Bedrijfsuitjes Spel en Ontspanning

Filteren

Filters

Kerst- en Eindejaarsuitjes 2026
Verbindende Teambuildings
Topkeuze: Sportief & Actief
Activiteiten: Spel & Ontspanning
Eten, Drinken, & Feesten
Inspirerende Workshops
Zoekwoord
Zoekwoord
Personen 0+
0
0
500
0500+
185 uitjes gevonden gevonden gebaseerd op de volgende filters
  • Outdoor Sport en Spel
    • Kwalitatief aanbod van uitjes
    • Direct contact
    • Unieke content van uitjes

    Party hardy! De kater komt later!

    Bij een goed feest maak je de volgende dag pas de schade op. Met een flinke kater in je kop: verloren spullen, lippenstift op vreemde plaatsen, blauwe plekken... Net als de vier hoofdrolspelers in de briljante speelfilm ‘The Hangover’. TB Events biedt je de mogelijkheid om The Hangover nu zelf real time te beleven tijdens je vrijgezellenparty.

    Hoofdpijn! Langzaamaan wakker worden is er helaas niet bij vandaag. Jullie herinneren je namelijk niets meer van de afgelopen avond en de bruidegom is spoorloos! Het huwelijk vindt morgen plaats, tijd om in een noodtempo te reconstrueren wat er in hemelsnaam gisteravond allemaal gebeurd is en vooral.. waar is Doug gebleven! 


    Het gaat er niet flauw aan toe tijdens deze game. The city is your playground! Samen met jouw vriendengroep ga je de stad in om verschillende - laten we zeggen - ‘vreemde‘ opdrachten uit te voeren. Aan jullie de taak om deze zo snel en zo goed mogelijk uit te voeren. Zonder al teveel kleerscheuren.

    Wat staat jullie te wachten tijdens The Hangover?
    Je kunt niet droog de strijd in en dus word je ontvangen met een biertje. Na een korte speluitleg vormen we teams van vier tot zes man en gaat jullie groep gewapend met een zak attributen en een opdrachtboekje op pad.

    Elke deelnemer krijgt minimaal één opdracht voor zijn kiezen en - lucky you - de dobbelsteen bepaalt welke opdracht uitgevoerd moet worden. De kans bestaat dat je een wildvreemde dame met rode schoenen (liefst met hoge hakken) moet vinden en zoenen om je punten te scoren, het liefst zonder bitch slap. Ook kan je gevraagd worden een groepstattoo te ontwerpen.Het mooiste resultaat telt uiteraard!

    Helemaal in je rol? Da’s maar goed ook, want jullie leggen alles vast die dag, op foto en film. Handig voor de dag erna.

    The Hangover duurt ongeveer 2,5 uur.

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte onderstaand aanvraagformulier in!

    6 - 500 personen

    Schieten met allerlei materialen in een kringopstelling met een drankje bij.. wat wil je meer hebben. Daag elkaar uit in het schieten van pijl en boog, blaaspijp, karabijn, reuzekatapult ...

    Maak samen met Jeppa een gepersonaliseerde competitie voor jouw bedrijfspersoneel.

    Optioneel: Na een actief dagje rust je gezellig samen en geniet je van een heerlijke BBQ.

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier met uw wensen in!

    14 - 60 personen

    De ideale teambuilding combineert de nodige inspanningen met voldoende ontspanning en het samenhorigheidsgevoel. Deze drie factoren gaan hand in hand tijdens een ChariTeam. Bewust en maatschappelijk verantwoord ondernemen staat nu, meer dan ooit, centraal.

    Klinken volgende situaties je ook bekend in de oren? Dan is deze teambuilding misschien wel iets voor jou! Heb je dit jaar zin in een kookworkshop? Nee, dat hebben we vorig jaar al eens gedaan.. Kajakken op de Lesse dan? Dat hebben we al geprobeerd, maar slechts de helft van de aanwezigen kwam toen opdagen.

