Teambuilding in Sint-Denijs-Westrem

Filteren

Filters

Kerst- en Eindejaarsuitjes 2026
Verbindende Teambuildings
Topkeuze: Sportief & Actief
Activiteiten: Spel & Ontspanning
Eten, Drinken, & Feesten
Inspirerende Workshops
Zoekwoord
Zoekwoord
Personen 0+
0
0
500
0500+
202 uitjes gevonden gevonden gebaseerd op de volgende filters
  • Teambuilding
  • Plaats, regio of provincie: Sint-Denijs-Westrem
    • Kwalitatief aanbod van uitjes
    • Direct contact
    • Unieke content van uitjes

    WORKSHOP SCHERMEN
    Van de mystieke Zorro tot de Drie Musketiers: schermen spreekt al eeuwen tot de verbeelding, zowel van groot als klein. Altijd al eens in duel willen gaan? Neem de handschoen op en maak kennis met één van de oudste, meest sierlijke sporten ter wereld!

    Programma
    Alle instructeurs staan onder begeleiding van ex-profschermer Frederik Vandormael. Zij maken je wegwijs in de sport en je leert de elementaire schermtechnieken. Heb je deze onder de knie? Dan volgt het duel. Test je concentratie, inzicht en reactievermogen en ervaar het schermen op het scherp van de snee. Wie behaalt de meeste overwinningen? En garde!

    Het is een unieke activiteit voor jong en oud die aangeboden kan worden op bedrijfsevents, familiedagen, sportdagen, vrijgezellenfeestjes en andere events.

    8 - 200 personen

    Werk samen en ontsnap!

    Ooit een 'normale' Escape Room ervaren? Dan weet je wat het voor jou en jouw team kan betekenen. Onze Escape Rooms zijn extra uniek dankzij de toevoeging van Virtual Reality. Zo begeef je je écht in een andere wereld met onbegrensde mogelijkheden.

    De Escaperoom draait écht om samenwerken, communiceren en plezier. De spelers zien elkaar, lopen vrij rond én zijn interactief bezig. Samen lossen jullie puzzels en opdrachten op, want één ding is zeker: samenwerken is de sleutel tot ontsnappen.

    Samen ontsnappen tijdens jullie kerstuitje? 

    Op zoek naar een origineel kerstuitje om het jaar samen met collega's af te sluiten? Stap tijdens jullie kerstborrel, personeelsfeest of eindejaarsbijeenkomst samen een compleet andere wereld binnen en ontdek of jullie als team weten te ontsnappen!

    In teams van vijf gaan jullie 45 minuten lang de uitdaging aan. Samenwerken, communiceren, puzzels oplossen en natuurlijk vooral veel plezier maken. Een unieke activiteit om samen terug te kijken op het jaar én het jaar op een leuke manier af te sluiten.

    Wij brengen de complete VR Escaperoom naar jullie locatie en verzorgen alles van opbouw en begeleiding tot afbouw. Zo kunnen jullie zorgeloos genieten van een bijzondere kerstactiviteit.

    • Vrij rondlopen en communiceren in een onbegrensde wereld!

    • Met vijf spelers tegelijk gedurende 45 minuten in de virtuele wereld.

    • Perfect voor teambuilding: leer elkaar nóg beter kennen!

    • Samenwerken en communiceren staan centraal.

    • Een unieke ervaring om samen met collega's te beleven.

    • Keuze uit 8 unieke werelden met verschillende thema's.

    Wat is een VR Escaperoom?

    Een VR Escaperoom brengt de spanning van een klassieke escaperoom samen met de eindeloze mogelijkheden van Virtual Reality. Met een VR-bril stap je in een virtuele wereld waar jij en je team 45 minuten de tijd krijgen om uitdagende puzzels en raadsels op te lossen.

    Alleen door goed samen te werken, logisch na te denken en elkaars talenten te benutten, kunnen jullie ontsnappen. Teamwork maakt hier écht het verschil.

    Kies uit 8 unieke werelden, elk met een eigen verhaal, thema en moeilijkheidsgraad. Of je nu voor het eerst een escaperoom speelt of al ervaring hebt, er is altijd een avontuur dat bij jullie groep past.

