Bedrijfsuitjes Spel en Ontspanning

Filteren

Filters

Verbindende Teambuildings
Topkeuze: Sportief & Actief
Activiteiten: Spel & Ontspanning
Eten, Drinken, & Feesten
Inspirerende Workshops
Zoekwoord
Zoekwoord
Personen 0+
0
0
500
0500+
119 uitjes gevonden gevonden gebaseerd op de volgende filters
  • Indoor Sport en Spel
    • Kwalitatief aanbod van uitjes
    • Direct contact
    • Unieke content van uitjes

    Het eerste indoor E-bike crossparcour van Belgie !
    Ervaring is helemaal niet vereist!

    Ben je met minstens 10 personen of wil je met je bedrijf een originele teambuilding organiseren?  

    E-dirtpark Mechelen is de locatie bij uitstek om in een leuke sfeer een spannende activiteit te organiseren met collega’s of vrienden.
    Niet afhankelijk van de weergoden en vergezeld van de nodige adrenaline klaar om er een onvergetelijk event van te maken!

    Straffe verhalen aan tafel verzekerd!
    Meer als 16 personen en wij openen onze deuren speciaal voor uw event, dit betekent dat u de volledige baan en horeca exclusief voor uw bedrijfsfeest ter beschikking hebt. Onder de 16 personen, is zeker ook mogelijk maar dit enkel binnen onze standaard openingsuren.

    Geschikt voor iedereen vanaf 10jaar. Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in!  

    10 - 100 personen

    Escape Room! Spannend & Nieuw 

    Get out, and escape! Het superspannende ontsnappingsuitje!

    Nieuw in Belgie Escaperoom! De tijd tikt, 1 groep, veel raadsels, puzzels, geheimen en codes die gekraakt moeten worden om te ontsnappen. Samen met je groep heb jij de taak om alles op te lossen en het laatste slot te openen. Denk jij dat je met een groep binnen de tijd weet te ontsnappen? Een thrill seeking teambuildingactiviteit!

    Wat staat je te wachten tijdens het Escaperoom spel?
    Ook zo de behoefte om eens te ontsnappen uit de dagelijkse sleur? Bij ontvangst krijg je eerst spel uitleg daarna volgt er de indeling van de teams. Vervolgens worden de teams samengesteld, zodat je weet met wie je de strijd aangaat. Vervolgens stap je de escape room in en waan je je in de wereld van drugs, criminaliteit, geweld en agressie! Een wereld die jouw denkwijze tot het uiterste zal drijven. In de gestelde tijd probeer jij deze ruimte uit te komen. Door het oplossen van allerlei raadsels, puzzels, codes, cryptogrammen en veel meer pittige spellen krijg je steeds weer een nieuwe code of cijfercombinatie om weg te komen uit de ruimte waar jij je bevindt. Welke groep weet binnen de tijd te ontsnappen en uit de handen van de politie te blijven?!

    Wat zijn de kosten voor het Escape Room Spel? De prijs is gebaseerd op minimaal 20 deelnemers.

    Prijs: € 27,50 per persoon 

    Inclusief:
    - Spelprogramma
    - Quizmaster
    - 'Escape Room'
    - Prijsje winnende team

    Voor meer informatie of een offerte kunt u hieronder vrijblijvend het aanvraagformulier invullen!

    20 - 1000 personen

    Wat houdt het in?
    Voor bedrijven hebben we een specifieke formule uitgewerkt waarbij jullie team op maximaal 3 uur tijd 4 activiteiten doorloopt. Jullie kiezen zelf de invulling van het programma aan de hand van onderstaande lijst.

    We voorzien alles: materiaal, begeleiding, opbouw, afbraak en een vlotte scoreopvolging via whiteboard. 

    Kies 4 activiteiten uit deze lijst:

    • Bumperbal – spring in een opblaasbare bal en probeer je tegenstanders van het veld te beuken
    • Archery Tag – mik met pijl en boog op het andere team in een veilige, tactische shoot-out
    • Outdoor Escape Game – gewapend met iPads en gadgets lossen jullie raadsels en opdrachten op in openlucht
    • Darts – focus, mik en scoor! Klassiek dartplezier, maar in teams
    • Highland Games – een mix van krachtoefeningen en ludieke schotse challenges
    • Construction Games – bouwopdrachten waarbij creativiteit, inzicht en samenwerking centraal staan
    • Lasershoot – een spannende strijd met lasergeweren in openlucht of een afgebakende zone

    Hoe verloopt het spel?

