Teambuilding in Sint-Denijs-Westrem

Filteren

Filters

Verbindende Teambuildings
Topkeuze: Sportief & Actief
Activiteiten: Spel & Ontspanning
Eten, Drinken, & Feesten
Inspirerende Workshops
Zoekwoord
Zoekwoord
Personen 0+
0
0
500
0500+
219 uitjes gevonden gevonden gebaseerd op de volgende filters
  • Teambuilding
  • Plaats, regio of provincie: Sint-Denijs-Westrem
    • Kwalitatief aanbod van uitjes
    • Direct contact
    • Unieke content van uitjes

    The Target 

    Ben je op zoek naar een uiterst spannend en interactief stadsspel voor jouw groep? Dan is het achtervolgingsspel The Target echt iets voor jou! Ga met verschillende politieteams een ontsnapte gangster achterna!

    Een berucht gangsterteam is ontsnapt uit de gevangenis. Een opdrachtgever belooft hen eeuwige vrijheid indien zij € 1.000.000. kunnen verzamelen door allerlei misdaden te plegen in de stad. De gangsters gaan de uitdaging aan. Wat zij niet weten, is dat ook de politie op de hoogte is van deze deal en er alles zal aan doen om de gangsters uit te schakelen voor zij hun doel bereiken.

    Om de misdaden te kunnen plegen, moeten de gangsters (virtuele) voorwerpen, zoals messen, explosieven en touwladders stelen die verspreid liggen over de stad. Op bepaalde locaties kunnen de gangsters deze voorwerpen inruilen voor geld. Maar telkens zij een voorwerp stelen of een misdaad plegen, komt de politie dit dankzij de satellietsignalen te weten. Om de 3 minuten kunnen de gangsters ook zien waar de politie zich bevindt. Tijd dus om mijnen te leggen of de kogelvrije vest te activeren zodat de politie hen niet te pakken krijgt.  

    Kunnen de agenten de gangsters vangen voor zij €1.000.000 hebben verzameld?

    Dit actief en tactisch achtervolgingsspel is speelbaar van 6 - 20 personen. Heb je een grotere groep? Dan starten we gelijktijdig meerdere spelletjes op!

    Vul voor meer informatie over dit uitje of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in! Je kan deze activiteit op verschillende locaties spelen, vul daarom bij je aanvraag je stad naar keuze in.

    6 - 1000 personen

    Hou je van bier, maar ook van chocolade? Dan zal je in de zevende hemel zijn met deze proeverij!

    Werner Callebaut is een biersommelier & chocolade expert en heeft zich met Bierolade de laatste jaren toegelegd op het maken van geslaagde combinaties tussen beide Belgische topproducten.  Ik breng je mijn passie voor heerlijke streekbieren en verrassende chocoladesmaken over via interessante verhalen doorspekt met humor.

    De lokale, ambachtelijke bieren bieden een harmonieuze smaak met de chocolade of gaan net voor een pittig contrast. Met leuke wist-je-datjes en sappige bierverhalen neem ik je mee in de rijke en boeiende geschiedenis van onze Belgische bier- en chocoladecultuur.  

    De pralines zijn steeds van de hand van een lokale topchocolatier. Je ontdekt  klassieke pralines tot meer verrassende combinaties met ongewone ingrediënten.

    Bier en chocolade proeven zal nooit meer hetzelfde zijn.

    Een absolute aanrader als teambuilding activiteit of bedrijfsevenement

    10 - 100 personen

    Lasershooting: Dé Ultieme Teambuilding Activiteit!

    Op zoek naar een actieve en spannende teambuilding? Lasershooting is dé manier om samen te werken, strategieën uit te denken en vooral veel plezier te beleven! Alleen door goed teamwork kun je de overwinning binnenhalen.

    Het leuke? Je kunt dit lasergame overal spelen! Transformeer je kantoor, bedrijfshal of vergaderruimte in een heuse lasergame-arena. Liever buiten spelen? Een lege zaal of grasveld toveren we om met opblaasbare obstakels voor extra uitdaging.

    Lasershooting is toegankelijk voor iedereen en zorgt gegarandeerd voor hilarische momenten. Neem je baas, collega’s of vrienden onder vuur en ontdek wie de ultieme lasergame-kampioen is!

    ✔ Geschikt voor groepen van 8 tot 50 spelers tegelijk
    ✔ Speel overdag in de buitenlucht of in een verduisterde ruimte
    ✔ Wij adviseren een spelduur van 1 tot 2 uur voor maximale fun

    Durf jij de uitdaging aan?