    Het ideale bedrijfsuitje dit najaar

    Ook dit najaar is onze VR Escaperoom een originele manier om collega's opnieuw samen te brengen. Samenwerking, communicatie en plezier staan centraal.

    Wij komen volledig verzorgd naar jullie locatie, zodat jullie zonder zorgen kunnen genieten van een unieke teambuildingervaring.

    Klaar om samen de uitdaging aan te gaan? Vraag vrijblijvend naar de mogelijkheden voor jullie kerstuitje, eindejaarsfeest of bedrijfsuitje!

    10 - 500 personen

    Een teambuilding met sociale impact!

    'SolarBuddy' is een organisatie die zich inzet om licht te brengen naar kinderen in moeilijke thuissituaties. Wil je als bedrijf sensibiliseren tijdens een speciale MVO-georiënteerde teambuilding? Maak als team kennis met Solarbuddy, hour of power!

    Door te kiezen voor een 1 hour teambuilding als SolarBuddy, kan je het leven van een 10-jarig kind veranderen en positief beïnvloeden door hen een SolarBuddy te schenken. Hierdoor kunnen ze als het donker is lezen, leren, studeren, eten met hun ouders, zich veilig naar buiten begeven en zich zo verder ontwikkelen.

    Hoe werkt het?

    Deze teambuilding bestaat uit drie delen. In het eerste luik "Learn" gaan we de deelnemers informeren over wat 'energy poverty' precies is en waarom we dit willen helpen bestrijden.

    In het tweede deel "Make" kunnen ze zelf een Solar Buddy lampje – dat werkt op zonne-energie – in elkaar steken. Deze lampjes – die overdag zonlicht opvangen – helpen de kinderen om 's avonds langer te lezen en te studeren. Zo zijn zij in staat om 's avonds huiswerk te maken, waardoor hun onderwijskansen toenemen. Na het monteren kunnen de deelnemers een persoonlijke boodschap schrijven voor de ontvanger.

    Ten slotte is er het derde luik 'illuminate', waarbij de lichtjes bezorgd worden aan de kinderen in de ontwikkelingslanden.

    Op deze manier kan je als team niet alleen financieel bijdragen aan de SolarBuddy lampjes, maar ook actief betrokken zijn bij het maken en distributie ervan. Zo kan je een blijvende impact creëren en tegelijkertijd de samenwerking binnen je team te versterken.

    Sinds de oprichting in 2016 heeft SolarBuddy honderdduizenden lampjes op zonne-energie geschonken, waardoor de levens van bijna 1 miljoen mensen in 19 verschillende landen letterlijk wordt verlicht.

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in!

    10 - 500 personen
    Als deelnemer waan je je door de aangepaste kledij en toepasselijke muziek meteen in de Schotse Highlands! Je onderneemt in groep allerlei proeven waar je steeds  
    de nodige uitleg en bedenktijd voor krijgt.

    Paalwerpen, touwtrekken en hoefijzerwerpen zijn enkele voorbeelden van activiteiten tijdens deze leuke en uitdagende teambuildingactiviteit.

    Optioneel: doedelzakspelers, whisky-proeven en/of schapendrijven. 
    ---------------------------------------------------------------------------
    V-Formation
    is een dynamisch en creatief bedrijf gespecialiseerd in teambuildings, verhuur van opblaasbare attracties en sport events.

    Als “Professional Fun Providers” organiseren en ondersteunen we reeds meer dan 10 jaar evenementen met een sterke focus op maatwerk, innovatie en mobiele service.
    We gebruiken ons uitgebreid gamma aan uitdagende teambuildingsconcepten en meer dan 80 unieke attracties om in te spelen op groepsdynamiek en communicatie.

    Van corporate events, bedrijfsincentives, attractieverhuren, sportdagen en -kampen tot internationale avonturen met “The Beast” (World’s Biggest Inflatable!): kwaliteit en plezier staan steeds centraal!
    ---------------------------------------------------------------------------

    Contacteer ons gerust voor een vrijblijvende offerte of meer informatie via onderstaand formulier!
    10 - 1200 personen

    Ben jij klaar om de titel als PubQuizzer binnen te slepen? Boek nu de PubQuiz op locatie naar keuze! 