    Elk jaar opnieuw wordt er volop gezocht naar een originele en motiverende activiteit waar alle werknemers met plezier aan deelnemen. En wat als jouw volgende teambuilding een project steunt? Next Event combineert Charity en Teambuilding samen in één onvergetelijk evenement!
     
    Afhankelijk van de wensen en mogelijkheden stellen wij een waaier aan activiteiten voor waar iedereen zijn gading in vindt! Steek je handen uit de mouwen en ga meehelpen in het kinderopvang tehuis door bedden te herstellen, een braakliggend terrein op te ruimen, speelgoed te maken of zelfs het Sinterklaasfeest voor te bereiden. Op het einde van de dag gaat iedereen naar huis met een hartverwarmend én goed gevoel. Het geleverde werk tijdens de teambuilding blinkt nog maanden na!

    Indien gewenst kunnen we ook de catering verzorgen op jouw evenement. We werken hiervoor samen met een sociaal cateringbedrijf, dus ook hier helemaal in lijn met de filosofie van ChariTeam.

    Een ChariTeam bruist van initiatief en gezelligheid!
    Voor meer informatie of een offerte kunt u vrijblijvend het aanvraagformulier invullen!

    20 - 100 personen

    Een gevaarlijke gangsterbende is ontsnapt! 3 politieteams openen de jacht. Hun wapens: een tablet en de satellieten die boven de stad hangen. Kunnen de agenten de gangster neerschieten voor hij 1.000.000 € heeft gestolen?

    De gangster vertrekt als eerste & kiest ergens in de stad een hoofdkwartier. Van zodra dit gekozen is start de spannende achtervolging! Als de gangster (virtuele) voorwerpen steelt (een mes, explosieven …), dan zien de agenten dit op hun tablet. Maar ook de gangster pikt af en toe de locatie op van de politieteams! Gelukkig heeft de gangster nog enkele speciale gadgets in petto...

    Slaagt de politie er in om de gangster uit te schakelen voor hij zijn doel heeft bereikt?

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvend voorstel het aanvraagformulier in!

    8 - 300 personen

    Teambuilding vol Samenwerking, Besluitvorming en Fun
    Op zoek naar een spannende teambuildingactiviteit waar strategie, communicatie en doelgerichtheid centraal staan? Met Project Slingshot garanderen we een uitdagende ervaring waar teams samenwerken om hun eigen katapult te ontwerpen en te bouwen. Dit alles met als doel om zoveel mogelijk doelwitten te raken en de hoogste score te behalen.

    Wat kan je verwachten?
    De ‘Project Slingshot’ teambuilding plaatst teams voor de uitdaging om een functionele katapult te bouwen met behulp van diverse bouwmaterialen. Elk team start met een basisset materialen en moet slim omgaan met wat ze hebben. Door het succesvol uitvoeren van bonusopdrachten kunnen ze extra materialen of andere strategische voordelen verdienen. Kies je ervoor om te investeren in een stevigere basis of zet je in op precisie door upgrades te verdienen?

    Teams zullen niet enkel hun technische vaardigheden op de proef stellen, maar ook hun vermogen om creatief en strategisch te denken. Om de uitdagingen te overwinnen en zoveel mogelijk punten te scoren, zal elk team een reeks doelwitten moeten raken die verschillende moeilijkheidsgraden hebben. Communicatie, taakverdeling en een flinke dosis teamwork zijn onmisbaar! 

    Zijn de katapulten klaar? Dan volgt het spannende moment van de waarheid: elk team krijgt de kans om hun katapult uit te testen en hun strategie in praktijk te brengen. Wie heeft de sterkste constructie? Wie mikt het best? En wie slaagt erin om het meeste punten te verzamelen?