    8 - 50 personen

    **Workshop Intuïtief Schilderen bij Kleurstof – Ontdek de Kunst van Jouw Intuïtie!**

    Dompel jezelf onder in een wereld vol kleur, creativiteit en verbinding tijdens onze unieke workshop intuïtief schilderen bij Kleurstof! Dit is jouw kans om een reis te maken die niet alleen je artistieke vaardigheden zal prikkelen, maar ook je ziel zal verwarmen.

    Laat je zorgen achter je en volg de roep van je intuïtie. Bij deze workshop draait alles om het vertrouwen in jezelf en het omarmen van elke verfspat die jouw canvas siert. Geen ervaring nodig – alleen een open geest en een verlangen om te creëren! Stap voor stap, kleur voor kleur, bouwen jullie samen aan een tijdloos en uniek kunstwerk.

    Deze workshop is meer dan alleen schilderen; het is een gelegenheid om te verbinden met gelijkgestemden. Terwijl de penselen over het canvas dansen, zullen jullie lachen, delen en elkaar inspireren. De magie van co-creatie brengt jullie dichter bij elkaar en zorgt voor een onvergetelijke namiddag vol plezier en creativiteit.

    Aan het einde van de workshop heb je niet alleen een prachtig kunstwerk om mee naar huis te nemen, maar ook een blijvende herinnering aan een bijzondere tijd samen. Kom en ontdek hoe het volgen van je intuïtie niet alleen je creativiteit aanwakkert, maar ook de banden met anderen versterkt.

    Schrijf je nu in voor de workshop intuïtief schilderen bij Kleurstof en laat je verrassen door de schoonheid die ontstaat wanneer je je hart laat spreken! Jouw creatieve avontuur wacht op je! 

    6 - 25 personen

    Blaaspijpschieten is erg populair. In meer en meer landen zoals de Verenigde Staten en Japan wordt dit als een echte sport beoefend met zelfs Olympische ambities.

    Het is een spannende en uitdagende activiteit voor alle leeftijden.

    Er wordt een korte geschiedenis van het blaaspijpschieten gegeven.

    Daarna oefenen en competitie met blaaspijpen van 3 verschillende lengtes.

    Dit is ook een ideale activiteit voor familiedagen gezien zijn toegankelijkheid voor iedereen.

    Voor een sportieve en originele teambuilding is een activiteit van Actionmaker de ideale keuze. Houdt u het liever bij boogschieten? Of wil u iets nieuws proberen zoals infrarood biatlon- of sportpistoolschieten, laserkleiduifschieten of zelfs bijlwerpen? Bij ons kan het allemaal! Onze initiaties worden begeleid door ervaren instructeurs, op een locatie naar uw keuze of op één van onze vaste locaties. Onze professionele en flexibele werking zorgt ervoor dat uw teambuilding een groot succes wordt.

    Onderstaand vindt u een overzicht van al onze activiteiten:

    Schermen

    Boogschieten

    Infrarood biatlon- en sportpistoolschieten 

    Laserkleiduifschieten

    Sumoworstelen

    Blaaspijpschieten

    Pistoolschieten

    Kruisboogschieten

    Pistoolkruisboogschieten

    Indoor lasershooting

    Karabijnschieten

    Stadsspel in Gent

    Chocoladeworkshop

    Roofvogelworkshop

    Smaaktest

    Aarzel zeker niet contact op te nemen via het formulier als vragen heeft of voor een vrijblijvende offerte.

    4 - 200 personen

    East, West, North best!
    Trek bij aankomst een Eskimo kostuum aan en waan jezelf in het koude Noorden. Onze opperyeti leert jullie als echte Eskimo’s samenwerken door middel van tal van opdrachten. Van speerwerpen tot ijsvissen tot hondensleetrektocht parcours en nog veel meer. Jullie krijgen het helemaal onder de knie. Maak je klaar voor een bibberend avontuur!
    _______________
    Winterproof.be
    De winter is een zeer specifiek seizoen dat nood heeft aan een niche gamma. Daar speelt Winterproof volledig op in. Alle concepten, producten en events zijn specifiek verbonden aan een winters thema, of gaan gericht indoor door. Ze zijn winterproof.
    ________________
    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in! 