    Met deze PubQuiz scoor je altijd
    Een PubQuiz scoort altijd en overal. Maar het belangrijkste: scoort jouw team meer punten dan andere teams? De strijd kan beginnen. De Quizmasters vuren alle vragen op jullie af. Geef zo snel mogelijk de goede antwoorden en wie weet gaat jullie team met de trofee naar huis. En let op: met alleen gokken kom je helaas niet ver. 

    Georganiseerde PubQuiz van A tot Z
    - PubQuiz met 7 unieke rondes: van algemene kennis tot Jan de Vakantieman.
    - Een gezellige, muzikale activiteit vol interactie, humor en vermaak.
    - Inclusief professionele Quizmasters, toffe spelmaterialen en aankleding. 

    Gegarandeerd vermaak
    Strijd. Teambuilding. Communicatie. Een interactieve quiz. En niet te vergeten een gezellige avond. Dit klinkt als een geslaagde avond, toch? Tijd voor de PubQuiz dus. Ben jij klaar om jouw collega’s, vrienden of familie uit te dagen met een gezellige PubQuiz? 

    5 - 2500 personen

    Bouwen met Domino doet een beroep op creativiteit , communicatie, concentratie en samenwerkingsvermogen van de deelnemers en belichaamt uitstekend de risico’s, druk en stress die veelal gepaard gaan met samenwerken in grote groepen en/of projecten. De workshop stimuleert ook perfect het ervaringsgericht leren en is bovendien ook gewoon leuk en spannend. Steen voor steen bouwen naar een eindresultaat, waarbij de inzet van allen bepalend is voor het slagen van het evenement. Echter één verkeerde of slecht geplaatste domino kan de ondergang van het project betekenen. 

    De aanwezigen worden verdeeld in teams. Elk team ontwerpt een eigen project, bouwt een deel van het eindproject en dient haar project veilig te connecteren met de andere projecten en het eindproject. Binnen elk team worden verschillende taken opgenomen: Leider, ontwerper, bouwer, veiligheidscoordinator, integrator , … 

    Voor het ontwerp van het eigen project krijgen de deelnemers de opdracht mee iets te ontwerpen dat relateert aan het thema van de dag en ze dienen hierbij rekening te houden met de hen toegekende tijd, ruimte en aantal dominosteentjes. Elk team dient ook minstens één speciaal effect in te bouwen. Hiertoe kunnen teams ten allen tijde inspiratie halen op internet … Hoe complexer het ontwerp hoe meer tijd er nodig zal zijn voor testen en verfijning er ondertussen voor zorgend dat alle verschillende deeltaken ingevuld worden door het team. 

    Wanneer alle projecten gereed zijn worden ze met elkaar verbonden. Aan één persoon de eer om de dominofinale in gang te zetten die we optioneel ook op video kunnen vastleggen: valt de eerste steen, dan dient, zonder tussenkomst, de hele dominotrein, steen na steen, project na project om te gaan, tot en met het gezamenlijk gebouwde finaleproject. Een oordovend applaus om te vieren dat (bijna) alles “om” is stijgt op!!! Tijd om de projecten nog even goed te aanschouwen en elk team de nodige uitleg te laten geven over haar ontwerp. De muziek gaat aan, in een mum van tijd worden, door een goede samenwerking, de gebruikte materialen opgeruimd. 

    Deze workshop is ideaal combineerbaar ook met een lunch en/of diner voor of na of tijdens de workshop zelf. 
    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in!

    10 - 2000 personen

    Doel:
    Breng uw deelnemers samen en transformeer ze tot een echt symfonisch orkest op 2 uur tijd. Wij dagen uw team uit om hun grenzen te verleggen en samen Carmina Burana te spelen. Orchestrate beweegt uw team tot ongeëvenaarde prestaties.

    Spel verloop:
    Deelnemers zitten nietsvermoedend in de zaal wanneer er een klein orkest het podium op komt. Na een kort stukje, vertelt de dirigent dat de deelnemers zélf aan de slag gaan met de instrumenten. Verdeeld in workshops én onder begeleiding van professionele muzikanten oefent iedereen zijn stuk.