    In het kort:

    • Strategische en technische teambuildingactiviteit op jouw locatie
    • Spelduur: ongeveer 2 uur
    • Geschikt voor kleine en grote groepen
    • Focus: strategie, samenwerking & probleemoplossend denken
    • Indoor of outdoor
    • Inclusief enthousiaste begeleiding die teams ondersteunt tijdens het hele proces

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in!

    12 - 72 personen

    Wie is de Rat? Ben jij het? Of is het iemand anders uit je team? Boek nu Wie is de Rat in een stad naar keuze en kom erachter!

    Het ultieme stadsspel voor iedere de mol-fan
    In een sluwe tour door de stad gaan jullie geld verzamelen. Jullie voltooien raadsels, puzzels en andere opdrachten. Maar pas op: niets is wat het lijkt. In jullie team probeert een Rat de boel te saboteren. Weten jullie de Rat te ontmantelen? 

    Perfecte combinatie van city tour en een spannend spel
    - Een interactief stadsspel met “De Mol” elementen vol sabotage, verraad en teambuilding.
    - Vernieuwde opdrachten, een interactieve app-game en diverse stemmingsrondes om de Rat aan te wijzen.
    - Inclusief verraderlijke begeleiding, bedrieglijke spelmaterialen en een spannende prijsuitreiking.

    Trap niet in alle rattenstreken
    Jullie strijden in teams om punten te scoren en zoveel mogelijk geld te verzamelen. Maar blijf scherp. Anders gaat de Rat er vandoor met al het geld. Weten jullie de Rat voor te zijn en te winnen? Dan gaat jullie team naar huis met de felbegeerde trofee. Ben jij de Rat en heb jij de boel flink lopen saboteren? Dan krijg je natuurlijk ook een prijs voor de beste rattenstreken. 

    5 - 2500 personen

    Wil je net als koningin Maxima en prinses Beatrix ook eens met onze Koninklijke Roofvogels vliegen boek dan onze 1 uur durende workshop Koninklijk Vliegen. Het programma tijdens Koninginnedag in Thorn op 30 april 2011 was samengesteld rond de thema’s cultuur, historie en traditie. Aan ons van de eer om samen met de Koningin en leden van de Nederlandse Koninklijke familie te valkenieren.

    Wil je dit zelf ook ervaren, dan kan dat nu. Op een passende locatie, zelf gekozen, presenteren wij in geuren en kleuren deze fascinerende beleving. De deelnemers gaan tijdens deze workshop zelf verschillende roofvogels en uilen naar de hand laten vliegen. En natuurlijk maakt iedereen er heel veel foto`s en filmpjes van. Actief bedrijfsuitje op het gebied van Europese tradities. Beleef het goede leven en de oud-adellijke buitensportkunsten.

    Voor meer informatie of een vrijblijvende offerte kunt u onderstaand formulier invullen.

    10 - 120 personen
    • Kwalitatief aanbod van uitjes
    • Direct contact
    • Unieke content van uitjes

    Zin in een originele uitstap of een onvergetelijk teambuildingmoment? Stap in een vrolijke 2CV of Méhari en ga op avontuur met onze 2pk’tjes Challenge! Via onze leuke navigatie-app trek je langs kronkelende wegen, verborgen pareltjes en verrassende tussenstops in het hart van de Vlaamse Ardennen.

    Geen klassieke rally, wel een échte uitdaging voor team en kompasgevoel!
    Met enkel een kaart, kompas en afstandsmeter in de hand probeer je het volgende waypoint te vinden. Onderweg wacht op elke locatie een leuke opdracht waarmee je punten scoort. Hoe beter je navigeert, hoe meer punten je team sprokkelt. Maar pas op: een verkeerde afslag kost je die felbegeerde bonuspunten!

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in.

    4 - 36 personen

    Een Pub Trail is een groepsspel. Het is een combinatie van een speurtocht en een kroegentocht. In de stad zien jullie de leukste plekjes en in pubs krijgen jullie grappige opdrachten. 

