Teambuilding in Sint-Denijs-Westrem

Filteren

Filters

De leukste voorjaarsuitjes 2026
Verbindende Teambuildings
Topkeuze: Sportief & Actief
Activiteiten: Spel & Ontspanning
Eten, Drinken, & Feesten
Inspirerende Workshops
Zoekwoord
Zoekwoord
Personen 0+
0
0
500
0500+
214 uitjes gevonden gevonden gebaseerd op de volgende filters
  • Teambuilding
  • Plaats, regio of provincie: Sint-Denijs-Westrem
    • Kwalitatief aanbod van uitjes
    • Direct contact
    • Unieke content van uitjes

    Beleef een onvergetelijke rit vol stijl, nostalgie en teambeleving.
    Met de Classicrides Experience Tour bieden we bedrijven en groepen een unieke manier om samen op pad te gaan.
    Ontdek zorgvuldig uitgestippelde routes langs pittoreske wegen, charmante dorpjes en bijzondere stops, volledig op maat van jouw bedrijf of event.

    Kies je ervaring:
    - Zelf achter het stuur: Rijd met je collega’s in authentieke oldtimers en voel de charme van een vervlogen tijd.
    - Met chauffeur: Ontspan en geniet van de rit terwijl onze ervaren chauffeurs je rondvoeren.

    Elke tour wordt op maat samengesteld.
    Van route en voertuigen tot stops en cateringopties.
    Classicrides zorgt voor de organisatie, begeleiding en onvergetelijke sfeer.

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in. 
    Of bezoek direct onze site 

    1 - 99 personen
    Schuilt er een stoere Viking in jou? Probeer dan zeker de workshop bijlwerpen. Maar vergis je niet: bijlwerpen heeft meer te maken met ontspanning en techniek dan met brute kracht. Intussen scheert de populariteit van bijlwerpen hoge toppen, zowel bij mannen als vrouwen. Wedden dat jij ook voor de bijl gaat?

    Programma
    We starten de workshop met een korte introductie over de techniek en veiligheid van het bijlwerpen. Daarna leren de instructeurs je omgaan met meerdere soorten werpbijlen. Afsluiten doen we met een wedstrijdje bijlwerpen.

    Bijlwerpen is toegankelijk voor iedereen: de meeste mensen werpen de bijl in het doel in de eerste vijf tot tien worpen. Een ontspannende activiteit voor kleine én grote groepen, op het scherp van de snee!

    4 - 100 personen

    Het duel zal uitgevoerd worden met de recurve boog. Eerst schieten de deelnemers een aantal oefenpijlen. De animator probeert de schiethouding van de schutters te verbeteren. Het is zeker niet eenvoudig maar men kan zich snel verbeteren. Na een aantal pijlen zal blijken dat men zich steeds meer vertrouwd voelt met de houding en het schieten.

    Kan ook indoor gebeuren, afhankelijk van de locatie schieten we dan met soft archery pijlen (deze zijn ook uitermate geschikt voor kinderen)

    Voor een sportieve en originele teambuilding is een activiteit van Actionmaker de ideale keuze. Houdt u het liever bij boogschieten? Of wil u iets nieuws proberen zoals blaaspijpschieten, laserkleiduifschieten of zelfs bijlwerpen? Bij ons kan het allemaal! Onze initiaties worden begeleid door ervaren instructeurs, op een locatie naar uw keuze of op één van onze vaste locaties. Onze professionele en flexibele werking zorgt ervoor dat uw teambuilding een groot succes wordt.

    Onderstaand vindt u een overzicht van al onze activiteiten:

    • Schermen
    • Boogschieten
    • Infrarood biatlon- en sportpistoolschieten 
    • Laserkleiduifschieten
    • Sumoworstelen
    • Blaaspijpschieten
    • Pistoolschieten
    • Kruisboogschieten
    • Pistoolkruisboogschieten
    • Indoor lasershooting
    • Karabijnschieten
    • Stadsspel in Gent
    • Chocoladeworkshop
    • Roofvogelworkshop
    • Smaaktest
       

    Aarzel zeker niet contact op te nemen via het formulier als vragen heeft of voor een vrijblijvende offerte.

    4 - 200 personen

    Highland Games is een combinatie van traditionele proeven met een authentiek Schots gevoel. Als deelnemer waan je je door de aangepaste kledij en toepasselijke muziek meteen in de Schotse Highlands!