    Einde:
    Iedereen komt terug in de grote zaal om samen Carmina Burana te
    brengen. Onder begeleding van een dirigent leren de teams samen te spelen. Een grandieuze finale met gegarandeerd kippenvel
    Dit is een indrukwekkende activiteit die lang blijft nazinderen en waarbij teams slagen in – een op het eerste zicht – onmogelijke opdracht. Een teamprestatie als nooit te voren!

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in!

    40 - 750 personen
    • Kwalitatief aanbod van uitjes
    • Direct contact
    • Unieke content van uitjes

    Een spannend, interactief stadsspel als groepsuitje
    De mooiste manier om een stad te ervaren is door haar zelf te ontdekken. Zonder navigatie en gewoon op je richtingsgevoel. Onze City Experience biedt je de mogelijkheid om op een cryptische wijze zelf een stad uit te kammen. Een spannend en interactief stadsspel, zeer geschikt als groepsuitje of bedrijfsuitje.

    Wat staat je te wachten tijdens de City Experience?
    De City Experience begint lekker relaxed. Na ontvangst met een drankje volgt een uitgebreide speluitleg. Dan vormen we teams en elk team ontvangt een laatste strategische briefing, en een ‘escape enveloppe’, met een stadskaart . Vervolgens gaan jullie de stad in. Door middel van cryptische aanwijzingen bepaal je de route door een stad, op zoek naar de mooiste locaties. Probeer binnen de tijdslimiet te blijven!

    Aangekomen op deze locaties krijgen teams lucratieve opdrachten die zij moeten volbrengen. Deze opdrachten leveren punten op. Aan het eind van de experience keren de teams terug naar het beginpunt, waar jullie ontvangen worden met een drankje. Terwijl jullie de ervaringen delen worden de winnaars van de dag bekendgemaakt en een prijs uitgereikt.

    Honger naar meer?
    Zo’n stadstocht maakt je hongerig. Een lunch of een diner is een perfecte afsluiter. Dit zit niet bij de prijs inbegrepen, maar er zijn diverse mogelijkheden. Neem hiervoor contact op. De City Experience is in verschillende steden in Nederland te spelen.

    6 - 500 personen

    Freddy PLUS Vrijgezellen

    Organiseer je het vrijgezellenfeest van je beste vriend of vriendin? Moet het niet té actief zijn, maar vooral grappig, gepersonaliseerd en ontspannend? Dan hebben wij het perfecte spel voor jullie!

    Ga je op stap met de 'bride or groom' to be? Op zoek naar een onvergetelijke activiteit om jouw vrijgezel een knalfeest te bezorgen? Dan is het Freddy Plus Vrijgezellen spel ideaal voor jullie! Bij dit ludieke stadsspel vuurt Kabouter Freddy knotsgekke vragen en opdrachten af op jou en de vrijgezel.

    Freddy neemt jullie gedurende 2u mee op avontuur in de stad van jouw keuze. Via onze tablets volg je een interactief parcours waar allerlei vragen en opdrachten op jullie liggen te wachten! Jullie durf en kennis over de vrijgezellen kunnen deze tot een goed einde brengen! Lukt het jouw team om de meeste punten te scoren?

    Je zal foto's moeten nemen, geluidsfragementen moeten registreren en tal van vragen beantwoorden over het vrijgezellenbestaan, de stad die jullie kiezen en - niet te vergeten - over jullie vrijgezel! Bovendien kan je zelf tot 9 vragen volledig afstemmen op jouw vrijgezel! De ideale manier dus om leuke herinneringen aan die eerste kalverliefdes, de studententijd,... boven te halen op!

    Achteraf krijgen jullie ook al het beeldmateriaal dat jullie maakten dus aan leuke souvenirs van deze onvergetelijke vrijgezellenactiviteit geen gebrek! 

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte onderstaand aanvraagformulier in! Je kan deze activiteit op verschillende locaties spelen, vul daarom bij je aanvraag je stad naar keuze in.

    3 - 1000 personen

    Lachen, gieren, botsen! Dat is de essentie van een potje bubbelballen: pure fun van begin tot eind.

    In zo’n opblaasbare bubbel wordt elke botsing een lachmoment en elke actie een avontuur.

    Van leuke samenwerkingsspelletjes tot compleet chaotisch total loss bubbelvoetbal, alles kan. Plezier gegarandeerd!

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in! 