    Het spel wordt tégen elkaar gespeeld. Het spel eindigt met een ‘Rad van Fortuin’ waarop de winnaar na afloop een leuke prijs wint. Maar er is ook een ‘Rad van Pech’ en misschien draai je een opdracht waar je vrienden hartelijk om lachen.

    In het spel zitten ook team-opdrachten. Dit spel is ideaal voor een uitje met vrienden of collega's. We krijgen veel positieve reacties van deelnemers. 

    • Duur: die bepaal je zelf, er is geen tijdsdruk
    • Bij deze activiteit is begeleiding (online)
    • €12,50 per persoon (grote groepen krijgen korting)
    • Liever een arrangement? Informeer naar de mogelijkheden

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in!

    8 - 40 personen

    City Game ontstress de kip!

    City Game ontstress de kip, een spel met ontzettend veel lol en plezier! Ken jij ook een collega, vriend of familielid die een èchte stresskip is? Tijd voor ontspanning en leer hem of haar de fijne kneepjes van het relaxen.

    City Game ontstress de kip, een spel met ontzettend veel lol en plezier! Ken jij ook een collega, vriend of familielid die een stresskip is? Tijd voor ontspanning en leer hem of haar de fijne kneepjes van het relaxen.

    Spelenderwijs voer je leuke en spannende opdrachten uit, die je laten merken hoe je minder gestresst wordt. Op deze manier kun je zelfs voorkomen dat iemand overspannen wordt! Het doel van dit spel is om de deelnemers te leren op een goede manier met gestreste situaties om te gaan.

    Wat staat je te wachten tijdens City Game ontstress de kip?

    Uiteraard gooien we je niet zomaar in het diepe. Nadat jullie relaxed zijn ontvangen wordt alles tot in detail aan jullie uitgelegd door onze enthousiaste begeleiders. Zodat je alles van binnen en buiten kent. Hierna worden jullie verdeeld in teams en krijg je een laatste uitleg zodat alles duidelijk is.

    Het doel van deze super spannende city-game is om zoveel mogelijk punten te verzamelen en daarmee de kip te ontstressen. Dit gaan jullie doen door verschillende punten af te gaan, opdrachten en superopdrachten uit te voeren en voor de andere teams een boobytrap te plaatsen. 

    Je gaat als team op pad met een mobiele telefoon met de TB Events app. Op deze app log je in en dan zie je verschillende punten op een plattegrond. Ga deze punten langs, beantwoord de vragen en verdien zoveel mogelijk punten met je team om de kip te ontstressen! Laat zien dat jullie stress bestendig zijn en win van de andere teams!

    Honger naar meer?

    Een lunch, diner of barbecue als afsluiter is een kroon op je speurwerk. Dit zit niet bij de prijs inbegrepen, maar er zijn diverse mogelijkheden. Neem gerust contact met ons op voor de mogelijkheden. Deze tocht is in diverse steden in Nederland, België en Duitsland te doen (ook in het Engels, Duits en het Frans). Het spel kan naar wens op bijna iedere locatie uitgezet worden.

    6 - 5000 personen

    Het doel van de 90s – Citygame is om zoveel mogelijk virtuele flippo’s te verdienen in een stad of plaats van jullie keuze. Bij deze hilarische teamuitstap gaan jullie in teams op pad met een tablet of smartphone en wordt je kriskras door het spelgebied gestuurd om GPS locaties te bezoeken.

    Op deze locaties aangekomen verschijnen er vragen of opdrachten op jullie scherm waarbij het aankomt op kennis over de jaren 90, creativiteit en hier en daar ook een portie lef. Heeft jouw team deze elementen allemaal aan boord? Grote kans dat jullie dan als winnaars uit de bus komen en ervandoor gaan met de hoofdprijs!