    ➔ Paalwerpen
    ➔ Highland curling
    ➔ Nagelslaan
    ➔ Hoefijzerwerpen
    ➔ Touwtrekken
    ➔ Bow and Arrow
    ➔ Highland walk
    ➔ Hold the T
    ➔ Walking A

    Duur programma: +/- 2u30 min.

    Doel: Probeer zoveel mogelijk punten te verzamelen met je Schotse Clan en kroon je tot de beste clan!

    Praktische info: Het programma ‘Real Scottisch Highland Games’ is een outdoor programma. Daarom voorzien we ons dan ook altijd om dit outdoor te laten doorgaan. Je zorgt er dus best voor dat je voorzien bent op regenweer.

    12 - 200 personen
    Het beste van Schotland op één dag? Yes, we can! Test je fysieke paraatheid tijdens de Highland Games, leer samenwerken tijdens het schapendrijven, schiet zo veel mogelijk punten bij elkaar tijdens het kruisboogschieten of leer werpen met verschillende soorten bijlen en verwen je smaakpapillen tijdens onze mini whisky tasting. Teamspirit, vertrouwen, tactiek, … het komt allemaal aan bod tijdens deze Clash of Clans.

    Programma
    De toon wordt al meteen gezet als de deelnemers hun Schotse kilt moeten aantrekken. Daarna wordt iedereen verdeeld in clans, die het tegen elkaar moeten opnemen tijdens de verschillende proeven en breekt de Clash of Clans los. De scores worden nauwgezet bijgehouden en de winnaars worden op gepaste manier gehuldigd!

    Verschillende formules mogelijk, aangepast op maat van jouw groep. Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in!

    6 - 200 personen

    Samenwerking, teambuilding, energie genereren en nog superleuk ook!
    ‘U Deugt Wij Deugen’ is een spelprogramma waarbij groepen tegen elkaar uitkomen in allerlei originele en vermakelijke spelonderdelen. In dit spelprogramma wordt u uitgedaagd om meer uit u zelf en anderen te halen. Competitie én heel veel plezier met elkaar beleven staat centraal. Teambuilding gaat immers om veel meer dan alleen winnen of verliezen. Met een (vette) knipoog wordt daarbij ook gekeken hoe het allemaal tot stand kwam. Deugde het allemaal?

    We nodigen u graag uit om meer uit uzelf en uit anderen te halen!
    Zoals de naam van het spelprogramma al aangeeft, gaat de competitie met elkaars groepen hand in hand met de manier wáárop er wordt gewonnen en verloren. Met een knipoog hebben we het dan ook over de ‘nieuwe deugden’ zoals: doorzettingsvermogen, humor, flexibiliteit, leiderschap, charisma, collegialiteit, sportiviteit, etc. Winnen en verliezen krijgt op die manier een leuke andere mindset erbij.

    Natuurlijk is het de bedoeling dat zoveel mogelijk activiteiten geschikt zijn voor alle deelnemers en dat ze de mogelijkheid hebben om te schitteren, maar ook om iets van anderen op te pikken!

    Dames en heren, wij presenteren de winnaars!
    Aan het einde zal duidelijk worden welk team de spelonderdelen heeft 'gewonnen' en of de manier waarop dat gebeurde ook echt 'deugde'! Uiteraard wordt deze uitslag op vrolijke wijze samengevat in de finale!

    Volstrekt unieke onderdelen!
    Art of Events hecht zeer aan originaliteit! Alle spelonderdelen zijn daarom in eigen beheer ontwikkeld. U hoeft dus niet bang te zijn dat uw deelnemers het al eens ergens hadden meegemaakt! Daarnaast mag u van ons verwachten dat we de onderdelen maximaal op uw mensen, het weer en de plaats waar het gaat plaatsvinden, aan zullen passen.  Kijk voor een verdere impressie op: http://www.artofevents.nl/spelprogramma en natuurlijk ook naar de foto's op deze site.

    Referenties:

    Novartis
    "Een leuk, interactief programma! Een aanrader als je houdt van competitie op een gezellige manier. We hebben erg gelachen en ondertussen nog veel gedaan. Fijn dat iedereen mee kon doen en het leuk vond want dat lukt niet altijd!"

