energieke teambuilding vol actie, competitie en teamwork?
    Met RED vs BLUE nemen twee teams het tegen elkaar op in een non-stop strijd vol slimme en speelse uitdagingen. Team Rood versus team Blauw. Snelheid, strategie en samenwerking bepalen wie er met de overwinning vandoor gaat. Een goedkope teambuilding voor jong en oud!

    Wat kan je verwachten?
    “RED vs BLUE” is een teambuilding vol energie waar twee teams het tegen elkaar opnemen: team Rood en team Blauw. In een reeks slimme en speelse opdrachten strijden jullie om punten, snelheid en eer. Elke uitdaging test een andere vaardigheid: bouwen, puzzelen, creativiteit, communicatie… en vooral: teamwork.

    Het spel loopt continu door. Op vaste momenten worden opdrachten gecontroleerd – wie op dat moment het best scoort, pakt de punten. Maar pas op: sommige opdrachten worden onverwacht geactiveerd. Zodra het signaal klinkt, telt maar één ding: wie is het snelste team? Aan het einde bepalen de verzamelde punten wie zich de ultieme winnaar mag noemen. Pure teamspirit, strategie en een flinke dosis fun. 

    Deze teambuildingactiviteit is een sterke nieuwkomer in het aanbod van Rent Some Fun. Zowel kleine als grote groepen kunnen tegen elkaar strijden. Tot wel 72 personen kunnen worden verdeeld over team Rood en team Blauw. Zijn jullie klaar voor een non-stop competitie vol energie, creativiteit en strijdlust? Let the battle begin: RED vs BLUE!

    In het kort:

    • Teambuildingactiviteit op jouw locatie
    • Spelduur: ongeveer 1,5 uur
    • Kleine of grote groepen; iedereen speelt tegelijkertijd
    • Focus: strategie, snelheid, samenwerken & pure fun
    • Indoor of outdoor
    • Inclusief enthousiaste begeleiding die de teams op weg helpen

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in!

    12 - 72 personen

    De burgemeester is vermoord. De rechercheur komt er niet meer uit. Weet jij met jouw gezelschap op tijd de waarheid te achterhalen? Boek nu Case Blüdhaven als moordspel op locatie naar keuze! 

    Help rechercheur Wout Boefs
    Jullie krijgen een koffer vol bewijsmateriaal en cryptische aanwijzingen. Rechercheur Wout Boefs heeft jullie hulp nodig. Hij komt niet meer verder in het onderzoek. De bewoners van het dorpje Blüdhaven beginnen ongerust te worden. Lukt het jullie om alle geheimen te ontrafelen?

    Lossen jullie op tijd Case Blüdhaven op?
    - Bloedstollend moordspel op locatie naar keuze in België.
    - Spanning, sensatie, teambuilding en vermaak.
    - Verschillende niveaus van opdrachten en geschikt voor ieder gezelschap. 

    Geen tijd meer te verliezen…
    In teams strijden jullie tegen elkaar om als eerste Case Blüdhaven op te lossen. Tijdens de puzzels en opdrachten komen jullie steeds een stapje dichter bij de waarheid. Wie is de moordenaar? Welk moordwapen heeft de moordenaar gebruikt? En waarom is de moord gepleegd? Weten jullie als eerste de waarheid boven tafel te krijgen? 

    5 - 2500 personen

    Een concentratie-reactiespel waarbij vijf spelers - als "echte" jockeys - hun paard sturen. Zij moeten een perfecte puls geven zodat hun paard de grootste versnelling krijgt. De bookmaker quoteert elke deelnemer op zijn bord.

    Elke koers kan gevolgd worden door 25 tot 60 genodigden. Zij ontvingen een fictief budget en kunnen bij de bookmaker inzetten op hun favoriete paard of jockey. De bookmaker betaalt uit volgens de quota op zijn bord. De presentator verslaat de koers, spoort de genodigden aan om een gokje te wagen en geeft het resultaat van de koersen. Alle genodigden komen aan bod. 

    De beste spelers kunnen beloond worden met een prijs.
    De paardjes kunnen vervangen worden door treintjes, auto’s, kamerlen….

    Met eenzelfde mobiele 'fiets'piste organiseren we ook een sportieve animatie met fietsen op rollen.

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in!