    8 - 200 personen

    De ultieme uitdaging in teambuilding! In kleine groepen neemt u het op tegen de elementen water, aarde, lucht en vuur. Alleen door individuele kwaliteiten te combineren met uitmuntend teamwork kunt u per opdracht aanwijzingen winnen om het laatste element, het vuur, als eerste te overwinnen. U kunt hierbij kiezen uit een halve dag, of zelfs een dagvullend programma. 

    Uiteraard kunnen wij ook catering, accommodaties en vervoer voor u verzorgen.


    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte onderstaand aanvraagformulier in!

    15 - 80 personen
    • Kwalitatief aanbod van uitjes
    • Direct contact
    • Unieke content van uitjes

    Durven jullie het aan? Een eigen Team expeditie!

    Lees even met ons mee:
    Bij het krieken van de dag spoelen jullie aan op een verlaten strand. Te midden van het eiland staan verschillende teamvlaggen opgesteld. De aangespoelde collega’s groeperen zich wat onwennig rond deze vlaggen, waar al snel duidelijk wordt dat iedereen deel zal uitmaken van 1 kamp. De kleur van de jouw bandana verraadt al snel bij welk kamp jij hoort en vooral wie jouw mede kampgenoten worden. TEAM ROBINSON is begonnen.

    Oog in oog staan jullie met de kampleden van de andere teams. Vervolgens krijgen jullie de eerste opdracht mee: Laat de andere kampen weten wie jullie zijn en waarvoor jullie staan. Het creëren van jullie identiteit als team, een korte kreet, slogan of oneliner kan al snel duidelijk maken aan de andere kampen met welke ambitie jullie deze expeditie aangaan.

    Tijdens deze expeditie krijgen jullie de kans om de kampleden beter te leren kennen. Want 1 ding is zeker: tijdens Team Robinson, zal ieder kamplid een belangrijke schakel zijn en worden. Leer elkaar kennen en gebruik elkaars kwaliteiten tijdens de verschillende proeven. Tijdens deze proeven zullen verschillende kwaliteiten aanbod komen: kracht, snelheid, samenwerken, concentratie, puzzelen en strategisch denken. Dit is een spel waar iedereen een belangrijke bijdrage zal leveren aan het kamp succes. Dit is het spel waarbij samenhorigheid en het “1 voor allen en allen voor 1” motto geen loze begrippen zullen zijn.

    Eindigen doen we met alle kampen tesamen rond een hartverwarmend kampvuur op dat verlaten strand, waar we genieten van een gezellige bbq en de slotfinale van jullie Team Expeditie. Tijdens deze slotfinale zullen de 2 afgevaardigden per kamp het opnemen tegen elkaar, om het eindtotaal van jullie kamp nog wat bij te smukken, en er zo in te slagen om met jouw kamp de felbegeerde titel “TEAM ROBINSON” binnen te halen!

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in!

    40 - 500 personen

    Neem deel aan onze “Brewing Challenge” en beleef het brouwavontuur!
    Tijdens deze activiteit verdelen we iedereen in groepen van maximum tien personen. Elke groep vertegenwoordigt als team een microbrouwerij in concurrentie met de andere groepen. Het doel is om een bier te brouwen maar ook om de fictieve investeerders (ook deelnemers) te overtuigen om in jou brouwerij te investeren!

    Na een korte inleiding organiseert elk team zich en verdelen ze de verschillende rollen: management, productie, kwaliteitscontrole, marketing & sales, … Elke rol heeft zijn eigen verantwoordelijkheden waardoor iedereen bezig is tijdens de activiteit. Daarna krijgt elk team het nodige materiaal en ingrediënten om een bier te brouwen van A tot Z.

    Tijdens het brouwen moet elk team ook een originele en leuke presentatie bedenken. Deze zal op het einde van de activiteit voorgesteld moeten worden aan potentiële investeerders. Het team geeft uitleg over de naam van de brouwerij, het ontwerp van het etiket en andere elementen die het team voorziet. Na een kleine deliberatie eindigt de activiteit met de aankondiging van de winnaar(s).

    De deelnemers krijgen tijdens de activiteit ook de kans om verschillende ingrediënten te proeven. Het doel is om de invloed van deze ingrediënten op de smaak van het bier aan te tonen.

    Na het event ontvangt elke deelnemer enkele bieren.

    De activiteiten kunnen georganiseerd worden in het Nederlands ,Engels en Frans

    Voor meer informatie of een vrijblijvende offerte kunt u het formulier invullen.