    • We werken met een doorschuifsysteem zodat elk team alle gekozen activiteiten kan spelen
    • Na elk spel noteert onze begeleider de punten op een scorebord
    • We voorzien voldoende afwisseling tussen actie en denkwerk
    • Tot slot: een eindranking en eventuele prijsuitreiking ( deze prijs kan op aanvraag door ons worden voorzien - vraag naar de mogelijkheden).

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in.

    15 - 200 personen

    Op zoek naar een escaperoom die je echt overal kan spelen? Met onze escape box “The Mummy's Mystery” zetten we je team aan het puzzelen, waar je maar wilt!

    Wat kan je verwachten?
    We brengen jouw team samen in een uitdagende escape game. Als groep werk je samen om een gesloten escape box te openen. Door spitsvondige raadsels op te lossen, baant je team zich een weg doorheen het verhaal. Elk geopend slot brengt je een stapje dichter bij de ontknoping. Ontrafelen jullie het mysterie?

    Met jaren ervaring in de ontwikkeling van mobiele escape games, brachten we een escape box tot leven. Een uniek escape-concept waarbij grote groepen tot 72 personen tegelijkertijd kunnen genieten van een escape game. Grote groepen worden opgedeeld in teams van 6 personen en spelen hetzelfde escape spel tegen elkaar. Geen zorgen, kleine groepen kunnen ook bij ons terecht.

    Het spel bestaat uit een handgemaakte houten kist met bijbehorende attributen. De spelers proberen raadsels te ontdekken en op te lossen. Hiervoor is collectief denkvermogen, samenwerking en creativiteit onmisbaar. Een activiteit die jong en oud doet samenwerken in een toffe setting. Zet je zintuigen maar op scherp, je zal ze nodig hebben.

    "The Mummy's Mystery" is niet onze enige escape box in ons aanbod. We hebben ook onze escape box "A Pirate's Old Whiskey Crate" waarmee we 120 personen tegelijkertijd aan het spelen zetten. "The Mummy's Mystery" is iets uitdagender dan "A Pirate's Old Whiskey Crate", maar wel net zo leuk!

    In het kort:

    • Escape game op jouw locatie
    • Spelduur: ongeveer 1,5 uur
    • Kleine of grote groepen spelen tegelijkertijd
    • Focus: samenwerken, collectief denkvermogen & creativiteit
    • Indoor of outdoor
    • Inclusief enthousiaste begeleiding die de teams op weg helpen

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in!

    12 - 72 personen

    Doel:
    Quickfire is een dynamisch spel waarbij gebruik wordt gemaakt van een tablet. De missie van het team is simpel: elk team moet zoveel mogelijk Olympische uitdagingen voltooien binnen een bepaalde tijd.

    Spelverloop:
    Met de Olympische Spelen van 2024 in het vooruitzicht hebben we een nieuw teambuildingsspel ontwikkeld waarbij elk team een tablet en een doos vol materiaal krijgt. Het doel is om zoveel mogelijk Olympische uitdagingen te voltooien binnen de gestelde tijd. Elk team heeft de keuze uit intellectuele, creatieve en fysieke opdrachten en kiest welke opdrachten het wil voltooien.

    Einde:
    Het winnende team wordt bekroond op het podium met Olympische medailles.

    Dit is een indrukwekkende activiteit die lang blijft nazinderen en waarbij teams slagen in – een op het eerste zicht – onmogelijke opdracht. Een teamprestatie als nooit te voren!

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in!

    10 - 1000 personen

    Doel:
    Drone Control is een leuke en creatieve manier om teams te ontwikkelen met behulp met technologie. Tijdens de oefening moeten teams proberen een zo goed mogelijke eindtijd te behalen. 

    Spel verloop:
    Drone Control is een actieve teambuildingsactiviteit. De teams moeten hun drones zorgvuldig tussen 8 'door de mens gemaakte' obstakels manoeuvreren, die tussen de plek van de lancering en het lanceerplatform opgesteld staan. De teams beginnen met het bestuderen van de 8 geïllustreerde obstakelkaarten, die variëren in complexiteit. Vervolgens maken ze een plan voor hun choreografische bewegingen: wie gaat waarheen, waneer en wie doet wat. Elke persoon krijgt de gelegenheid om de drone te besturen. Voordat ze meedoen aan de getimede finale, oefenen de teams in het perfectioneren van hun bewegingen.