    Allereerst worden jullie door een professionele entertainer ontvangen op een gezellige (horeca)locatie in de buurt van het speelgebied. Hier wordt de speluitleg gegeven, het benodigde spelmateriaal uitgedeeld en de teamindeling bekend gemaakt.

    Vervolgens worden jullie terug in de tijd geslingerd en begint jullie jacht naar de flippo’s. 90s Quizvragen, foto- en video-opdrachten, creatieve uitdagingen en een breinbrekende zoektocht naar de Gouden Flippo staan jullie te wachten op weg naar de top. Eenmaal terug op locatie worden de winnaars bekend gemaakt. 

    Voor meer informatie of een vrijblijvende offerte kunt u het aanvraagformulier invullen. 

    20 - 500 personen

    Wie is er niet mee opgegroeid? Monopoly geldt al jaren als een van de bekendste en meest gespeelde bordspellen wereldwijd. En het gezelligste groepsspel is nu levensecht als teamuitje te spelen. Van pion tot vastgoedmagnaat: gewoon op straat!

    Levend Monopoly
    Het gezelligste groepsspel nu levensecht als teamuitje.  
    Wie is er niet mee opgegroeid? Monopoly geldt al jaren als een van de bekendste en meest gespeelde bordspellen wereldwijd. En het gezelligste groepsspel is nu levensecht als teamuitje te spelen. Van pion tot vastgoedmagnaat: gewoon op straat!

     Doel van het spel – de naam zegt het al - is een monopolie te vormen. Dat doe je door zoveel mogelijk straten aan te kopen. Als ware vastgoedmagnaat ga je deals sluiten met je tegenspelers. Kan iemand niet betalen, dan kan er betaalt worden met een straat. We doen dus een beroep op de onderhandelaar in je.

    Wat staat je te wachten tijdens Levend Monopoly?
    Via telefonisch contact krijgen de teams een uitgebreide speluitleg van 'De Bank'. Na een laatste briefing bepaal je aan de hand van een stadskaart op onze speciaal ontwikkelde APP met je team de beste strategie en ga je de stad in. Gewapend met een mobiele telefoon verzamelt jouw team zoveel mogelijk straten of delen hiervan. Hierbij is van het belang dat je de huizen in bezit krijgt die de meeste huur opbrengen. Maar hiervoor moet wel eerst een opdracht goed uitgevoerd worden. En sneller dan de andere teams als deze hetzelfde huis op het oog hebben. Na elke opdracht moet het team een kanskaart nemen die goed of slecht kan uitpakken.

    4 - 500 personen

    Bij teambuilding kunnen wij zo ver gaan als u wil, en dan nog dat éne stapje verder… Gaande van een super spannend stadsspel zoals The Target of het zeer leuke Team me Up, tot een 3-daagse back-to-basics trektocht, wij werken het concept uit waar u onbewust naar verlangt!

    Indien u totaal geen idee heeft van welke activiteit eventueel voor u geschikt is, dan contacteren wij u voor een eerste gesprek. Van daaruit maken wij op wat u belangrijk vindt tijdens deze activiteit en zoeken wij naar oplossingen op maat:

    • wie neemt deel aan de activiteit 
    • waar moet de activiteit plaatsvinden? 
    • wat moet zeker aan bod komen? 
    • wanneer moet deze plaatsvinden & hoelang?

    Teambuilding is immers meer dan een ochtend of middag samen een activiteit doen, teambuilding omvat communiceren, samenwerken, in ongewone situaties geplaatst worden en hierop inspelen, … kortom: wij zullen er voor zorgen dat er moet samengewerkt worden en er écht aan teambuilding gedaan wordt!

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in!