    Stichting Xmotion
     “Erg gelachen en supertoffe onderdelen! Met name de balkonscène met Romeo en Julia was een succes. Leuke warming- up met ‘elkaar dood schieten’. De begeleiders wisten goed om te gaan met de fanatieke valsspelers onder ons.”

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in!

    30 - 500 personen

    Op zoek naar een 'serious game' om de vaardigheden van jouw team te versterken? Onze Bricks Battle combineert een hoog fun-gehalte met het versterken van de teamdynamiek en het verbeteren van samenwerkingen binnen het team.

    Wat kan je verwachten?
    Tijdens de Bricks Battle krijgt elk teamlid tijdens drie rondes van 20 minuten de kans om hun unieke vaardigheden te benutten bij het bouwen van kleurrijke blokkenconstructies.

    De kracht van het spel ligt in de samenwerking: ieder heeft een speciale rol en samenwerking is cruciaal om de hoogst mogelijke score te behalen. Is jouw team in staat om alle constructies perfect te bouwen?

    Dit is een uitgelezen kans voor bedrijven om op een speelse en toch uitdagende wijze de communicatie en teamdynamiek te versterken. Tussen de bouwrondes door is er tijd voor zelfreflectie en strategieaanpassing: 10 minuten waarin teams hun prestaties evalueren en verbeteren, klaar om hun verfijnde tactieken direct toe te passen in de volgende ronde.

    Deze combinatie van praktische vaardigheden, strategisch denken en zelfreflectie maakt dit spel een waardevolle ervaring voor elk team. De Bricks Battle wordt aangeboden door Rent Some Fun, een ervaren aanbieder van allerlei unieke teambuildingactiviteiten.

    In het kort:

    • 'Serious game' op jouw locatie
    • Spelduur: ongeveer 2 uur
    • Kleine of grote groepen spelen tegelijkertijd
    • Focus: samenwerken, collectief denkvermogen & zelfreflectie
    • Indoor of outdoor
    • Inclusief enthousiaste begeleiding die de teams op weg helpen

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in!

    6 - 72 personen
    • Kwalitatief aanbod van uitjes
    • Direct contact
    • Unieke content van uitjes

    Doel:
    Quickfire is een dynamisch spel waarbij gebruik wordt gemaakt van een tablet. De missie van het team is simpel: elk team moet zoveel mogelijk Olympische uitdagingen voltooien binnen een bepaalde tijd.

    Spelverloop:
    Met de Olympische Spelen van 2024 in het vooruitzicht hebben we een nieuw teambuildingsspel ontwikkeld waarbij elk team een tablet en een doos vol materiaal krijgt. Het doel is om zoveel mogelijk Olympische uitdagingen te voltooien binnen de gestelde tijd. Elk team heeft de keuze uit intellectuele, creatieve en fysieke opdrachten en kiest welke opdrachten het wil voltooien.

    Einde:
    Het winnende team wordt bekroond op het podium met Olympische medailles.

    Dit is een indrukwekkende activiteit die lang blijft nazinderen en waarbij teams slagen in – een op het eerste zicht – onmogelijke opdracht. Een teamprestatie als nooit te voren!

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in!

    10 - 1000 personen

    Ben jij klaar om de titel als PubQuizzer binnen te slepen? Boek nu de PubQuiz op locatie naar keuze! 

    Met deze PubQuiz scoor je altijd
    Een PubQuiz scoort altijd en overal. Maar het belangrijkste: scoort jouw team meer punten dan andere teams? De strijd kan beginnen. De Quizmasters vuren alle vragen op jullie af. Geef zo snel mogelijk de goede antwoorden en wie weet gaat jullie team met de trofee naar huis. En let op: met alleen gokken kom je helaas niet ver. 

    Georganiseerde PubQuiz van A tot Z
    - PubQuiz met 7 unieke rondes: van algemene kennis tot Jan de Vakantieman.
    - Een gezellige, muzikale activiteit vol interactie, humor en vermaak.
    - Inclusief professionele Quizmasters, toffe spelmaterialen en aankleding. 

    Gegarandeerd vermaak
    Strijd. Teambuilding. Communicatie. Een interactieve quiz. En niet te vergeten een gezellige avond. Dit klinkt als een geslaagde avond, toch? Tijd voor de PubQuiz dus. Ben jij klaar om jouw collega’s, vrienden of familie uit te dagen met een gezellige PubQuiz? 