    10 - 40 personen

    Operation Freddy 
    Laat je op sleeptouw nemen door de beste gids ooit: Freddy. Deze niet-alledaagse kabouter-op-grote-mensen-maat neemt je mee naar alle interessante hoekjes van de stad. 

    Je kan kiezen om de stad in één of meerdere teams onveilig te maken, één-tegen-allen of allen-tegen-één. Wie durft Freddy aan? Elk team krijgt een tablet en gaat op pad. Op verschillende plaatsen in de stad van jouw keuze, heeft Freddy tal van vragen, doe-opdrachten en uitdagingen gedropt!

    Om veeleisende Freddy tevreden te houden, zal je zowel open- als meerkeuzevragen beantwoorden, gekke-bekken-selfies nemen, compositiefoto’s met augmented reality registreren of een audio-opname over een niet-te onderschatten onderwerp maken. 

    Een juist antwoord levert punten op en bij een originele uitvoering krijg je nog meer punten. Wie een fout maakt, mag zich aan boegeroep van Freddy verwachten. Speel je in meerdere teams? Dan kan ook punten stelen van elkaar door andere teams uit te dagen voor spannende duels!


    Na je spel ontvang je gratis per e-mail al je spelprestaties (foto’s, audio, ...) als souvenir! Zo vergeet je Operation Freddy nooit! 

    Vul voor meer informatie over dit uitje of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in! Je kan deze activiteit op verschillende locaties spelen, vul daarom bij je aanvraag je stad naar keuze in.

    3 - 1000 personen

    Onze ROOKIE SPORTS RALLY brengt meteen energie in de groep!
    In kleine teams ontdekken jullie op een speelse, laagdrempelige en supertoegankelijke manier de nieuwste trends in sport & spel. En het beste nieuws? Jullie kiezen zelf de locatie - binnen of buiten, alles kan!

    We kozen voor jullie 8 van de leukste teamspellen:
    ✔ Samen of tegen elkaar te spelen
    ✔ Geen zware inspanning, geen hardlopen, geen contactsport
    ✔ Toegankelijk voor iedereen
    ✔ En vooral: superplezier gegarandeerd!

     

    • Kanjam: Mik je frisbee recht in de ton en laat jullie team schitteren!
    • Laddergolf: Ga voor de perfectie en slinger je bolas zo hoog mogelijk op de ladder!
    • Paddlesmash: Bundel jullie krachten! Houd de pickleball in de lucht en speel de tegenstanders van het veld zonder de grond te raken!
    • Disc Golf: Beleef golf op een superleuke manier: richt, gooi en scoor door jullie frisbees in het doel te krijgen!
    • Boccia: Een zachtere, maar even strategische variant van petanque — aan jullie om te tonen wat jullie kunnen!
    • Ramp Shot: Laat je niet afleiden en stuur je bal door de opening van de ramp naar die van je teamgenoot!
    • Shuffleboard: Laat je puck glijden, controleer de richting en scoor hoger dan de tegenstander!
    • Bijlwerpen: Focus, mik nauwkeurig en versla de andere teams met je scherpste worpen!

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in!

    20 - 160 personen

    Welkom bij de eerste missie naar Mars

    De laatste voorbereidingen worden genomen voor de eerste bemande ruimtereis naar Mars. Jij en je collega’s krijgen de kans om je voor dit historisch moment te selecteren! Tijdens deze missie worden jullie ingedeeld in teams en klaargestoomd voor de reis van je leven. Alleen als jullie goed samenwerken, de missies voltooien en de codes kraken maakt je team kans op een plekje in de ruimtecapsule.

    Teamtraining

    • Tijdens de missie naar mars moet je 100% vertrouwen op je teamleden. Met deze korte teamopdrachten worden verschillende team capaciteiten op de proef gesteld : samenwerken, communiceren, vertrouwen.
      De training bestaat uit: Race met raftboten, brug bouwen, Gel blasters, Mars-rover race, offroad met buggy’s, Mini raket, ….

    Maak het ruimteschip klaar voor lancering

    • De teams worden opgesteld rond het ruimte Schip. Elke team heeft zijn eigen controle paneel met scherm en raadsels. Net  zoals in een escaperoom gaan de deelnemers op zoek naar antwoorden: tank de capsule, los de defecten op, stel de coördinaten in, …  Welk team zal als eerste kunnen vertrekken naar Mars ?