    8 - 300 personen

    Bij TB Events maak je het moordspel levensecht mee en kruip je zelf in de huid van een detective! Een ideaal groepsuitje, gezelschapsuitje of bedrijfsuitje voor mensen die van zinderende ontknopingen houden. Cluedo De perfecte moordzaak voor een bloedstollend bedrijfsuitje   Cluedo, het beroemde, bloedstollende bordspel heeft er een dimensie bij gekregen. Bij TB Events maak je het moordspel levensecht mee en kruip je zelf in de huid van een detective! Een ideaal groepsuitje, gezelschapsuitje of bedrijfsuitje voor mensen die van zinderende ontknopingen houden. En we zullen jouw hulp hard nodig hebben, want er is een kopstuk gesneuveld...  

    De weledelgeboren heer Von Blaue is gisteravond door zijn vrienden dood aangetroffen in de hal van zijn landhuis. Het heerschap zou een feest geven diezelfde avond. Von Blaue is niet in zijn huis vermoord en het moordwapen is ook nog niet terecht. Wel zijn er voorwerpen vermist uit het huis en de 6 genodigden voor het feest verblijven op dit moment in zijn mansion buiten de stad. Wie heeft de moord gepleegd, waar vond het delict plaats en welk wapen werd gebruikt? Kortom: lossen jullie de zaak op?

     Wat staat je te wachten tijdens Cluedo? Je gaat niet zomaar het veld in. Via telefonisch contact krijgen jullie een uitgebreide briefing. We hebben namelijk een belangrijk aanknopingspunt: de agenda van Von Blaue. Dan delen we de groep op in teams en gaan we de stad in. Jullie worden op pad gestuurd met informatie, je telefoon met de speciale TB Cluedo app om contact te onderhouden met het hoofdbureau en een kaart met zoekfoto’s van de 9 locaties waar heer Von Blaue de afgelopen tijd is geweest, volgens zijn agenda. Op elke locatie die je vindt, beantwoordt jouw team een vraag. Dit levert je een aanwijzing op. Zo komt je team steeds een stap dichterbij de oplossing.

     Zodra jullie alle feiten op tafel hebben liggen, moeten jullie naar de plaats delict. Hier wordt jullie scherpzinnigheid, inlevingsvermogen en creativiteit op de proef gesteld: hoe kwam Von Blaue aan zijn einde? Jullie maken een foto waarop de dood van de heer von Blaue in scene is gezet door jullie team. Brrr.... Aan het einde van het spel keer je terug naar het ontvangstpunt. Daar wordt de zaak opgehelderd en de winnaar bekend gemaakt.

    4 - 500 personen

    Trotseer de zee samen met uw team! In teams van 6 à 12 personen nemen jullie plaats in een raft.

    Enkel door samen te peddelen op het tempo van de stuurman geraken jullie op de juiste koers en geraken jullie door de branding. Teamwork is hier noodzakelijk.

    Wanneer iemand uit de boot valt, is het aan het team om hem/haar terug aan boord te krijgen.

    We kunnen dit programma aanpassen aan de groep. Wil u liever een rustigere versie van het zeeraften? Dat kan zeker, dan maken we het niet té spannend.

    Wil u liever dat extra tikkeltje adrenaline? Dan zorgen we voor een sessie zeeraften met pit!

    Wanneer er veel golven zijn, zorgt de zee hier zelf voor. Maar zelfs bij een kalme zee kunnen we hier een flinke dosis avontuur in brengen met verschillende opdrachten zoals vb. een wedstrijd tussen verschillende teams, met het ganse team trachten recht te staan op de raft…

    Fun & avontuur verzekerd bij dit programma!

    Samen beleven jullie een avontuurlijke onvergetelijke teambuilding op zee!

    12 - 100 personen

    Over deze pagina

    Een teambuilding organiseren in België begint bij WegmetdeBaas.be. Een site vol met ideeën over workshops, teambuildings, personeelsfeestjes, survivals en uitjes. Of u nu op zoek bent naar een indoor, outdoor of een sportieve bedrijfsuitstap: op WegmetdeBaas België vindt u altijd de teambuilding die u zoekt. Bedrijfsuitstapjes zoeken wordt zo wel heel gemakkelijk!