    5 - 2500 personen

    HONEY, I SHRUNK – Een magische VR‑escape experience
    Stap binnen in onze mysterieuze tovenaarshut en laat je verrassen…

    Nog voor je goed en wel beseft wat er gebeurt, word je aangetrokken door een zwevend boek. Zodra je het aanraakt, krimp je — hop! — tot het formaat van een muis. Vanaf dan begint de race tegen de tijd!

    Samen met je teamgenoten ga je op zoek naar de magische formule om weer groter te worden. In teams van 4 à 5 personen nemen jullie het op tegen vijf unieke missies, elk met een verrassende twist.

     Samenwerken is de sleutel

     Om beurten zet één iemand de VR‑bril op… en krimpt. Je teamgenoten blijven op normale grootte en beschikken over boekjes vol illustraties — hún aanwijzingen zijn cruciaal om jou door de missie te loodsen. Alleen door goed te praten, te luisteren en samen te puzzelen, vinden jullie de juiste stappen om de betovering te verbreken.

    Is de VR‑speler terug gegroeid? Dan gaat de bril meteen door naar de volgende speler, die een volledig nieuwe missie krijgt.
    Het resultaat: intense samenwerking, veel gelach en een betoverend mooie VR‑wereld die je niet snel vergeet.

    En het mooiste? Omdat alle instructies volledig zonder woorden zijn, kunnen spelers communiceren in eender welke taal — ideaal voor gemengde teams.

    Praktisch
    Een VR‑escape room duurt standaard ongeveer 1,5 uur.

    10 - 120 personen

    Teambuilding en Teamtraining: Maatwerkprogramma; vooraf overleggen wij  met u wat het thema of de aandachtsgebieden zijn van deze dag (of dagen).

    Onder leiding van onze ervaren instructeurs en outdoortrainers gaat u vervolgens met uw team aan het werk aan bijvoorbeeld het verbeteren van de onderlinge communicatie, vertrouwen, samenwerking of persoonlijk leiderschap.

    Desgewenst kunnen wij het arrangement compleet maken met een passen de accommodatie met vergaderfaciliteiten en catering.

    Vul voor meer informatie of een vrijbljvende offerte het aanvraagformulier in!

    8 - 30 personen

    Teambuilding kan onverwacht zo leuk zijn!

    Leer elkaar op een bijzonder leuke manier beter kennen. Dat is de inzet van Ranking your Team. Kom meer te weten over u zelf en uw collega’s met dit spel vol plezier en hilarische anekdotes.

    Aan de hand van de meest ludieke vragen met een knipoog (welke u zelf vooraf selecteert) ranken jullie elkaar anoniem in een online enquête. De uitkomsten zullen tijdens Ranking your Team besproken worden. Per vraag schatten jullie in welke naam het meest genoemd is.

    Het gehele uitje wordt begeleid door één van onze ervaren presentatoren. Zij zorgen er altijd voor dat het geen serieuze bespreking wordt, maar dat u en uw collega’s uitgedaagd worden om op de meest scherpe, humorvolle en briljante wijze de keuze voor die naam toe te lichten. U zult verrast zijn hoeveel verborgen komisch talent er in uw team zit.

    Na ruim tien jaar ervaring met zeer diverse bedrijven en organisaties mogen wij ons best Ranking specialisten noemen. Neem gerust contact met ons op, wij vertellen u er graag meer over!

    Ranking your Team is uitermate goed in te zetten als teambuilding of teambinding activiteit. Indien gewenst kan het ook online via Zoom begeleid worden.

    Programma voorstel

    14:45 - 15:00       Ontvangst en speluitleg
    15:00 - 16:00       Eerste deel: Ranking your Team!
    16:00 - 16:15       Pauze
    16:15 - 17:15       Tweede deel: Ranking your Team!
    17:15 - 17:30       Prijsuitreiking en afsluiting

    Inbegrepen

    • Enquête met door jullie zelf geselecteerde vragen
    • Enthousiaste presentatie
    • Op iedere gewenste locatie mogelijk
    • Originele prijs voor het winnende team

    Optioneel

    • Online presentatie via Zoom
    • Toevoeging van eigen vragen
    • Combineren met andere activiteiten
    • Engelstalige vragen/spelleiding
    • Speciale wensen? Laat het ons weten!
    10 - 200 personen
    Welkom in ons prachtige hotel! Nestel je in de lobby en bestel alvast iets om te drinken. Tot plots … een schreeuw! De eigenaar van het hotel is vermoord — en er zijn meerdere verdachten. Los jij mee de moord op?