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in.

    14 - 300 personen

    Een lipdub maken is dé perfecte activiteit voor ieder feest! Met Lipdubworld maken jullie samen een unieke videoclip, opgenomen in één vloeiende take. Super tof om te doen én een blijvende herinnering voor later!

    Hoe werkt het?

    Kies jullie favoriete liedje en een locatie: een park, strand, stad of binnenruimte.
    Onze professionele filmmaker begeleidt de 2-uur durende lipdub workshop.
    Samen zingen en bewegen op de muziek, verkleed of in thema.
    Ontvang jullie eigen videoclip achteraf als blijvende herinnering!
    Groepsgroottes van 5 tot 300 personen. 

    Als jullie enthousiast zijn en willen boeken, plannen we samen een datum en tijdstip in. Je mag zelf een locatie kiezen (binnen of buiten) én een liedje waar jullie op willen performen. Samen bepalen we ook een ontmoetingsplek waar onze Lipdubworld filmmaker jullie zal opwachten. Dit kan door heel België. 

    Na een korte introductie en uitleg over het verloop van de lipdub workshop, delen we de groep op in kleinere teams. Elk groepje krijgt een stuk van de songtekst toegewezen. We bedenken samen een leuke route voor de lipdub op de gekozen locatie. Ieder groepje oefent zijn deel, en natuurlijk doen we ook stukjes met de hele groep. Zo ontstaat er een creatief en vloeiend geheel. Zodra iedereen er klaar voor is, starten we de opname. Gaat er iets écht mis? Dan doen we het gewoon opnieuw, geen probleem!

    Na de opnames maken we nog een leuke groepsfoto als extra herinnering aan deze unieke ervaring. Binnen 5 werkdagen ontvangen jullie de gemonteerde lipdub video per mail.

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in.

    5 - 500 personen

    Plezier Teambuilding Resultaat Samenwerken Entertainment & Hilariteit!
     

    Speel samen met uw collega’s de hoofdrol in een spetterende videoclip waarin je op een ludieke wijze een bekend liedje playbackt. Een lipdub bestaat uit één shot waarin de steadicam operator (camera)een vooraf bedachte route aflegt.
     

    Tijdens de presentatie van uw lipdub ziet u uw collega’s van het scherm knallen:) Aansluitend is er een spetterende Lipdub Music Award Show. Wie valt er in de prijzen!
     

    Geef uw afdeling en/of uw totale organisatie een boost!..
     

    LIPDUB TEAMBUILDING gaat verder dan zo maar een Lipdub produceren. Samen veel plezier beleven is het startsein van teambuilding, vanuit deze basis ontwikkelen wij uw Lipdub op maat.

    Lipdub Teambuilding is inclusief:

    * Professionele Producent
    * Professionele begeleiding/regisseur(s)
    * Steadicam operator met faciliteiten 
    * Persoonlijke service
    * Geluidsfaciliteiten
    * Hulp bij creatief scriptwriting
    * Brainstormsessie ontwikkeling concept
    * Rekwisieten & props volledig verzorgt
    * Hulp bij uitzoeken rekwisieten op maat
    * Hulp bij het maken van het script/scenario
    * Uitschrijven van het op maat gemaakt script
    * Hulp bij het uitzoeken van de locatie naar wens
    * Plezier, hilariteit, entertainment & teambuilding 

    Prijs: vanaf €39,- p.p. afhankelijk van:
     

    - De wensen en behoeftes van uw organisatie
    - Het doel dat u met Lipdub Teambuilding wilt bereiken
    - De groepsgrootte
    - Conceptontwikkeling en voorbereiding

     

    20 - 1000 personen

    Over deze pagina

    Een teambuilding organiseren in Sint-Denijs-Westrem begint bij WegmetdeBaas.be. Een site vol met ideeën over workshops, teambuildings, personeelsfeestjes, survivals en uitjes. Of u nu op zoek bent naar een indoor, outdoor of een sportieve bedrijfsuitstap: op WegmetdeBaas België vindt u altijd de teambuilding die u zoekt. Bedrijfsuitstapjes zoeken wordt zo wel heel gemakkelijk!