    10 - 150 personen

    Een gevaarlijke gangsterbende is ontsnapt! 3 politieteams openen de jacht. Hun wapens: een tablet en de satellieten die boven de stad hangen. Kunnen de agenten de gangster neerschieten voor hij 1.000.000 € heeft gestolen?

    De gangster vertrekt als eerste & kiest ergens in de stad een hoofdkwartier. Van zodra dit gekozen is start de spannende achtervolging! Als de gangster (virtuele) voorwerpen steelt (een mes, explosieven …), dan zien de agenten dit op hun tablet. Maar ook de gangster pikt af en toe de locatie op van de politieteams! Gelukkig heeft de gangster nog enkele speciale gadgets in petto...

    Slaagt de politie er in om de gangster uit te schakelen voor hij zijn doel heeft bereikt?

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvend voorstel het aanvraagformulier in!

    8 - 300 personen

    Bubble voetbal voor bedrijven en organisaties. Actief, fun en laagdrempelig

    Teams Up organiseert bubble voetbal events over heel België. Deze activiteit is ideaal voor bedrijven, verenigingen en organisaties die op zoek zijn naar een energieke en toegankelijke teambuilding.

    Bubble voetbal combineert beweging, fun en teamspirit. Dankzij het spelelement en de beschermende opblaasbare ballen ontstaat er spontaan interactie tussen collega’s, zonder dat sportieve ervaring nodig is. Het is een laagdrempelige activiteit die zowel competitief als ludiek kan worden ingevuld.

    Wij werken met twee formules:

    All-in formule
    Wij komen ter plaatse, voorzien het materiaal en begeleiden het event van A tot Z. We zorgen voor een duidelijke spelopbouw, verschillende wedstrijdvormen en een vlotte begeleiding zodat alles veilig en gestructureerd verloopt.

    Budgetvriendelijke pickup-formule
    Wie liever zelf het spel organiseert, kan de ballen ophalen op één van onze locaties (Kortrijk, Brugge, Gent, Sint-Niklaas, Antwerpen, Mechelen, Brussel, Turnhout of Sint-Truiden). Ideaal voor organisaties met een beperkt budget of een interne begeleider.

    Praktisch:

    • Minimumleeftijd: ±12 jaar

    • Geschikt voor groepen van 6 tot 150 personen

    • Aanbevolen: 1 bal per 2 personen om voldoende rustmomenten te voorzien

    Bubble voetbal kan perfect geïntegreerd worden in een bredere teamdag of gecombineerd worden met andere activiteiten.

    Wens je meer informatie of een vrijblijvende offerte? Vul gerust het formulier in en we bekijken samen wat het best past bij jouw organisatie.

    6 - 150 personen

    Bouw je eigen zeepkist !

    Sleutelwoorden bij deze teambuilding zijn tactiek, strategie en creativiteit.

    Uw groep wordt in meerdere 'renstallen' opgedeeld (1 zeepkist per team van 7 personen).

    De activiteit verloopt in verschillende fases - waarin telkens punten te verdienen zijn:

    • De teams kiezen een naam voor hun 'renstal' en creëren een eigen logo;
    • Via verschillende interactieve opdrachten op iPad verdienen de teams geld om in de garageshop onderdelen te kopen voor hun zeepkisten.
    • Alle onderdelen om de zeepkist te bouwen en te decoreren worden 'in de garage' door onze 'Mario en Luigi' uitgestald.
    • Er zijn geen vaste prijzen voor de onderdelen, aan jullie om te onderhandelen met onze "Mario en Luigi" die hun roots hebben in het maffialand bij uitstek: Italië
    • Eens de teams voldoende bouwblokken hebben aangekocht, starten ze met het bouwen van hun zeepkisten.
    • Finaal krijgen de teams enkele challenges voorgeschoteld die ze met hun eigen zeepkist tot een goed einde brengen.
    • Het team dat de meeste punten scoort op de verschillende challenges en de mooiste zeepkist bouwt is de verdiende winnaar van deze experience!

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in!
    20 - 500 personen

    De hype van het moment. Een zeer toegankelijke sport die focus, precisie en stalen zenuwen aanspreekt. Wat hebben we hiervoor allemaal nodig? Helemaal niks! Contained voorziet alle benodigde materialen: dartborden, verlichting, scoreborden, zelfs dartpijltjes behoren tot de mogelijkheid! 

    Zowel voor diegene met ervaring, als diegene zonder ervaring, wordt dit een regelrechte topper op jullie event. Uw collega's kunnen zich voor een moment Dimitri "The dreammaker" Van den Bergh wanen of zich gewoon kostelijk amuseren rond 1 van onze professionele dartbanen met topmateriaal.

