Teambuilding in Sint-Pieters-Rode

Filteren

Filters

Kerst- en Eindejaarsuitjes 2026
Verbindende Teambuildings
Topkeuze: Sportief & Actief
Activiteiten: Spel & Ontspanning
Eten, Drinken, & Feesten
Inspirerende Workshops
Zoekwoord
Zoekwoord
Personen 0+
0
0
500
0500+
194 uitjes gevonden gevonden gebaseerd op de volgende filters
  • Teambuilding
  • Plaats, regio of provincie: Sint-Pieters-Rode
    • Kwalitatief aanbod van uitjes
    • Direct contact
    • Unieke content van uitjes

    Zweetdruppels, concentratie en communicatie. Zijn jullie klaar om een Virtual Bomb te ontmantelen? Boek nu de VR Teambuilding als VR experience op locatie naar keuze!

    Een bedrijfsuitstap bomvol verrassingen
    De Virtual Reality bril wordt door een van je teamgenoten opgezet. Helaas voor jullie heeft deze VR bril een explosieve verrassing in petto. De timer begint te tikken. Met aanwijzingen helpen jullie elkaar om de VR bommen te ontmantelen. Lukt het jullie om een snellere tijd neer te zetten dan andere teams? Dan zijn jullie echte bomexperts!

    De bom staat op ontploffen
    - Een unieke manier van Virtual Reality en teambuilding inéén.
    - Perfect voor ieder gezelschap en groepsgrootte. 
    - Professionele begeleiding van VR-experts.

    Weet jullie team goed samen te werken onder tijdsdruk?
    De spanning is om te snijden. Om de VR bommen op tijd te kunnen ontmantelen, hebben jullie elkaar hard nodig. Iedere bom duurt 5 minuten. Zo voeren wij de tijdsdruk op en kan iedereen in het team kennis maken met Virtual Reality. Goed lezen, geduld en duidelijke communicatie zijn slechts enkele vereisten om de VR bommen op tijd te ontmantelen. Weten jullie de VR bommen op tijd te ontmantelen?

    15 - 2500 personen

    Het bijlwerpen komt van oorsprong uit Skandinavië. Het wint aan populairiteit zowel als sport of als recreatieve (hoogst therapeutische) activiteit. Hoewel het vaak als mannensport wordt gezien, is het ook zeer toegankelijk voor vrouwen. Bijlwerpen is verrassend gemakkelijk, de meeste mensen werpen de bijl in het doel in de eerste vijf tot tien worpen, de moeilijkheid schuilt in het constant goed werpen. De sport is meer ontspanning en ritme dan brute kracht.

    U altijd al eens een stoere Zweed willen voelen?

    Techniek en veiligheid worden u uitgelegd in verschillende rondes waar u ook leert omgaan met de 1 of meedere soorten (afhankelijk van de tijd) werpbijlen die we meebrengen. We sluiten af met een wedstrijd om te zien wij er het meest bijgeleerd heeft.

    Voor meer informatie of een vrijblijvende offerte kunt u het formulier invullen. 

    2 - 40 personen

    Doe mee met ons voor een unieke en inspirerende teambuildingervaring die een positieve impact zal hebben op zowel jouw team als het milieu!

    Stel je voor: een interactief spel op je smartphone dat je team uitdaagt om de omgeving op te ruimen en tegelijkertijd meer te leren over duurzaamheid. Met onze twee uur durende activiteit, ben je niet alleen bezig met teambuilding, maar draag je ook bij aan een schonere en groenere wereld.

    Tijdens dit spel zullen jij en je teamgenoten de kracht van samenwerking ervaren terwijl jullie de uitdagingen aangaan die we speciaal hebben ontworpen om jullie kennis over duurzaamheid te testen. Door middel van boeiende quizvragen zul je meer te weten komen over belangrijke milieuthema's, zoals recycling, energiebesparing en biodiversiteit. Jouw antwoorden zullen niet alleen je team vooruit helpen, maar ook bijdragen aan de bewustwording en educatie rondom duurzaamheid.

    Maar dat is nog niet alles! We zullen ook creatieve foto- en video-opdrachten toevoegen aan het spel, waarbij je de kans krijgt om je artistieke talenten te laten zien terwijl je de schoonheid van de natuur vastlegt. Deze opdrachten zullen niet alleen zorgen voor plezier en teambinding, maar zullen ook dienen als visueel bewijs van jullie inzet voor een schonere omgeving.

