Teambuilding in Sint-Pieters-Rode

Filteren

Filters

Verbindende Teambuildings
Topkeuze: Sportief & Actief
Activiteiten: Spel & Ontspanning
Eten, Drinken, & Feesten
Inspirerende Workshops
Zoekwoord
Zoekwoord
Personen 0+
0
0
500
0500+
197 uitjes gevonden gevonden gebaseerd op de volgende filters
  • Teambuilding
  • Plaats, regio of provincie: Sint-Pieters-Rode
    • Kwalitatief aanbod van uitjes
    • Direct contact
    • Unieke content van uitjes

    Welkom bij de eerste missie naar Mars

    De laatste voorbereidingen worden genomen voor de eerste bemande ruimtereis naar Mars. Jij en je collega’s krijgen de kans om je voor dit historisch moment te selecteren! Tijdens deze missie worden jullie ingedeeld in teams en klaargestoomd voor de reis van je leven. Alleen als jullie goed samenwerken, de missies voltooien en de codes kraken maakt je team kans op een plekje in de ruimtecapsule.

    Teamtraining

    • Tijdens de missie naar mars moet je 100% vertrouwen op je teamleden. Met deze korte teamopdrachten worden verschillende team capaciteiten op de proef gesteld : samenwerken, communiceren, vertrouwen.
      De training bestaat uit: Race met raftboten, brug bouwen, Gel blasters, Mars-rover race, offroad met buggy’s, Mini raket, ….

    Maak het ruimteschip klaar voor lancering

    • De teams worden opgesteld rond het ruimte Schip. Elke team heeft zijn eigen controle paneel met scherm en raadsels. Net  zoals in een escaperoom gaan de deelnemers op zoek naar antwoorden: tank de capsule, los de defecten op, stel de coördinaten in, …  Welk team zal als eerste kunnen vertrekken naar Mars ?

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in.

    14 - 300 personen

    Games – Fun – Barbecue – Drinks -  Ambiance

    Klaar voor een onvergetelijke teambuilding? Geniet van unieke activiteiten verdeeld over  twee locaties. Wij zorgen voor leuk transport met de Locat-Express die jullie overal brengt! 
    Sluit de dag af met een heerlijke barbecue of knapperige frietjes en 2 uur all in drankjes. 

      • Race met ofroad buggy's/ Powerturn ( afhankelijk van de locatie )
      • Archery Tag,
      • levengroot tafelvoetbalspel 
      • Varen met de raft boten 
      • Pistool schieten
      • reuze katapult
      • Denkopdrachten
      • ....
    • De Locat-express brengt jullie  naar de verschillende activiteiten, deze zijn verdeeld over 2 locaties
    • Programma & Planning       
      De activiteiten duren in totaal 3 uur, het startuur kan in samenspraak gekozen worden.

      • Ontvangst met koffie, thee, fruitsap en waters bij Locat te Diest of Kasterlee
      • Teamindeling & briefing door onze begeleiders
      • Start, de teams doorlopen de verschillende activiteiten
      • Prijsuitreiking
      • Eventueel afsluiten met een uitgebreide Barbecue of frietjes

      Locat zorgt voor:
      De totale organisatie: voorbereiding, uitvoering, catering, administratie.
      Professionele begeleiding: iedereen is betrokken en actief bezig, geen wachttijden, motivatie, veiligheid. Een mix van creatieve (eigen ontwikkelde) activiteiten op een toffe locatie. Ons doel: collega’s/vrienden samenbrengen door originele activiteiten en creatief denken.

    14 - 200 personen

    Herontdek het klassieke spel tusen 4 vuren, koningsbal of dodgeball met ‘Jeppa Trefbal!’ Een activiteit die tactiek, snelheid en behendigheid
    vereist. Stap onze unieke multifunctionele trefbalarena binnen en laat je door professionele begeleiding meeslepen in een verscheidenheid aan spelvormen zoals ‘American dodgeball’ ‘Indian dogeball’, ‘Superball’ en ‘Piratesattack’.

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in! 

    20 - 200 personen

    VR FUN – Stap binnen in een totaal nieuwe wereld
    Bekijk alles eens vanuit een compleet ander perspectief. Met onze VR‑brillen duik je in een virtuele wereld vol actie, fun en verwondering. Jullie krijgen een unieke mix van verschillende VR‑ervaringen die elkaar in hoog tempo opvolgen — verrassend, meeslepend en voor iedereen toegankelijk.

    VR voor iedereen
    Onze VR FUN‑formule combineert een spannende teamgame met een arcade vol individuele fun games. Die combinatie zorgt ervoor dat iedereen z’n ding vindt: samenwerken, competitief knallen of gewoon even helemaal opgaan in een nieuwe wereld.