    25 - 150 personen

    Heb je ook altijd al willen leren schermen als een echte Musketier? Wel, dit is je kans! Leer de kneepjes van deze ridderlijke sport op een leuke en speelse manier. Mannen, vrouwen, wel of niet sportief,....iedereen begint van een basisniveau. Alles wordt op een heel ludieke en dynamische manier aangeleerd. De locatie kan je zelf bepalen, zowel binnen als buiten.

    Wij zorgen voor een basisuitrusting voor elke deelnemer: schermvest, masker en wapen. De deelnemers nemen best sportieve kledij, schoenen en eventueel reserverkledij mee.

    De scherminitiatie wordt afgesloten met onderlinge duels waar de deelnemers elkaar kunnen uitdagen. Gegarandeerd een onvergetelijke activiteit voor teambuildings, bedrijfsevents of –feestjes. #schermen.

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in!

    15 - 100 personen

    Haka is geen gewone teambuilding. Het is pure energie. 

    Laat de klassieke oefeningen achter je. Tijdens deze workshop stap je recht in de energie van de Haka: krachtig, intens en gemaakt om teams écht samen te brengen. 

    De Haka is een traditionele dans van de Māori, de inheemse bevolking van Nieuw-Zeeland. Je kent hem van de All Blacks, die hem voor elke wedstrijd uitvoeren. Met volle overtuiging, pure kracht en één duidelijk doel: verbinden, versterken en indruk maken. 

    Jullie gaan meteen aan de slag. Kies een leider. Bedenk jullie eigen Haka. Bouw samen iets waarmee jullie elke tegenstander afschrikken.
    Oefen, scherp aan, voel hoe de energie groeit en hoe jullie als team sterker worden met elke stap.
     

    En dan… gaan jullie los. Teams recht tegenover elkaar. Adrenaline, focus, stem, beweging en kracht. Alles komt samen in een knallende battle. 

    Na afloop krijg je geen droge evaluatie maar scherpe inzichten. Wat werkte? Waar zat de echte kracht? Hoe neem je dit mee naar je eigen team? 

    Dit is een teambuilding die je voelt, onthoudt en opnieuw wil beleven. 

    10 - 200 personen

    Lijdt uw team aan funphobia? Of weet u het niet helemaal zeker?
    Kies voor een betrouwbare diagnose door onze Fun Doctors! 99% garantie op genezing, dit tijdens de dag zelf!

    Tijdens het onderzoek ondergaat het team verschillende F.U.N. tests. Zo kunnen onze Fun Doctors een duidelijke analyse maken.

    De tests zijn in de jaren 60 ontwikkeld door Dokter Föhn. Deze waren lang bekend als de Föhn-methode, later werd dit vertaald naar de iets makkelijkere F.U.N. tests!

    De F.U.N. tests bestaan uit:

    • Breinproeven
    • Fysieke (xl) proeven
    • Doorzettingsproeven
    • Teamproeven

    Genezing is vlakbij! Herstel of optimaliseer de fun factor in uw team en breng hen naar the next (fun) level.
    ---------------------------------------------------------------------------

    V-Formation is een dynamisch en creatief bedrijf gespecialiseerd in teambuildings, verhuur van opblaasbare attracties en sport events

    Als “Professional Fun Providers” organiseren en ondersteunen we reeds meer dan 10 jaar evenementen met een sterke focus op maatwerk, innovatie en mobiele service

    We gebruiken ons uitgebreid gamma aan uitdagende teambuildingsconcepten en meer dan 80 unieke attracties om in te spelen op groepsdynamiek en communicatie

    Van corporate events, bedrijfsincentives, attractieverhuren, sportdagen en -kampen tot internationale avonturen met “The Beast” (World’s Biggest Inflatable!): kwaliteit en plezier staan steeds centraal!
    ---------------------------------------------------------------------------
    Contacteer ons gerust voor een vrijblijvende offerte of meer informatie via onderstaand formulier!

    8 - 300 personen

    Over deze pagina

    Een teambuilding organiseren in Heist-op-den-Berg begint bij WegmetdeBaas.be. Een site vol met ideeën over workshops, teambuildings, personeelsfeestjes, survivals en uitjes. Of u nu op zoek bent naar een indoor, outdoor of een sportieve bedrijfsuitstap: op WegmetdeBaas België vindt u altijd de teambuilding die u zoekt. Bedrijfsuitstapjes zoeken wordt zo wel heel gemakkelijk!