    Samen zullen we een verschil maken en een positieve verandering teweegbrengen. Door deel te nemen aan deze teambuildingactiviteit geef je niet alleen je team een boost, maar draag je ook bij aan het behoud van onze planeet voor toekomstige generaties.

    Dus waar wacht je nog op? Sluit je aan bij ons voor een interactieve en educatieve teambuildingervaring die jullie dichter bij elkaar zal brengen en tegelijkertijd de wereld een stukje groener zal maken. Laten we samen de uitdaging aangaan en bewijzen dat we duurzaamheid serieus nemen!

    Meld je nu aan en maak deel uit van de duurzame beweging die een blijvende impact zal hebben. Samen kunnen we een positieve verandering creëren!

    10 - 500 personen

    Het superspannende ontsnappingsuitje uit uw eigen kantoor!
    Een kantoor is er niet alleen om in te werken maar leent zich ook uitstekend voor een enerverende Escape Room ervaring! Wordt opgesloten in je eigen kantoor met als taak om in 1 uur te ontsnappen! De tijd tikt, veel raadsels, puzzels, geheimen en codes die gekraakt moeten worden om te ontsnappen. Samen met je groep heb jij de taak om alles op te lossen en de kluis te openen waar de sleutel in ligt om te ontsnappen. Denk jij dat het je lukt binnen de tijd? Een thrill seeking teambuildingactiviteit!

    Wat staat je te wachten tijdens het The Office Escape Room
    Ook zo de behoefte om eens te ontsnappen uit de dagelijkse sleur? Er volgt een uitgebreide uitleg over het spel. Vervolgens worden de teams samengesteld, zodat je weet met wie je de strijd aangaat en wordt je opgesloten in je kantoor. Dan begin je met de escape room en waan je je in een wereld die jouw denkwijze tot het uiterste zal drijven. In een uur tijd probeer jij met je team uit te zoeken hoe je de kluis kunt openen.  Door het oplossen van allerlei raadsels, puzzels, codes, cryptogrammen en veel meer pittige spellen krijg je steeds weer een nieuwe code of cijfercombinatie. Welke groep weet binnen de tijd de kluis te openen en te ontsnappen?!

    Voor meer informatie of een vrijblijvende offerte kunt u onderstaand formulier invullen.

    12 - 5000 personen

    Welkom bij The HandProject
    Wij doen team building net even anders.

    We begrijpen dat het erg moeilijk is om iets te organiseren wat iedereen leuk vind.  Maar daar hebben wij nou net het antwoord voor.  Wij durfen met zekerheid te zeggen dat iedereen enorm positief verrast zal zijn, en zelfs vergeten dat ze met een teambuilding workshop bezig zijn!

    In onze workshop ga jij met je team echte fuctionele prosthese handen in elkaar zetten voor mensen in ontwikkelingslanden.  Zo werk je niet alleen aan je team, maar verander je ook direct iemands leven!

    Ons evenement duurt ongeveer 3 uur. Tijdens het evenement kom je erachter wat echt goed communiceren is, en hoe je moeilijke problemen oplost. Dit komt voornamelijk omdat alle team leden een "koozi" dragen. Dit zorgt ervoor dat je je meest dominanten hand niet gebruikt.

    De kern van onze missie is het verstrekken van gratis prothesehanden aan mensen die ze nodig hebben. Via onze programma's krijgen teams de kans om deze op maat gemaakte handen in elkaar te zetten en te doneren, wat het leven van de ontvangers kan veranderen.

    Soms kan het onderwerp wat heftig klinken, maar dat is juist niet het geval. We focussen op blijdschap, dankbaarheid en gezelligheid. Waarom? Dit zien we ook terug bij de recipients die deze handen mogen ontvangen. 

    Nadat jullie de hand in elkaar gezet hebben, is het tijd om de tas te versieren en een team photo te maken. Deze krijgt de ontvanger dan ook te zien zodat ze weten wie hen hand gemaakt heeft. Daarin tegen ontvangt u u ongeveer 4 maanden later weer een foto van de ontvanger met uw hand. Zo weet u ook welk leven u veranderd heeft. 