    De leukste teamgames
    In onze teamgames spelen jullie in ploegen van vijf. Steeds één iemand met de VR‑bril op, terwijl de rest actief meespeelt, aanwijzingen geeft en strategieën bedenkt. Het resultaat? Samen lachen, meeleven en verbaasd staan in wondermooie virtuele omgevingen.

    Arcade vol fun & competitie
    Daarna is het tijd om de competitiedrang los te laten! In onze arcade nemen teams het tegen elkaar op in een reeks snelle, verslavende VR‑games. Wie heeft de snelste reflexen? Wie toont z’n beste moves? Wie claimt de VR‑troon?

    Praktisch
    Een VR FUN‑workshop duurt gemiddeld 2 tot 2,5 uur, afhankelijk van de groepsgrootte.

    10 - 120 personen

    The Target 

    Ben je op zoek naar een uiterst spannend en interactief stadsspel voor jouw groep? Dan is het achtervolgingsspel The Target echt iets voor jou! Ga met verschillende politieteams een ontsnapte gangster achterna!

    Een berucht gangsterteam is ontsnapt uit de gevangenis. Een opdrachtgever belooft hen eeuwige vrijheid indien zij € 1.000.000. kunnen verzamelen door allerlei misdaden te plegen in de stad. De gangsters gaan de uitdaging aan. Wat zij niet weten, is dat ook de politie op de hoogte is van deze deal en er alles zal aan doen om de gangsters uit te schakelen voor zij hun doel bereiken.

    Om de misdaden te kunnen plegen, moeten de gangsters (virtuele) voorwerpen, zoals messen, explosieven en touwladders stelen die verspreid liggen over de stad. Op bepaalde locaties kunnen de gangsters deze voorwerpen inruilen voor geld. Maar telkens zij een voorwerp stelen of een misdaad plegen, komt de politie dit dankzij de satellietsignalen te weten. Om de 3 minuten kunnen de gangsters ook zien waar de politie zich bevindt. Tijd dus om mijnen te leggen of de kogelvrije vest te activeren zodat de politie hen niet te pakken krijgt.  

    Kunnen de agenten de gangsters vangen voor zij €1.000.000 hebben verzameld?

    Dit actief en tactisch achtervolgingsspel is speelbaar van 6 - 20 personen. Heb je een grotere groep? Dan starten we gelijktijdig meerdere spelletjes op!

    Vul voor meer informatie over dit uitje of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in! Je kan deze activiteit op verschillende locaties spelen, vul daarom bij je aanvraag je stad naar keuze in.

    6 - 1000 personen

    Sommige zakelijke gesprekken voer je niet in een vergaderzaal, maar onderweg.

    Verras collega's, klanten of zakenrelaties met een originele bedrijfsuitstap in een iconische Citroën 2CV, Méhari of stijlvolle DS. Laat de dagelijkse drukte even achter jullie en geniet samen van een ontspannen dag vol beleving, gastvrijheid en verrassende ontmoetingen.

    Onze zorgvuldig uitgestippelde routes brengen jullie langs kronkelende landweggetjes, wijngaarden, charmante dorpjes en verborgen parels van het Hageland. Dankzij onze digitale audiogids ontdekt iedereen onderweg de mooiste verhalen, volledig op eigen tempo.

    Het gaat niet alleen om de auto's, maar om de ervaring die je samen deelt. Een dag waarop collega's elkaar op een andere manier leren kennen, klanten zich écht gewaardeerd voelen en zakelijke contacten uitgroeien tot persoonlijke relaties.

    Maak de dag compleet met een ontvangst op onze sfeervolle eventlocatie La Grange, een lunch, barbecue, diner of een bezoek aan een wijndomein, brouwerij of streekproducent. Wij stellen graag een programma samen dat perfect aansluit bij jullie wensen.

    Ideaal voor

    • bedrijfsuitstappen
    • klantendagen
    • relatiedagen
    • incentives
    • managementteams
    • personeelsbedankingen
    • jubilea
    • netwerkevents

    Van een halve dag tot een volledig verzorgd bedrijfsevenement: alles wordt afgestemd op jullie organisatie.

    Want de mooiste zakelijke relaties ontstaan vaak buiten de vergaderzaal.

    Vraag vrijblijvend een voorstel op maat aan. Samen maken we van jullie bedrijfsuitstap een belevenis waar nog lang over wordt nagepraat.

    4 - 48 personen

    Een gevaarlijke gangsterbende is ontsnapt! 3 politieteams openen de jacht. Hun wapens: een tablet en de satellieten die boven de stad hangen. Kunnen de agenten de gangster neerschieten voor hij 1.000.000 € heeft gestolen?