    Einde:
    Het team dat elk teamlid heeft ingezet en alle bewegingen het behendigst heeft gecoördineerd, wint.

    Dit is een indrukwekkende activiteit die lang blijft nazinderen en waarbij teams slagen in – een op het eerste zicht – onmogelijke opdracht. Een teamprestatie als nooit te voren!

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in!

    8 - 500 personen

    Op zoek naar een 'serious game' om de vaardigheden van jouw team te versterken? Onze Bricks Battle combineert een hoog fun-gehalte met het versterken van de teamdynamiek en het verbeteren van samenwerkingen binnen het team.

    Wat kan je verwachten?
    Tijdens de Bricks Battle krijgt elk teamlid tijdens drie rondes van 20 minuten de kans om hun unieke vaardigheden te benutten bij het bouwen van kleurrijke blokkenconstructies.

    De kracht van het spel ligt in de samenwerking: ieder heeft een speciale rol en samenwerking is cruciaal om de hoogst mogelijke score te behalen. Is jouw team in staat om alle constructies perfect te bouwen?

    Dit is een uitgelezen kans voor bedrijven om op een speelse en toch uitdagende wijze de communicatie en teamdynamiek te versterken. Tussen de bouwrondes door is er tijd voor zelfreflectie en strategieaanpassing: 10 minuten waarin teams hun prestaties evalueren en verbeteren, klaar om hun verfijnde tactieken direct toe te passen in de volgende ronde.

    Deze combinatie van praktische vaardigheden, strategisch denken en zelfreflectie maakt dit spel een waardevolle ervaring voor elk team. De Bricks Battle wordt aangeboden door Rent Some Fun, een ervaren aanbieder van allerlei unieke teambuildingactiviteiten.

    In het kort:

    • 'Serious game' op jouw locatie
    • Spelduur: ongeveer 2 uur
    • Kleine of grote groepen spelen tegelijkertijd
    • Focus: samenwerken, collectief denkvermogen & zelfreflectie
    • Indoor of outdoor
    • Inclusief enthousiaste begeleiding die de teams op weg helpen

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in!

    6 - 72 personen
    • Kwalitatief aanbod van uitjes
    • Direct contact
    • Unieke content van uitjes

    Doel:
    Als team moet je een exacte kopie nabouwen van het originele model dat slechts een deel van het team kan zien. Door middel van een goed gekozen strategie, moet je binnen een beperkte tijd toch het model kunnen nabouwen op basis van zeer eenvoudige elementen, met zo min mogelijk fouten.

    Spel verloop:
    Binnen het team zijn er verschillende rollen: Architect- Bouwer-Feedbacker én koerier. Doelstelling: het model exact nabouwen binnen het team. De tijd is kort en de deelnemers mogen enkel beperkte verbale communicatie gebruiken. Om deze taak tot een goed einde te brengen, dienen ze een goede communicatiestrategie te bespreken om ‘onrechtstreeks’ toch de juiste informatie over te brengen. Een hele uitdaging dus!

    Einde:
    De bouwtijd is op. Alle kopies en originele bouwwerken worden opgehaald.. Uiteindelijk kan het team ontdekken of ze een waardige kopie hebben kunnen maken en of hun strategie heeft gewerkt.

    Dit is een indrukwekkende activiteit die lang blijft nazinderen en waarbij teams slagen in – een op het eerste zicht – onmogelijke opdracht. Een teamprestatie als nooit te voren!

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in!

    10 - 500 personen

    Doel:
    Teams moeten de geheime code ontcijferen voordat de timer stopt.

    Spel verloop:
    Elk team krijgt een vergrendelde aluminium koffer. Een mysterieuze video neemt de deelnemers mee op avontuur. Met de informatie uit de video, zijn de teams in staat de koffer te openen. Daarin zitten opnieuw 4 vergrendelde kisten boordevol puzzels en raadsels om te ontcijferen. Enkel door samen te werken en informatie te delen, kunnen de deelnemers het spel tot een goed einde brengen. Teamwork is daarbij essentieel.

    Einde:
    In de laatste koffer vinden de deelnemers letters. Door ze in de juiste volgorde te zetten, kunnen ze een slogan vormen. Met deze slogan kunnen de deelnemers de aftelklok stoppen

    Dit is een indrukwekkende activiteit die lang blijft nazinderen en waarbij teams slagen in – een op het eerste zicht – onmogelijke opdracht. Een teamprestatie als nooit te voren!