    Programma:
    VR Murder Hotel is een virtual reality variant van het ‘real life’ moordspel. Het doel blijft hetzelfde: zo snel mogelijk de dader op het spoor komen en verdachten elimineren!

    Je speelt het spel met je team van vier à vijf personen tijdens een meergangendiner of -lunch. Tussen elke gang ga je verder op zoek naar de moordenaar van de hoteleigenaar. Aan tafel!

    Geen tijd voor een diner, geen probleem, dit spel kan perfect tijdens een apero-moment gespeeld worden. Daarnaast is het ook ideaal als meetingbreak. Ideale ‘hi-tech’ ontspanning tijdens een drukke werkdag.

    Dit laagdrempelig VR moordspel kan je tot 300 mensen op hetzelfde moment spelen!

    4 - 300 personen

    East, West, North best!
    Trek bij aankomst een Eskimo kostuum aan en waan jezelf in het koude Noorden. Onze opperyeti leert jullie als echte Eskimo’s samenwerken door middel van tal van opdrachten. Van speerwerpen tot ijsvissen tot hondensleetrektocht parcours en nog veel meer. Jullie krijgen het helemaal onder de knie. Maak je klaar voor een bibberend avontuur!
    _______________
    Winterproof.be
    De winter is een zeer specifiek seizoen dat nood heeft aan een niche gamma. Daar speelt Winterproof volledig op in. Alle concepten, producten en events zijn specifiek verbonden aan een winters thema, of gaan gericht indoor door. Ze zijn winterproof.
    ________________
    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in! 

    8 - 200 personen

    Sumoworstelen is duwen en trekken totdat je tegenstander erbij neervalt. Met 2 personen betreedt u de mat en start u met de bekende Japanse sumogroet. Op het startsignaal van de spelbegeleider gaat de wedstrijdvan start en moeten de deelnemers elkaar van de mat af duwen voor een half punt of omgooien voor een heel punt. Tot slot mag de winnaar van de match een overwinningsjump op de verliezer maken.

    Naast gewoon sumoworstelen hebben we nu ook de sumotweeling, dit is een erg leuke variant op het welbekende sumoworstel spel, maar hier vergt het goed teamwork met je sumo-partner!

    Een partijtje sumoworstelen vergt veel van de conditie en van de lachspieren van de toeschouwers, dus houd uw camera klaar!

    Voor een sportieve en originele teambuilding is een activiteit van Actionmaker de ideale keuze. Houdt u het liever bij boogschieten? Of wil u iets nieuws proberen zoals blaaspijpschieten, laserkleiduifschieten of zelfs bijlwerpen? Bij ons kan het allemaal! Onze initiaties worden begeleid door ervaren instructeurs, op een locatie naar uw keuze of op één van onze vaste locaties. Onze professionele en flexibele werking zorgt ervoor dat uw teambuilding een groot succes wordt.

    Onderstaand vindt u een overzicht van al onze activiteiten:

    Schermen

    Boogschieten

    Infrarood biatlon- en sportpistoolschieten 

    Laserkleiduifschieten

    Sumoworstelen

    Blaaspijpschieten

    Pistoolschieten

    Kruisboogschieten

    Pistoolkruisboogschieten

    Indoor lasershooting

    Karabijnschieten

    Stadsspel in Gent

    Chocoladeworkshop

    Roofvogelworkshop

    Smaaktest

    Aarzel zeker niet contact op te nemen via het formulier als vragen heeft of voor een vrijblijvende offerte.

    4 - 50 personen

    Over deze pagina

    Een teambuilding organiseren in Sint-Denijs-Westrem begint bij WegmetdeBaas.be. Een site vol met ideeën over workshops, teambuildings, personeelsfeestjes, survivals en uitjes. Of u nu op zoek bent naar een indoor, outdoor of een sportieve bedrijfsuitstap: op WegmetdeBaas België vindt u altijd de teambuilding die u zoekt. Bedrijfsuitstapjes zoeken wordt zo wel heel gemakkelijk!