    De gangster vertrekt als eerste & kiest ergens in de stad een hoofdkwartier. Van zodra dit gekozen is start de spannende achtervolging! Als de gangster (virtuele) voorwerpen steelt (een mes, explosieven …), dan zien de agenten dit op hun tablet. Maar ook de gangster pikt af en toe de locatie op van de politieteams! Gelukkig heeft de gangster nog enkele speciale gadgets in petto...

    Slaagt de politie er in om de gangster uit te schakelen voor hij zijn doel heeft bereikt?

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvend voorstel het aanvraagformulier in!

    8 - 300 personen
    • Kwalitatief aanbod van uitjes
    • Direct contact
    • Unieke content van uitjes

    Stort je in een avontuur vol wantrouwen en ontdek wie de Verrader is. Werk samen of strijd tegen elkaar om de Verrader te vinden en voltooi alle opdrachten binnen de tijd om de missie te laten slagen. Ontmasker de Verrader door slim samenspel en een gezonde teamspirit. 

    Hoe het werkt;
    Na een uitgebreide speluitleg via de mail en van onze begeleider telefonisch wordt de Verrader willekeurig bepaald. De app is gratis te downloaden. Voer uitdagende opdrachten uit onder leiding van de begeleider en met instructies via de app. Maar blijf alert: pas op dat er geen mingeld wordt verdiend! 

    Zijn jullie er klaar voor?
    Bereid je voor op het oplossen van raadsels, het uitvoeren van foto-opdrachten en het vinden van aanwijzingen die je dichter bij de Verrader brengen.

    Ga met vastberadenheid naar de strijd en ontdek wie van jullie de Verrader is!

    Toch liever een begeleider op locatie? Vraag naar de mogelijkheden. Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in!

    2 - 500 personen

    Iedereen kent de wereldberoemde Highland Games. Doedelzakken, kilts en stoere kerels die boomstammen gooien en kanonskogels slingeren. 

    Maar vandaag doen we het anders. Welkom bij The Lowland Games. 

    Een verfrissend alternatief waar alles kan en (bijna) alles mag. Minder spierballen, meer fun. Minder competitie, meer beleving. Verwacht geen klassieke proeven maar verrassende challenges waarin iedereen kan uitblinken, fysiek én mentaal. 

    Denk aan een Jamaicaanse limbo battle, het wereldkampioenschap taartwerpen, een fanatiek potje boerengolf, klootschieten of zelfs een compleet gestoorde Human Hamster Race. 

    Hier draait het om plezier, energie en samen lachen terwijl je de strijd aangaat met andere teams. 

    Join the clan. 

    Strijd, lach en ga voluit… want het winnende team gaat naar huis met de felbegeerde Gouden Klomp. 

    20 - 200 personen

    We beginnen de workshop met een uitleg over verschillende sterke dranken, likeuren, over het belang van ijs, de functie van ijs, de verschillende technieken om een cocktail te maken, het belang van een goede balans, het combineren van smaken, het aanspreken van alle zintuigen, ... Deze uitleg duurt een 30-tal minuten, waarin de bartender ook enkele cocktails maakt. De gasten krijgen telkens een miniatuurversie van de cocktail die de bartender maakt zodat ze zelf de smaken en texturen kunnen ervaren. Met deze uitleg en demonstraties kunnen de gasten zelf aan de slag.

    De groepen moeten zelf een cocktail bedenken, ontwerpen en maken. Elke groep krijgt 1 uur de tijd om te experimenteren met verschillende smaken, kleuren dranken, technieken en decoraties... Tijdens dit uur zullen ze de theoretische uitleg moeten omzetten in de praktijk, maar zullen ze ook elkaar nodig hebben om zo na een uur 1 perfecte cocktail te kunnen voorleggen aan de volksjury. De groepen gaan verschillende cocktails maken, proeven en drinken. De bedoeling is dat ze de cocktail aanpassen tot hij helemaal perfect is. Er zullen dus per groep tussen 5 en 10 cocktails gemaakt worden om perfectie te bereiken.

    Eindigen doen ze met de presentatie van 1 cocktail aan de volksjury, die zal de cocktails beoordelen op smaak, balans, presentatie, kleur, ... De winnende groep krijgt een prijs, deze kan voorzien worden door Ecco la luna.