    Na een korte briefing (maximaal 15 minuten) kunnen alle deelnemers aan de slag, diegene die de spelregels nog niet kennen voorzien wij van een algemene uitleg. De klant kan ervoor opteren om wedstrijdvormen te spelen (met uitschakeling) of om iedereen in het spel te houden gedurende maximaal 2 uur.

    5 - 200 personen

    'de Jacht’  is een populair bedrijfsuitje. Het is een spel voor mensen die van strategie en een beetje actie houden.

    Bij ons spel ‘de Jacht’ worden de deelnemers ingedeeld in groepjes. Eén groepje zijn criminelen die ontsnapt zijn uit de gevangenis. De andere deelnemers (premiejagers) moeten de criminelen zo snel mogelijk proberen te vangen én proberen te voorkomen dat ze misdaden plegen.

    De ontsnapte criminelen krijgen een voorsprong, waarna de achtervolging door de premiejagers wordt ingezet. De criminelen dragen een zender die een gps-signaal verstuurt naar de premiejagers.

    De criminelen moeten uit handen van de premiejagers blijven, maar moeten ook misdaden plegen. Als ze een misdaad plegen, gaat er een alarm af op de telefoons van de premiejagers met de locatie van criminelen. Het enerverende kat-en-muisspel ‘de Jacht’ begint!

    • Duur: ongeveer 2 uur
    • Bij deze activiteit is begeleiding (online)
    • €12,50 per persoon (grote groepen krijgen korting)
    • U mag deze activiteit gratis eerst proberen
    • Liever een arrangement? Informeer naar de mogelijkheden

    Vul voor meer info óf een offerte aub het aanvraagformulier in

    8 - 750 personen

    Onze Goed Foute Bingo is het uitje voor een oergezellige middag of avond met jouw collega’s, vrienden of familie. Met onze bingomaster en eigen speciale bingo kaarten zorgen we voor een onvergetelijke bingo!.

    Wat staat jullie te wachten?
    We starten met de klassieke vorm en twee cijfer kaarten per deelnemer. Let goed op terwijl de bingomaster aan het rad draait en ga op zoek naar de nummers op jouw unieke kaarten. Om rustig in te komen starten we met één rij. Dit wordt tijdens de volgende rondes uitgebouwd naar een volle kaart op het einde van het spel. Let goed op want er zijn opdracht ballen in het rad verstopt. Als dit nummer valt en jij kunt deze afstrepen op jouw kaart, kun je een unieke voorsprong winnen! Ga de uitdaging aan, voltooi de opdracht en streep een getal naar keuze weg ter beloning. Met deze leuke opdrachten zal je getest worden op behendigheid, snelheid en teamwork.

    Maar dit is niet alles, naast de klassieke bingo hebben we ook iets nieuws toegevoegd! Luister naar het goed foute muziekfragment en achterhaal de titel en de artiest. Speur jouw speciale muziek bingo kaart af en zing ondertussen gezellig mee met alle hits. Raad de plaat waarbij allerlei legendarische nummers en guilty pleasures voorbij komen.
    Daarna nemen we een kijkje op het witte doek en duiken we in de film wereld. Iedereen pakt zijn originele film bingo kaart erbij en geeft zijn ogen goed de kost. Jullie krijgen namelijk korte filmfragmenten en screenshots te zien uit beroemde films. Van oscar winnaars tot aan hilarische foute films, alles komt voorbij. Deze twee speciale rondes worden afwisselend tussen de authentieke bingo rondes door gespeeld.

    Elke deelnemer ontvangt een eigen unieke set met twee cijfer bingo kaarten, één muziek bingo kaart en één film bingo kaart. Weet jij als eerste het doel te halen en heb jij bingo? Wie weet sleep jij een grappige en ludieke goed foute prijs in de wacht.

    12 - 5000 personen

    Over deze pagina

    Een teambuilding organiseren in Sint-Denijs-Westrem begint bij WegmetdeBaas.be. Een site vol met ideeën over workshops, teambuildings, personeelsfeestjes, survivals en uitjes. Of u nu op zoek bent naar een indoor, outdoor of een sportieve bedrijfsuitstap: op WegmetdeBaas België vindt u altijd de teambuilding die u zoekt. Bedrijfsuitstapjes zoeken wordt zo wel heel gemakkelijk!