    U kunt op twee verschillende manieren met ons meedoen:

    • VOLLEDIG GEFACILITEERD EVENEMENT
      Ontworpen voor teams van 4 tot 500 personen.

    • ONLINE EVENEMENT
      Net als een volledig gefaciliteerd evenement, maar uw facilitator voegt zich online bij uw team.

    Bereid je voor op een echt zinvolle en lonende teambuildingervaring!

    4 - 500 personen

    Wil jij een avontuurlijke en spannende activiteit beleven met jouw team, en dit op tal van waanzinnig opblaasbare attracties in een leuk en ontspannen kader? Dan is dit dé activiteit!

    Met een uitgebreid gamma van meer dan 80 opblaasbare attracties is V-Formation de specialist bij uitstek. Als bouwers van 's werelds langste opblaasbare hindernisbaan "The Beast" hebben we ook heel wat internationale ervaring. Ben je dus op zoek naar een unieke attractie om jouw team op een spannende en uitdagende manier in beweging te brengen, vul dan gerust onderstaand formulier in voor een vrijblijvende offerte of meer informatie.

    12 - 1200 personen

    Doel:
    Teams moeten de geheime code ontcijferen voordat de timer stopt.

    Spel verloop:
    Elk team krijgt een vergrendelde aluminium koffer. Een mysterieuze video neemt de deelnemers mee op avontuur. Met de informatie uit de video, zijn de teams in staat de koffer te openen. Daarin zitten opnieuw 4 vergrendelde kisten boordevol puzzels en raadsels om te ontcijferen. Enkel door samen te werken en informatie te delen, kunnen de deelnemers het spel tot een goed einde brengen. Teamwork is daarbij essentieel.

    Einde:
    In de laatste koffer vinden de deelnemers letters. Door ze in de juiste volgorde te zetten, kunnen ze een slogan vormen. Met deze slogan kunnen de deelnemers de aftelklok stoppen

    Dit is een indrukwekkende activiteit die lang blijft nazinderen en waarbij teams slagen in – een op het eerste zicht – onmogelijke opdracht. Een teamprestatie als nooit te voren!

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in!

    10 - 500 personen
    • Kwalitatief aanbod van uitjes
    • Direct contact
    • Unieke content van uitjes

    Stel je voor: het SABEL in de aanslag, de blik gefocust… klaar voor een sierlijke aanval of een slimme ontwijking. Schermen is méér dan sport – het is een unieke mix van spanning, strategie én plezier.

    Voor wie?
    Iedereen kan meedoen! Of je nu sportief bent of gewoon nieuwsgierig naar iets nieuws.

    Waar?
    Op uw eigen locatie – binnen of buiten, zolang de ondergrond maar vlak is.

    Wat is inbegrepen?
    • Professionele uitrusting (sabel, masker, handschoen en vest)
    • Creatieve spelvormen en verrassende uitdagingen
    • Begeleiding door een gediplomeerde sportdocent en Maître d’Armes / voormalig bondscoach van NL & DE en opleider schermtrainers voor het IOC en Ministerie voor Sport (V.R.O.M.)

    Wat maakt ons bijzonder?
    • Workshops in het Nederlands, Duits en Engels
    • Geschikt voor groepen van 10 tot 60 deelnemers bij 1,5 uur en bij 2,5 uur met elektronische puntenregistratie in teams tot 40 personen.
    • Unieke combinatie van leuk en leerzaam
    • Actief sinds 2000 – met duizenden enthousiaste deelnemers in Duitsland, Nederland en België

    Perfect voor vele gelegenheden
    Of het nu gaat om een conferentiebreak, teamevent, bedrijfsuitje, incentive, kick-off of medewerker-motivatie – een schermsessie is altijd een hoogtepunt.
    De duur bedraagt naar keuze 1,5 of 2,5 uur.

    Transparante prijzen
    Prijs vanaf € 30 p.p. bij 1,5 uur en voor 2,5 uur op aanvraag! (op basis van een minimale afname van 17 personen), excl. btw en reiskosten vanaf Venlo (NL) (€ 0,50 per km).

    Wilt u een gedetailleerde beschrijving van het 1,5- of 2,5-uur durende programma? Stuur ons dan gerust een e-mail!

    Van Philips en Canon tot politie, brandweer, banken, verzekeringen en vrienden- en vriendinnen-groepen – talloze teams gingen u al voor.