    De groepen kunnen zichzelf 'bedienen' aan enkele buffetten die in de zaal staan. Op het eerste buffet staan allerlei verschillende soorten glazen, bekers en recipiënten waaruit de gasten kunnen kiezen om hun cocktail in te serveren. Het tweede buffet is een buffet dat zal vol staan met verschillende dranken, likeuren, sappen, siropen, ... De gasten zullen hier alles terugvinden van vodka tot cava en van limoensap tot violetsiroop. Het derde buffet zal gevuld zijn met verse ingrediënten. Verse vruchten, kruiden en groenten zullen tot de beschikking staan van de groepen.

    Er zijn echter enkele spullen die aan elke groep uniek zullen zijn. Op elke tafel staat een 'mystery box'. In deze box zitten enkele 'speciale' ingrediënten die enkel die groep zal krijgen. Chocolade, chillipeper, cacaopoeder, tomaat, koriander, thijm, gember, ... Deze ingrediënten zijn riskanter om te gebruiken in een cocktail, maar zullen bij goed gebruik wel punten scoren bij de jury.

    Na het uur moeten de groepen hun cocktail voorstellen aan de bartender en de volksjury ze moeten ook 1 beker voorzien van hun cocktail voor elke overige groep, De overige groepen proeven telkens en geven punten op tien op een puntenfiche. De punten van de volksjury en de bartender worden samengeteld.

    10 - 200 personen

    WORKSHOP SCHERMEN
    Van de mystieke Zorro tot de Drie Musketiers: schermen spreekt al eeuwen tot de verbeelding, zowel van groot als klein. Altijd al eens in duel willen gaan? Neem de handschoen op en maak kennis met één van de oudste, meest sierlijke sporten ter wereld!

    Programma
    Alle instructeurs staan onder begeleiding van ex-profschermer Frederik Vandormael. Zij maken je wegwijs in de sport en je leert de elementaire schermtechnieken. Heb je deze onder de knie? Dan volgt het duel. Test je concentratie, inzicht en reactievermogen en ervaar het schermen op het scherp van de snee. Wie behaalt de meeste overwinningen? En garde!

    Het is een unieke activiteit voor jong en oud die aangeboden kan worden op bedrijfsevents, familiedagen, sportdagen, vrijgezellenfeestjes en andere events.

    8 - 200 personen

    Lasershooting: Dé Ultieme Teambuilding Activiteit!

    Op zoek naar een actieve en spannende teambuilding? Lasershooting is dé manier om samen te werken, strategieën uit te denken en vooral veel plezier te beleven! Alleen door goed teamwork kun je de overwinning binnenhalen.

    Het leuke? Je kunt dit lasergame overal spelen! Transformeer je kantoor, bedrijfshal of vergaderruimte in een heuse lasergame-arena. Liever buiten spelen? Een lege zaal of grasveld toveren we om met opblaasbare obstakels voor extra uitdaging.

    Lasershooting is toegankelijk voor iedereen en zorgt gegarandeerd voor hilarische momenten. Neem je baas, collega’s of vrienden onder vuur en ontdek wie de ultieme lasergame-kampioen is!

    ✔ Geschikt voor groepen van 8 tot 50 spelers tegelijk
    ✔ Speel overdag in de buitenlucht of in een verduisterde ruimte
    ✔ Wij adviseren een spelduur van 1 tot 2 uur voor maximale fun

    Durf jij de uitdaging aan?

    8 - 50 personen

    Doe mee met ons voor een unieke en inspirerende teambuildingervaring die een positieve impact zal hebben op zowel jouw team als het milieu!

    Stel je voor: een interactief spel op je smartphone dat je team uitdaagt om de omgeving op te ruimen en tegelijkertijd meer te leren over duurzaamheid. Met onze twee uur durende activiteit, ben je niet alleen bezig met teambuilding, maar draag je ook bij aan een schonere en groenere wereld.

    Tijdens dit spel zullen jij en je teamgenoten de kracht van samenwerking ervaren terwijl jullie de uitdagingen aangaan die we speciaal hebben ontworpen om jullie kennis over duurzaamheid te testen. Door middel van boeiende quizvragen zul je meer te weten komen over belangrijke milieuthema's, zoals recycling, energiebesparing en biodiversiteit. Jouw antwoorden zullen niet alleen je team vooruit helpen, maar ook bijdragen aan de bewustwording en educatie rondom duurzaamheid.

    Maar dat is nog niet alles! We zullen ook creatieve foto- en video-opdrachten toevoegen aan het spel, waarbij je de kans krijgt om je artistieke talenten te laten zien terwijl je de schoonheid van de natuur vastlegt. Deze opdrachten zullen niet alleen zorgen voor plezier en teambinding, maar zullen ook dienen als visueel bewijs van jullie inzet voor een schonere omgeving.