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in!

    10 - 500 personen

    HONEY, I SHRUNK – Een magische VR‑escape experience
    Stap binnen in onze mysterieuze tovenaarshut en laat je verrassen…

    Nog voor je goed en wel beseft wat er gebeurt, word je aangetrokken door een zwevend boek. Zodra je het aanraakt, krimp je — hop! — tot het formaat van een muis. Vanaf dan begint de race tegen de tijd!

    Samen met je teamgenoten ga je op zoek naar de magische formule om weer groter te worden. In teams van 4 à 5 personen nemen jullie het op tegen vijf unieke missies, elk met een verrassende twist.

     Samenwerken is de sleutel

     Om beurten zet één iemand de VR‑bril op… en krimpt. Je teamgenoten blijven op normale grootte en beschikken over boekjes vol illustraties — hún aanwijzingen zijn cruciaal om jou door de missie te loodsen. Alleen door goed te praten, te luisteren en samen te puzzelen, vinden jullie de juiste stappen om de betovering te verbreken.

    Is de VR‑speler terug gegroeid? Dan gaat de bril meteen door naar de volgende speler, die een volledig nieuwe missie krijgt.
    Het resultaat: intense samenwerking, veel gelach en een betoverend mooie VR‑wereld die je niet snel vergeet.

    En het mooiste? Omdat alle instructies volledig zonder woorden zijn, kunnen spelers communiceren in eender welke taal — ideaal voor gemengde teams.

    Praktisch
    Een VR‑escape room duurt standaard ongeveer 1,5 uur.

    10 - 120 personen

    Bim Bam Buzz… Welkom bij Quiz Room Gent! Beleef de spanning van een live tv-quiz met spotlights, buzzers en ontzettend veel actie! Perfect voor families, vrienden en collega’s van alle leeftijden. Vanaf 3 spelers!

    ✔Ervaar de spanning en adrenaline van een live-quiz
    ✔Valstrikken, jokers en teamwork!
    ✔Strategie is hier net zo belangrijk als kennis

    • Originele Quiz – Een allround quiz voor iedereen, waarin algemene kennis, slimme strategieën en snelheid samenkomen. Van het herkennen van beroemdheden tot het opsommen van ingrediënten voor een gerecht, alle soorten kennis kunnen van pas komen.

    • Muziek Quiz – Voor de muziekliefhebbers! Raad artiesten en titels van zowel Vlaamse klassiekers als internationale hits. Met buzzers, korte fragmenten en snelle rondes draait het hier om scherp luisteren én razendsnel reageren.

    • Mol Quiz – Geïnspireerd op het populaire tv-format De Mol. Teams moeten samenwerken, maar ondertussen ook proberen de saboteur in hun midden te ontmaskeren. Geheimen, strategie en onverwachte wendingen maken deze quiz spannend tot de laatste ronde.

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in.

     

    4 - 36 personen

    Lasershooting: Dé Ultieme Teambuilding Activiteit!

    Op zoek naar een actieve en spannende teambuilding? Lasershooting is dé manier om samen te werken, strategieën uit te denken en vooral veel plezier te beleven! Alleen door goed teamwork kun je de overwinning binnenhalen.

    Het leuke? Je kunt dit lasergame overal spelen! Transformeer je kantoor, bedrijfshal of vergaderruimte in een heuse lasergame-arena. Liever buiten spelen? Een lege zaal of grasveld toveren we om met opblaasbare obstakels voor extra uitdaging.

    Lasershooting is toegankelijk voor iedereen en zorgt gegarandeerd voor hilarische momenten. Neem je baas, collega’s of vrienden onder vuur en ontdek wie de ultieme lasergame-kampioen is!

    ✔ Geschikt voor groepen van 8 tot 50 spelers tegelijk
    ✔ Speel overdag in de buitenlucht of in een verduisterde ruimte
    ✔ Wij adviseren een spelduur van 1 tot 2 uur voor maximale fun

    Durf jij de uitdaging aan?

    8 - 50 personen

    Get out, and escape! Lukt het jou om te ontsnappen uit je cel?
    Laat je opsluiten in je cel op locatie en probeer te ontsnappen! Let wel op je cel is goed beveiligd en wordt zwaar bewaakt door onze begeleiding! Als team worden jullie opgesloten in je cel. De tijd tikt, 1 groep, veel raadsels, puzzels, geheimen en codes die gekraakt moeten worden om te ontsnappen. Een enerverende teambuildingsactiviteit! Samen met je groep heb jij de taak om alles op te lossen en te ontsnappen. Jij vormt het ontsnappingsverhaal. Denk jij dat het je lukt om voordat de zon weer op komt te ontsnappen? Een thrill seeking teambuildingactiviteit!   