    Hun reactie na afloop?
    "Dit was fantastisch – dit wil ik zeker nog een keer doen!

    Waarom kiezen voor een schermworkshop?

    ✅ Een originele activiteit die energie en adrenaline losmaakt
    ✅ Teambuilding en plezier in één
    ✅ Een belevenis waar nog lang over nagepraat wordt

    Dus … wilt u uw groep verrassen met een activiteit die net zo sierlijk als spannend is?
    Wij brengen de vonk – u hoeft alleen maar het sabel te grijpen!

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in. 

    10 - 60 personen

    Werk met je team aan inzicht en resultaatgericht denken. Out of the box!

    Enkele teambuilding oefeningen met onze creative tools uit de box vergroten de groepssamenwerking en probleemoplossende vaardigheden. Aangezien niets goed of fout is kunnen deelnemers in groep out of the box antwoorden vinden voor handige vragen.

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in! 

    10 - 20 personen

    Bij deze teambuilding gaan jullie op schattenjacht en verzamelen zo veel mogelijk aanwijzingen om de kluis te kraken. Jullie zijn bereid om alles op alles te zetten om de code van de schatkist te vinden en de buit te kunnen binnenrijven. Dit in het decor van een stad of omgeving die jullie verkiezen.

    Gewapend met onze Samsung tablets gaan de groepen op zoek naar verschillende hotspots waar er hen allerlei leuke en verrassende uitdagingen wachten. Deze kunnen zeer divers zijn: ze doen beroep op jullie algemene kennis met meerkeuzevragen, ze halen de creatieve mens in jullie naar boven met knotsgekke foto- en video’s challenges of je breekt samen met je team het hoofd over een van onze raadsels.

    Langzaam maar zeker verzamelen jullie alle informatie die nodig is om de code van onze kluis te kraken. 

    Benieuwd?
    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in!

    10 - 500 personen

    Orbeez guns is de allernieuwste ontwikkeling en revolutie in actiespellen. Dezelfde spanning als paintball maar dan zonder de pijltjes of verf.... en pijnloos!

    Een Orbeez-gun schiet ‘gelballetjes’ (of ‘orbeez’) af en werkt op batterijen. De balletjes zijn biologisch afbreekbaar en laten dus geen sporen na! Klaar voor een strategische strijd tegen collega’s?

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in! 

    20 - 60 personen

    Laserkleiduifschieten is een opwindende maar ook absoluut een veilige activiteit. Zonder kapotte kleien, zonder lood en zonder terugslag is dit een ideale activiteit voor elke doelgroep.

    Er wordt geschoten met omgebouwde geweren, waarbij een laser is ingebracht in de loop. Hiermee probeert u in verschillende spelvormen de klei te raken. Aangezien deze klei niet breekt, kan er met meerdere geweren tegelijk geschoten worden, wat het competitiegevoel aanwakkert.
    De scores zijn ook meteen zichtbaar op het digitale scorebord.

    Deze activiteit kan ook s'avonds georganiseerd worden met fluorescerende kleien, of indoor waarbij op verschillende sensoren wordt geschoten. 

    Of wil u iets nieuws proberen zoals blaaspijpschieten, infrarood biatlon-en sportpistoolschieten of zelfs bijlwerpen? Bij ons kan het allemaal! Onze initiaties worden begeleid door ervaren instructeurs, op een locatie naar uw keuze of op één van onze vaste locaties. Onze professionele en flexibele werking zorgt ervoor dat uw teambuilding een groot succes wordt.

    Deze activiteit is ook uitermate geschikt voor family days. 

    Onderstaand vindt u een overzicht van al onze activiteiten:

    • Schermen
    • Infrarood biatlon- en sportpistoolschieten 
    • Boogschieten
    • Laserkleiduifschieten
    • Sumoworstelen
    • Blaaspijpschieten
    • Pistoolschieten
    • Kruisboogschieten
    • Pistoolkruisboogschieten
    • Indoor lasershooting
    • Karabijnschieten
    • Stadsspel in Gent
    • Chocoladeworkshop
    • Roofvogelworkshop
    • Smaaktest

      Aarzel niet ons te contacteren via het formulier als u nog vragen heeft of voor een vrijblijvende offerte.
    4 - 75 personen

    Je kwam voor een hilarische avond? Een avondje ongecompliceerd genieten? Alles mag op Zaterdag! Tijdens deze hilarische quiz draait alles om de pret!