    Samen zullen we een verschil maken en een positieve verandering teweegbrengen. Door deel te nemen aan deze teambuildingactiviteit geef je niet alleen je team een boost, maar draag je ook bij aan het behoud van onze planeet voor toekomstige generaties.

    Dus waar wacht je nog op? Sluit je aan bij ons voor een interactieve en educatieve teambuildingervaring die jullie dichter bij elkaar zal brengen en tegelijkertijd de wereld een stukje groener zal maken. Laten we samen de uitdaging aangaan en bewijzen dat we duurzaamheid serieus nemen!

    Meld je nu aan en maak deel uit van de duurzame beweging die een blijvende impact zal hebben. Samen kunnen we een positieve verandering creëren!

    10 - 500 personen

    Plezier, uitdaging en een smakelijke beloning 
    Op zoek naar een originele teambuilding die ontspanning, spel en lekker eten combineert? The BBQ Game is een speels en laagdrempelig concept waarbij teamwork, fun en smaak samenkomen. Verwacht geen klassieke quiz, maar een reeks verrassende challenges die je collega's gegarandeerd in actie zetten.

    Wat houdt het in?
    De kern van het spel? Een grote, interactieve spelbox vol raadsels en opdrachten.
    Elk juist antwoord opent automatisch een kluisje – en daar zitten... gouden patatjes in. Die heb je nodig om je BBQ-buit veilig te stellen, al moet je er wel nog een extra uitdaging voor trotseren.

    Daarna barst het minitoernooi los, met luchtige opdrachten zoals cornhole en nagelkloppen – perfect om de sfeer erin te houden en extra punten te scoren voor het eindklassement.

     BBQ als afsluiter
    Na al dat denk- en doewerk is het tijd voor ontspanning en eten.
    We serveren een eenvoudige maar lekkere barbecueformule:

    • 2 broodjes per deelnemer met keuze uit hamburger, kippenburger of braadworst
    • Een groentebuffet om je broodje zelf naar smaak af te werken
    • Sauzen inbegrepen
    • Vegetarisch, halal of allergenenvriendelijk? Geen probleem – geef het ons vooraf door

    Inclusief: 2 drankjes per persoon (bier, 0.0%, plat of bruisend water)

    Voor wie?
    The BBQ Game is geschikt voor zowel kleine als grotere groepen, en duurt in totaal ongeveer 2,5 uur (spel + eten).
    We komen naar een locatie naar keuze, of organiseren het op één van onze partnerplekken in Vlaanderen of Brussel.

     Wat zit er in de prijs?

    • Begeleiding en al het nodige spelmateriaal
    • BBQ met keuzevlees, groentebuffet en 2 drankjes p.p.
    • Gezellige mini-competities
    • Complete ontzorging op locatie

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in.

    15 - 80 personen

    Wie is de saboteur is een concept waarin iedere speler meegesleurd wordt in een verhaal waar niemand te vertrouwen is. De deelnemers worden in groepen verdeeld en die groepen nemen het vervolgens tegen elkaar op. Een aantal mensen spelen dubbelspel: ze proberen ongemerkt de opdrachten te saboteren. Maar uiteindelijk blijft dit een teambuildingspel en je probeert als groep te winnen. Het blijft echter een raar idee dat je als groep opdrachten moet uitvoeren, waarbij samenwerking enorm belangrijk is om tot succes te komen maar wetende dat iemand binnen de groep er alles aan zal doen om dit te voorkomen!

    Een spel waar het smeden van samenwerkingsverbanden noodzakelijk zullen zijn om op het einde van het spel over voldoende informatie te beschikken om die verrader een stap voor te zijn, om hem zoveel mogelijk buiten spel te zetten, om hem uiteindelijk te ontmaskeren! Dit is een spel waarin mensen met verschillende ambities starten, maar slechts met 1 doel eindigen, het ontmaskeren van de verrader!!! Kortom laat je meesleuren in een schitterend spel waar vertrouwen en verraad nooit zo dicht bij elkaar hebben gelegen, want je weet nooit wie je voor 100% kunt vertrouwen, wie weet is jouw beste vriend in het dagelijkse leven een heuse verrader in het spel!

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in!

    10 - 450 personen

    Over deze pagina

    Een teambuilding organiseren in Sint-Pieters-Rode begint bij WegmetdeBaas.be. Een site vol met ideeën over workshops, teambuildings, personeelsfeestjes, survivals en uitjes. Of u nu op zoek bent naar een indoor, outdoor of een sportieve bedrijfsuitstap: op WegmetdeBaas België vindt u altijd de teambuilding die u zoekt. Bedrijfsuitstapjes zoeken wordt zo wel heel gemakkelijk!