    Wat staat je te wachten tijdens Prison Escape op Locatie?Ook zo de behoefte om eens te ontsnappen uit de dagelijkse sleur? Je wordt ontspannen ontvangen. Er volgt een uitgebreide uitleg over het spel. Vervolgens worden de teams samengesteld, zodat je weet met wie je de cel in gaat. Vervolgens begin je in je cel te zoeken naar gereedschap, clues en andere aanwijzingen die jou helpen te ontsnappen. In een uur tijd probeer jij met je team uit te zoeken hoe je de cel uit komt. Welke groep weet binnen de tijd uit de cel te ontsnappen en uit de handen van de bewaking te blijven?!

    Deze activiteit is ook mogelijk in combinatie met een lunch , diner, vergaderarrangement.

    Vraag vrijblijvend een offerte aan via onderstaand aanvraagformulier!

    Nieuwsgierig naar meer teambuilding activiteiten van ons? Klik op het tabblad andere activiteiten van dit bedrijf voor Help de directeur is ontvoerd, Escape room op locatie,  Virtual reality, en nog veel meer…

    6 - 5000 personen

    Na Sydney, Las Vegas, Montreal, Tokyo, Kuala Lumpur, Barcelona, Dubai en nog meer dan 100 andere zalige plekken... is Zero Latency eindelijk ook in Antwerpen. Maak kennis met 's werelds meest immersive free-roam virtual reality ervaring én de exclusieve gaming experiences die daarbij horen.

    Er kan er maar één de grootste zijn. Met een oppervlakte zo groot als een tennisveld, kan je inderdaad over een heuse arena spreken! Een verborgen pareltje aan het Zuid in Antwerpen, mét een gezellige bar en ruimte zat voor teambuildings, vergadering op locatie of creatieve workshops in een uniek kader! Mensen die niet spelen kunnen gezellig een drankje drinken in onze VR bar of op de schermen meevolgen hoe de spelers in de arena hun missie voltooien of gebruik maken van onze leuke recreatie zoals de racestoelen, Playstations, darts, kickertafel,….

    Indien gewenst, kan er ook aanvullend voor een drank- en/of eetformule gekozen worden. Voor zakelijke events wordt de arena steeds privé afgehuurd. Er sluiten dus geen andere spelers aan tijdens de VR sessies.

    • VR shooter experience van 30 minuten of langer volledig op maat samen te stellen
    • VR escape room experience van 45-60 minuten
    • Kies uit wel 12 verschillende spellen en talloze combinaties
    • Zet je eerste stappen in een post-apocalyptische wereld, vecht tegen zombies of ontsnap uit 1 van onze vele escape rooms
    • Jij zit écht in het spel door deze hightech VR-ervaring
    • Beweeg vrij rond, zonder kabels of rugzak, door de arena ter grootte van een tennisveld
    2 - 24 personen

    Leer nog beter samenwerken met LEGO stenen !

    LEGO Certfiied Professional, komiek en polyglot Dirk Denoyelle leidt uw gezelschap door een reeks op maat samengestelde oefeningen met LEGO blokjes.  

    Dirk kiest samen met u de ideale workshop(s). De team spirit gaat er met sprongen op vooruit, en als bonus komen er meestal ook bruikbare resultaten uit de ingebouwde brainstorming.

    Bouw de stad van de toekomst, identificeer uitdagingen en bouw oplossingen voor de firma, bouw een raket, doe mee aan een LEGO Quiz ... tot het bouwen van een orkest om het firmalied te begeleiden!

    Kan ook voor taalgemengd publiek (Nl - F - Eng - Duits - Spaans)

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in!

    25 - 400 personen

    Over deze pagina

    Een teambuilding organiseren in België begint bij WegmetdeBaas.be. Een site vol met ideeën over workshops, teambuildings, personeelsfeestjes, survivals en uitjes. Of u nu op zoek bent naar een indoor, outdoor of een sportieve bedrijfsuitstap: op WegmetdeBaas België vindt u altijd de teambuilding die u zoekt. Bedrijfsuitstapjes zoeken wordt zo wel heel gemakkelijk!