    Wat staat je te wachten tijdens de Alles mag op Zaterdag Quiz?
    Jouw gezelschap wordt gastvrij ontvangen en welkom geheten en we maken teams. Zij gaan de lachwekkende strijd aan met elkaar. Deelnemers moeten improviseren, uitbeelden en er wordt gedanst! Ingrediënten zijn: opperste focus en wie is er het snelst van allemaal?

    Met hilariteit worden de volgende onderdelen doorlopen: “fotomime” waarbij een speler tegenover zijn teamgenoten een foto moet uitbeelden, “uit de hoogte” waar hints gespeeld wordt en het team 3 spreekwoorden moet raden, “lichaamstaal” waarin de spelers een woord spellen en de letters proberen te vormen met hun lichaam, “de dirigent” waarin de team captain zo probeert te digereren dat zijn team genoten het bekende nummer raden en nog veel meer hilarische onderdelen! Kortom: een avond vol vertier!

    Vul voor meer informatie onderstaand aanvraagformulier in!

     

    8 - 5000 personen

    Lijdt uw team aan funphobia? Of weet u het niet helemaal zeker?
    Kies voor een betrouwbare diagnose door onze Fun Doctors! 99% garantie op genezing, dit tijdens de dag zelf!

    Tijdens het onderzoek ondergaat het team verschillende F.U.N. tests. Zo kunnen onze Fun Doctors een duidelijke analyse maken.

    De tests zijn in de jaren 60 ontwikkeld door Dokter Föhn. Deze waren lang bekend als de Föhn-methode, later werd dit vertaald naar de iets makkelijkere F.U.N. tests!

    De F.U.N. tests bestaan uit:

    • Breinproeven
    • Fysieke (xl) proeven
    • Doorzettingsproeven
    • Teamproeven

    Genezing is vlakbij! Herstel of optimaliseer de fun factor in uw team en breng hen naar the next (fun) level.
    ---------------------------------------------------------------------------

    V-Formation is een dynamisch en creatief bedrijf gespecialiseerd in teambuildings, verhuur van opblaasbare attracties en sport events. 

    Als “Professional Fun Providers” organiseren en ondersteunen we reeds meer dan 10 jaar evenementen met een sterke focus op maatwerk, innovatie en mobiele service

    We gebruiken ons uitgebreid gamma aan uitdagende teambuildingsconcepten en meer dan 80 unieke attracties om in te spelen op groepsdynamiek en communicatie. 

    Van corporate events, bedrijfsincentives, attractieverhuren, sportdagen en -kampen tot internationale avonturen met “The Beast” (World’s Biggest Inflatable!): kwaliteit en plezier staan steeds centraal!
    ---------------------------------------------------------------------------
    Contacteer ons gerust voor een vrijblijvende offerte of meer informatie via onderstaand formulier!

    8 - 300 personen

    Leer nog beter samenwerken met LEGO stenen !

    LEGO Certfiied Professional, komiek en polyglot Dirk Denoyelle leidt uw gezelschap door een reeks op maat samengestelde oefeningen met LEGO blokjes.  

    Dirk kiest samen met u de ideale workshop(s). De team spirit gaat er met sprongen op vooruit, en als bonus komen er meestal ook bruikbare resultaten uit de ingebouwde brainstorming.

    Bouw de stad van de toekomst, identificeer uitdagingen en bouw oplossingen voor de firma, bouw een raket, doe mee aan een LEGO Quiz ... tot het bouwen van een orkest om het firmalied te begeleiden!

    Kan ook voor taalgemengd publiek (Nl - F - Eng - Duits - Spaans)

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in!

    25 - 400 personen

    Over deze pagina

    Een teambuilding organiseren in Sint-Pieters-Rode begint bij WegmetdeBaas.be. Een site vol met ideeën over workshops, teambuildings, personeelsfeestjes, survivals en uitjes. Of u nu op zoek bent naar een indoor, outdoor of een sportieve bedrijfsuitstap: op WegmetdeBaas België vindt u altijd de teambuilding die u zoekt. Bedrijfsuitstapjes zoeken wordt zo wel heel gemakkelijk!